Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bende şimdi izlemeye gidiyorum onun öncesi yapmam gereken yerlere baktım etkinlik falan izleyip 1 den sonra gelecem yorumumla :Z:Z:Z

Ama sen hosuna gitmemiş bu arada yorumunu yap sende :A Ama senin hosuna gitmediyse genelde oyunu oynayanla benim hosuma gidiyor dur bakalım :A
14. De mutlu son diyor bakalım şimdi bakacağım, hatasını düzeltir umarım :A

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
13 final diyor 14 mutlu son demiş bakacağım şimdi ama 14 de bitiyor videolar işte ondan sonra ek videolar var oyun yapım aşaması filan :X
Final diyince ben 13 ü son video sandım niye uyarmıyorsun cnm sanada 2 gündür diyorum :F

Neyse sahura kadar ben bu videoları izleyeyim sahuru 3 den önce yapıyoruz artık sahurdan sonrada foruma gelirim :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Final diyince ben 13 ü son video sandım niye uyarmıyorsun cnm sanada 2 gündür diyorum :F

Neyse sahura kadar ben bu videoları izleyeyim sahuru 3 den önce yapıyoruz artık sahurdan sonrada foruma gelirim :A
Ya 13.izleyeceksin işte.. Niye uzattın bu kadar
14 de merak ettiğin yere bakarsın, adam 14.videoyu karar kılmış seçimlerinde..

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
13-14 FİNAL

Güzel bitti oyun fena değildi sonlara doğru fantastik ayarı kaçtı biraz ama korku duygusu her daim hakimdi . Bende oynasam sanırım kendi oyunum da 2 kişi ölürdü bence.
Ashley ses duyunca bende dedim bu jessicadır diye ama çok güzel fake yedik ya. :F Canavar nasıl öldürdü öyle. zaten orada ben şok oldum adam da baya oldu.

Her neyse Hannah ölmemiş, kardeşini yemiş :( ben bu hikaye nasıl bağlanacak diyordum iyi bağladılar .

Matt ve Jessica kurtuldu bende orada olsam yaptığım seçimlerle kurtarırdım :D

Son dakikalarda adam felaket yanlış yaptı ya. çakmak yok diyor olursa ev yanacak. ayrıca hareket etmek yok! ona rağmen adam sam'i koşturdu haliyle ev yandı ve mike-emily öldü ben çok sinir oldum burada ya. adam da pişman oldu :D
Neyse ki düzeltti hepsini yaşattı :A @Çiğdem Gibi nazar boncuğu dağıttı ama olsun :A

Josh'da ventigo olmuş şu silahlı adamı yiyordu, polisler gördü onu öyle bitti :A Sanki 2.oyunu yaparsak biraz muallakta kalalım demişler.

ayrıca hannah evde arkadaşlarını korudu mu bana mı öyle geldi yorumlarda da bu tarz vardı, canavarlar ile kapışınca :D

Eğer ben oynasaydım 2 kişi ölürdü :D

Ashley olayı çok fake ya dediğim gibi kesin ben bu yemi yutardım :F

Birde Matt o kule çökerken Emily kurtar yada kurtarma seçeneğinde eğer kurtarmayı seçerse düşüp ölüyormuş , yani ben emily biraz sevdiğim için yapardım o yüzden matt olurdu :A

Bu 2 seçimde bunları kaybederdim kesin :A

Keşke biraz uzun olsaydı..

Son dakikalar biraz aceleye gelmiş gibi psikolog olayı Josh hayallerinde kaldı . Hannah olayı açıklansa da daha fazla görmek isterdim.

Şu silahlı ölen adam çok ani öldü

Birde polis sorgusu daha uzun olabilirdi. :D

Kısacası eli yüzü düzgün bir oyundu ben 8.5 veriyorum :D

Oyunda herkes ölebiliyor yada kurtulabiliyormuş o yüzden oynasan sen kimi kurtarır kimi öldürürdün @Çiğdem :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
13-14 FİNAL

Güzel bitti oyun fena değildi sonlara doğru fantastik ayarı kaçtı biraz ama korku duygusu her daim hakimdi . Bende oynasam sanırım kendi oyunum da 2 kişi ölürdü bence.
Ashley ses duyunca bende dedim bu jessicadır diye ama çok güzel fake yedik ya. :F Canavar nasıl öldürdü öyle. zaten orada ben şok oldum adam da baya oldu.

Her neyse Hannah ölmemiş, kardeşini yemiş :( ben bu hikaye nasıl bağlanacak diyordum iyi bağladılar .

Matt ve Jessica kurtuldu bende orada olsam yaptığım seçimlerle kurtarırdım :D

Son dakikalarda adam felaket yanlış yaptı ya. çakmak yok diyor olursa ev yanacak. ayrıca hareket etmek yok! ona rağmen adam sam'i koşturdu haliyle ev yandı ve mike-emily öldü ben çok sinir oldum burada ya. adam da pişman oldu :D
Neyse ki düzeltti hepsini yaşattı :A @Çiğdem Gibi nazar boncuğu dağıttı ama olsun :A

Josh'da ventigo olmuş şu silahlı adamı yiyordu, polisler gördü onu öyle bitti :A Sanki 2.oyunu yaparsak biraz muallakta kalalım demişler.

ayrıca hannah evde arkadaşlarını korudu mu bana mı öyle geldi yorumlarda da bu tarz vardı, canavarlar ile kapışınca :D

Eğer ben oynasaydım 2 kişi ölürdü :D

Ashley olayı çok fake ya dediğim gibi kesin ben bu yemi yutardım :F

Birde Matt o kule çökerken Emily kurtar yada kurtarma seçeneğinde eğer kurtarmayı seçerse düşüp ölüyormuş , yani ben emily biraz sevdiğim için yapardım o yüzden matt olurdu :A

Bu 2 seçimde bunları kaybederdim kesin :A

Keşke biraz uzun olsaydı..

Son dakikalar biraz aceleye gelmiş gibi psikolog olayı Josh hayallerinde kaldı . Hannah olayı açıklansa da daha fazla görmek isterdim.

Şu silahlı ölen adam çok ani öldü

Birde polis sorgusu daha uzun olabilirdi. :D

Kısacası eli yüzü düzgün bir oyundu ben 8.5 veriyorum :D

Oyunda herkes ölebiliyor yada kurtulabiliyormuş o yüzden oynasan sen kimi kurtarır kimi öldürürdün @Çiğdem :A
Vlla bu oyunda şuan nefretle kapattığım bir oyuncu olmadı :A Josh bile mutlu sonla biten videoda onlada iyi kapattık gıcık oluyorduk :A Senin 3 tane sarısın kızın olmasına rağmen gıcık kaptım olmadı ama gerçekten oyunu oynayan adam batırmış birde kendisini övüp duruyor ama ben bu oyunda onu başarılı bulmadım hiç bilinçli oynayamadı bence :A :A :A

Şurada ben bile öylecece nefes almadan durdum vlla :F

OYUN.png

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Vlla bu oyunda şuan nefretle kapattığım bir oyuncu olmadı :A Josh bile mutlu sonla biten videoda onlada iyi kapattık gıcık oluyorduk :A Senin 3 tane sarısın kızın olmasına rağmen gıcık kaptım olmadı ama gerçekten oyunu oynayan adam batırmış birde kendisini övüp duruyor ama ben bu oyunda onu başarılı bulmadım hiç bilinçli oynayamadı bence :A :A :A

Şurada ben bile öylecece nefes almadan durdum vlla :F

Ya Allah aşkına Çiğdem akşam öyle bir sinirlendim ki, sana da çaktırmıyorum sende habire soru soruyorsun :D Abi finale kadar getirmişsin karakterleri oyunda sana ipucu veriyor, çakmağa çakma alev alır ev diye!! Birde hareket etme diyor sen ona rağmen hata yaptı ya :D
Sen bile çıldırdın düşün ben varya moral gitti bende o derece :F

Hadi Ashley olayı tamam bende düştüm ama son sahnede feci batırdı.
Sonra bir daha oynadığında Sami mahvetti :A
Neyse zorlama bir şekilde geldi.

İnan 14.videoda o kısma baktım düşün yani keyifle izlerdim ben :A

Ayyy :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya Allah aşkına Çiğdem akşam öyle bir sinirlendim ki, sana da çaktırmıyorum sende habire soru soruyorsun :D Abi finale kadar getirmişsin karakterleri oyunda sana ipucu veriyor, çakmağa çakma alev alır ev diye!! Birde hareket etme diyor sen ona rağmen hata yaptı ya :D

14.Video yeni bir video gibiydi tercihler oyunu değiştirmiş 13 de görmediğimiz gibi gelişti herşey josh bile mutlu oldu :A Yani asly ölmeyince bir çok değişik sahne varmış , eve kadar aynı gitmedi :A :A :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Vlla herşeyi yaptık her seçeneği oynadık evden kurtularak bitirmek için :F Ben mutlu sonla bitirmeyi hak etmiyorum oyunu olan olsun dediya seni düşünemedim oan hele o kız tekrar ölünce kayıt olmamıs Allahtan :F

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
14.Video yeni bir video gibiydi tercihler oyunu değiştirmiş 13 de görmediğimiz gibi gelişti herşey josh bile mutlu oldu :A Yani asly ölmeyince bir çok değişik sahne varmış , eve kadar aynı gitmedi :A :A :A
Josh 14.videoda yaratık olmuyor mu :A

Değişen şeylere baktım eve ama tadım kaçtı biraz ya :A Yani aslında başarılı gitti ama finalde batırdı cnm valla sinir krizi geçirdim inan yani :A Sana patlayacaktım az kalsın :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Vlla herşeyi yaptık her seçeneği oynadık evden kurtularak bitirmek için :F Ben mutlu sonla bitirmeyi hak etmiyorum oyunu olan olsun dediya seni düşünemedim oan hele o kız tekrar ölünce kayıt olmamıs Allahtan :F
Ya bide ölüm kaderde var herkes ölecek bir gün dedi!! :F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Josh 14.videoda yaratık olmuyor mu :A

Değişen şeylere baktım eve ama tadım kaçtı biraz ya :A Yani aslında başarılı gitti ama finalde batırdı cnm valla sinir krizi geçirdim inan yani :A Sana patlayacaktım az kalsın :A
Diğerleriyle barışıyor affediyorlar onu Hannadan bahsediyorlar falan yanı diğerleriyle iyi bitmesine sevindim sonrada hannah canavar oldu halde joshu tanıdı , josh güvende yazısı geldi hannah tanıdı diye sonra bacı kardeş gittiler hem ekiple arası düzeldi hemde hannahla kavustular sonucta :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Diğerleriyle barışıyor affediyorlar onu Hannadan bahsediyorlar falan yanı diğerleriyle iyi bitmesine sevindim sonrada hannah canavar oldu halde joshu tanıdı , josh güvende yazısı geldi hannah tanıdı diye sonra bacı kardeş gittiler hem ekiple arası düzeldi hemde hannahla kavustular sonucta :A
Aaa son yere baktım ben. Ona bakacağım yarın

Ben oynasam dediğim gibi 2 kişi ölürdü. :A sende kendi sonunu yaz :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
14.Bölümden yapayım yorumumu :A
Oyunda herşeyin diğer seçenekte ne olurdu anlattılar sadece josh değilde sarısın kız ölsün desek ne olurdu :A Onun videosu vardır herkesmi josh ölsün dedi :A
Sen aşağıda ki yorumu diyorsun sanırım herkesin nasıl ölebileceğini tek tek yazmış evet okudum onları :D
Merak ettiğimiz ölümleri yarın buluruz :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa son yere baktım ben. Ona bakacağım yarın

Ben oynasam dediğim gibi 2 kişi ölürdü. :A sende kendi sonunu yaz :A
Ben şu ölsün diye şuan içimde yok joshun özellikle 14.bölümde hem ekiple hemde kardeşiyle duygusal sahneleri vardı onada gıcıklım geçti :A 13.bölümde fenaydı gördü rüyalar falan :F Birde evin içinde dövüşenleri hannah değil dedi oyunu oynayan adam :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen aşağıda ki yorumu diyorsun sanırım herkesin nasıl ölebileceğini tek tek yazmış evet okudum onları :D
Merak ettiğimiz ölümleri yarın buluruz :A
Yok 14.videoda sunu seçemseydik ne olurdu diye hepsini açıkladı ama josh olayını açıklamadı josh ölmesin desek ne olucaktı :F

• Güldürdün