Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
İsimlere çok ha kim olamıyorum biliyorsun gözlüklü olansa şu yanma tehrikesi geçiren onu demek istedim evet diğer arap oğla değil sanırım son sahnelerde olan :F Sen yorumlaırma bakarsın cnm yine onun telasın dayım şuan :F
Yanma tehlikesi geçiren hani sarışın sevgilisinş kurtarmaya çalışan kişi :A

Tamam cnm :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
6.Video
Yorum yazanlar şu dakıkada şu hayaleti gördük diye uyarıyormuş ama ben yorumları okumuyorum :A
Tamam düşüp öldük ama birinden kaçarken ölmemişmiydi kovalaya katil işte :A Oyunu oynayan adam gözlüklü oğlanla odada dolarşırken kız sürekli önüne geliyor çekilsene önümden oğlum diyor kıza :F Hayalet adam ortaya çıktı sarısın kızı götürdü. oyunu oynayan adamda öküz gibi soluyor diyor :F Doktor karşımıza çıktı bu doktorda piskopat bu ne diyor :F Jes ölmemiş :A Duvarda kan gördük gelirim müziği yine gerildik totemde yine şu kanlı yüzü gördüm sahur öncesi midemi bulandırıyor :( jOSH ölsün dicene emindim zaten hainin teki demişti video başında :A Üzüldük ama oyunun başından beridir ona takıktık harun tercihimizi tabi sevmez :A
7.Video
Yine şu bizle konuşan adamla başladık,oyunu oynayan adam diyorkı elimizde eldiven var bizmi öldürdük onları diyor :A Adam konuşurken hadi ordan dedik :F Sen gerçek değilsin seçeneğini işaretledik :F Oyun temposu düşüktü katil için ip ucularıyla geçti odada dolaşırken hareket eden bir el gördük kutuda :A Oyunun sonunda fare bişiler çıktı tam oldu :( adamın parmakları gitti :( ama genel olarak durgundu bu video :A Yani en durgunu basından beridir 1.bölümden beridir buydu :A
8.Video uzun bir vidoydu ama durgun 7 den sonra çok iyi geldi :A @Harunnn60
Köpeğe kemik bulduk ama aklıma şapkalı kıza saldıran köpek geliyor :A Mikenin ölümünü gördük totemde :( ateşde patladık totemde gördümüz gibi ama ölüp ölmedik bilmiyoruz maskeli adamda izliyor :A
Kısmet totemni seçtik arap oğlanın öldünü gördük :( sarısın kız banyo yapıyor ordan birisi çıktı dısarı ama tanıymadım :A Havluyu sardık semle devam ediyoruz :A 38:18 de çan çaldı hem sarışın kız korktu hem ben korktum hemde oyunu oynayan adam korktu :F jOSH ölümünü izledik videodan :( maskeli adam karşımıza çıktı koşarak kaçtık :A Ağır yürüyor maskeli adam dedi zombi TWD geldi aklıma onlardan kaçıyor gibiyiz :A
Kurtulduk son anda kapıyı kapattık :A Bilinmeyen bir yere kaçtık ve bizle konuşan adam geldi :A Adamın karşısınada maskeli adam çıktı :A

Adımızı söyledik emily diye radyo gibi birşeyden ama oyunu oynayan adam yanlışmı yaptık salak gibi diyor :F Elektirikleri kestiler ve kuleyle birlikte düştük totem yine tuttu ama bu tutmasını istemicemiz totem :( Kız sanırım yuvarlandıda arap adam tutunuyordu bakalım en heyecanlı yerde bıraktık :A

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
@Harunnn60 9 10 izleriz bu akşam :Z :Z :Z
Yorumların muhteşem olmuş, okurken keyiflendim. :F Özlemişiz beee yorumlaşmayı.:A

Oyun fena sardı ya. İlk başta ısınamamıştım ama baya içine çekti beni. :D

Ama şuanlık TWD kararları daha zor bence, bu oyunda bir iki tane zor karar vardı. TWD daha zorluyordu kararları bence.

Ama işte TWD nin senaryosunda şöyle birşsey vardı çok farklı seçenekler seçsen de oyun gidişatı üç aşağı 5 yukarı aynı yere çıkıyordu fark edersen.

Bu oyunda belki çok daha fazla değişim vardır. :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Yorumların muhteşem olmuş, okurken keyiflendim. :F Özlemişiz beee yorumlaşmayı.:A

Oyun fena sardı ya. İlk başta ısınamamıştım ama baya içine çekti beni. :D

Ama şuanlık TWD kararları daha zor bence, bu oyunda bir iki tane zor karar vardı. TWD daha zorluyordu kararları bence.

Ama işte TWD nin senaryosunda şöyle birşsey vardı çok farklı seçenekler seçsen de oyun gidişatı üç aşağı 5 yukarı aynı yere çıkıyordu fark edersen.

Bu oyunda belki çok daha fazla değişim vardır. :A
Benide sardı gerçekten güzel bir oyun gizemi falan özellikle bizle konuşan adam ve o adamda bize öyle büyük büyük konusuyordu onun karşısınada dikildi :A :A :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
9.Video @Harunnn60
Arap oğlan ve kız ölmemiş biz kızı kurtarmak istiyoruz ama şüpheci davran seni mikeyle gördüm
seçeneği geldi ve oyunu oynayan adam sinirlendi zamanımı şimdi diye kız düştü düşecek :A Kızda tartışıyor oyunu oynayan adamda siz salakmısınız diyor tartıştıkları zamana bak diye :F kız öldü ama hak etti bize salak falan diyor hala dedi oyunu oynayan adam :F

Sarısın kız her yürürken korkuyor ve oyunu oynayan adamda artık yeter korkutmayın beni diyor :A
Kukla bebekler gördük korktum vlla gözlerini açtı :A Duvarda fotolar gördük jessica ve met yok :A Sarısın kız öldü sandım ölmemiş gözlüklü adama silahla vurma kimseyi dedik ama birşey oldu orda öldülermi anlamadım :A Bizle konuşan adam maskeli palyaçonun patronumu acaba ona kızdı :A

10.Bölüm
Sem ile başladık oyuna ve emily ölmemiş kurtuldu :A Bu oyunun güzelliği oyuncudan oyuncuya geçiyoruz herkesi yönetiyor :A bir gözlük bulduk ama emilyle olan kısımlar sıkıcıydı yakalandı zaten :F hanahın fotosunuda gördük beth cesedini gördük kafasını sadece bulduk :(

başından beridir joshu sevmiyorduk Harun sende sevmedimize artık şüpheci yakşalırsın bunların arkasında o varmış :A joshu yakaladık öldürmedik jessica ölmüş olabilir :( Ama biz josuh değilde sarısın kızı öldürü seçseydik ozaman ne olacaktı :A Bu planların arkasında omu çıkacaktı :A Josh çıkması daha iyi oldu bence :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Amann neler oldu neler 10.videoda küçük dilini yutacaksın kahvenle :eek::eek::eek:
Offf İzledim bende harikaydı ben ama bir yerde bildim bacım gidişatı :D Josh ben desteklemedim ki zaten sanki ben desteklemişim gibi konuşmuşsun. :A

Bunu yazmıştım ilk bölümlerde :D
Şu evin sahibi ve babasının altından bir şey çıkacak gibi. Belki ölen kardeşlerinin intikamını almak için davet etmiş olabilir?

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Offf İzledim bende harikaydı ben ama bir yerde bildim bacım gidişatı :D Josh ben desteklemedim ki zaten sanki ben desteklemişim gibi konuşmuşsun. :A

Bunu yazmıştım ilk bölümlerde :D
Şu evin sahibi ve babasının altından bir şey çıkacak gibi. Belki ölen kardeşlerinin intikamını almak için davet etmiş olabilir?
Aaa evet şimdi hatırladım ama destekledin burda ağıt yaktın öldü diye :A :A :A

Ama kız ölsün deseydik omu hain çıkıcaktı :A

• Güldürdün