Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şağkalı kız oyununda mesala yürürken hiç sıkılmıyorduk o oyundakı araç gereçler sanırım daha ilgi çekiciydi orda bu detaycılık sıkmıyordu :A Bu oyunda çok araç olmadından sanırım sadece yürüyor gibi görünüyor :A

Şapkalı kız oyununda ben 3 kişi dısında kimseyi yönetmek istemezdim o yaslı adam ve başroller üçününde şuan ismi aklımda yok :F Bu oyunun bir artısı tüm oyuncular kontrol edilmeye uygun yapılmıs kimseyi yadırgamıyorsun ama twd oyununda 2-3 dısında yan oyuncuların hepsi gıcıktı burda hepsi başrol gibi pll dizisi gibi :A
Evet burada haklısın :A LEE, Clementine ve Kenyy :D Ne çabuk unuttun hemen. :(

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Forumdash tuttu beni ms den sonra gidemedim şuan izleyip gelmem lazımdı bende az önce harun haşlayacak beni dedim bak o mesajın üstüne yazdın :eek::eek::eek:
Daha izlemedin mi :( Yetiştiremezsin bence 2 bölümü.. Neyse izleyebildiğin kadar izle. :A

MS'den daha heyecanlıydı emin ol..

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha izlemedin mi :( Yetiştiremezsin bence 2 bölümü.. Neyse izleyebildiğin kadar izle. :A

MS'den daha heyecanlıydı emin ol..
Gidemedim lafa tuttu @Forumdash :( Sucu ona atayım nasılsa oyun konusu diye gelmez :F

3 den sonra gelebilirim sahurdan sonra izleyip zaten çıkıcam birazdan ama gelemezsem yarın gündüz kesin :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gece izleyeceksin ki tat alacaksın. :A 11'i şimdi izle 12'yi yarın ozaman :A

Bak kaytarıyorsun sinirlendirme beni :A
Yeminle @Forumdash la Harunu kızdırmadan nasıl halledecem diye konusurken senin burdan etiektin geldi korktum :F :F :F

Bakacam şimdi aceleye sıksıtırayım diye şey etmiyim yarın gündüz yorumlarımal gelirim :Z :Z :Z

• Üzücü

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
11.Video

Canavarlar is coming. :eek:

Emily'nin başına neler geldi öyle. Aman yarabbi. :eek: Bir ara süper kahraman filmi izliyorum zannettim oradan oraya zıpladı. :F @Çiğdem izlerken ha canavar yakalayacak ha yakaladı derken gerilmiştir. :F
Bölüm başında adam kaçıracak onu derken yardım etti. :eek: BeN Josh'un arkadaşı yada katil mi bu acaba diyordu.
Yaratıklar aşırı korkunçtu ve Emily'i ısırdı sinir oldum orada :( Dönüşecvek diyorlar umarım öyle bri şey olmaz ya. Bu kadar ölümden dönüp bir ısırık yüzünden ölmesi çok kötü olur. Ayrıca Mike tepkileri çok şaşırttı. Hemen sattı kızı.ss Öldürmeme kararı iyi oldu.

Josh sanırım kaçırıldu kulübe de yoktu. :A Chris ile oyuna yeni gelen adamlar canavarla kapıştı. :F bizim adam kıpırdadı hemen canavarlar öldürdü. :F Şu kıpırdama işlerinde dikkat etmesi lazım çok panik yapıyor. :A Adamın hemen ölmesine şaşırdım.

Chris canavarlarla mücadele etti, Ashley kapıyı açtı kurtardı. acaba ashley ile arası bozuk olsa kapıyı açar mıydı kız? acaba o yüzden ölebilir miydi merak ettim?

Sonda canavarlarla ilgili biligler vardı zombi gibiler ama 1000 kat daha güçlü gibiler bu ne böyle. :D Örümcek gibi de tırmanıyorlar:eek:

• Harika