CBS Under the Dome 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CBS'in ilk sezonuyla ses getiren hit bilim kurgusu Under the Dome yeni sezonu açıyor.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlık altından yapabilirsiniz...

under-dome-season-2-spoilers.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başliyööööörrrr :oley: Falling Skies gibi bu da 2.sezonda foss çıkarsa bi daha Spielberg dizisi filmi izlemicem:T:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aslında pek beklemiyorum 2. sezona başlayamayacağım gibi geliyor bana.:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
cümlenden bişey anladıysam arap bacı olayım :)
cümlenin başıyla sonu uyumsuz :)

nasıl bişey dizi ?
Görünmeyen bir kubbe gibi yuvarlak birşey baş karakterlerimizi aynı aynı zmanda oldugu bir günde bunların kasabasına düşüyor. Her bölüm Big Jim denen adam (Breaking Bad'deki Hank) kasabanın kötüsü oluyor onun hilesini hurdasını izliyoruz.

Aman anlatamadım şimdi:F Aklımda diğer idizi yorumları var:F

Aslında pek beklemiyorum 2. sezona başlayamayacağım gibi geliyor bana.:(
Neden sende böyle etki bıraktı? Uzaylılara inanmıyorsun dimi :T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Görünmeyen bir kubbe gibi yuvarlak birşey baş karakterlerimizi aynı aynı zmanda oldugu bir günde bunların kasabasına düşüyor. Her bölüm Big Jim denen adam (Breaking Bad'deki Hank) kasabanın kötüsü oluyor onun hilesini hurdasını izliyoruz.

ilk bölümününe bakayım en iyisi, konusu ilginç ama gidişatı anca izleyince çözerim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hayy yaşa :X Bak bak belki beğenirsin dicem ama sana göre oldugunu pek sanmıyorum:X (gerçi ilk bölümde seni yakalayan sahneler var:A)
ray donovan dada öyle beni yakalayan sahneler varmış bir ara daldım diziye öyle sahne çıktıki zor yetiştim kapatmak için ev kalabalıktı tongaya düştük ben normal pll izler gibi açmıştım sahneden haberim yoktu ? hanı şu mickey in ray in karısını yakaladığı sahne :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ray donovan dada öyle beni yakalayan sahneler varmış bir ara daldım diziye öyle sahne çıktıki zor yetiştim kapatmak için ev kalabalıktı tongaya düştük ben normal pll izler gibi açmıştım sahneden haberim yoktu ? hanı şu mickey in ray in karısını yakaladığı sahne :))
Rüya sahnesinde :F:F Çok kötü olmuştur senin için:F Hayır görsellikte o sahnede yaşlı amca :F:F Pardon Dede :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bilmiyorum hevesimi kaçtı baya yapmacıktı ilk sezon.Genel olarak düşününce ben nasıl izledim bile dedim bu yapmacıklığı.:F

nalmadıysan kısmı hariç, şimdi oldu :)

Yazım hatasında bende aşağıya kalmıyorsun sende.:(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x1

Şükür kavuşturana. :D

Çok sağlam ve arkasında soru işaretleri bırakan bir başlangıç yaptı dizi. :)

Barbie'nin kurtulacağını biliyordum ama nasıl kurtulacağını pek kestiremiyordum.

Elektromanyetik çekim şaşırttı, bir anda sürüklenmeye başladı her şey kubbeye doğru. O sahnelerde heyecan doruktaydı, kalp atışlarım hızlandı resmen :X Linda maalesef Barbie için kendini feda etti :( Severdim onu kurtulsaydı keşke.. Bu arada Jim'e öldükten sonra göründüğünde saçlar falan açılmış bir haller olmuş, güzelleşmişti :F

Jim ölsün diye çok dua ettim ama olmadı :T: Dodee güzel terletti ama. :D Keşke bir iki bölüm kalsaydı o bodrumda :(

James'in annesi şaşırttı, yaşıyor muymuş o :eek: Bir de dayısı geldi, ablasının çizimleri vardı herhalde onda (b) Bir işler çıkacak ondan da.

Angie'nin ölümü çok şaşırttı :( Bence Sam öldürdü onu.

[HASHTAG]#RIPLinda[/HASHTAG] [HASHTAG]#RIPAngie[/HASHTAG] daha fazla kayıp vermeyiz inşallah, ölecekse de f..ing big jim ölsün :F
9/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,695
Puanı
1,061
2.sezon 1.bölümü izledim.

Game of Thrones'in tam tersi bi dizi. :D
GOT'da hep birileri ölüyor burada ise bir bölümde bile 3-4 kişi ölümden dönüyor ama yaşıyor. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B01 izledim :X

Diziyi indirdiğim sabahı bi göz atmiştim. Pek memnun eden sahneler değildi:X Gördüğüm sahneler bütün izleyince neyse bozulmamiş dizi dedim:X

Yıldızlı sahnleri kısa kestiler :( Oysa ben en çok bekliyordum.
Linda öldü yaa çok şükür dedim:A Allah rahmet etsin napak yani üzülmedim:F
Barbie Julia Big Jim bayılmadılar bile:T:
Big Jim'in kardeşi uzun zamandır oralardaydı da neden geçen sezon yoktu(b) Ölüler geri mi geliyor?

Angie öleceğine Norie öleydi yaa:T: Kızın tripli konuşmaları bile çok yapmacık:T:

Bu arada Steven Spielberg diziye konuk olmuş :F:F Adamın suratini görünce kapayasımgeldi. Adamın tipi aynı dizinin a....s... ama siz yinede izleyeceksiniz der gibi:F

Bölüme puanım hadi ben de 9/10 vereyim.Geçirdiğim zaman keyifliydi :X

@BesaleT geçen sana s.finali hakkında şöyle bişey demiştim;

Sen yine yok diyeceksin ama bölümde şöyle bi konuşma geçiyordu.
Julia, Big jimi asacakken ipi kesip ardından Jim'e "Kubbe seni öldürmemezi değil, Kubbe bize insan öldürmemizi istiyor" gibi bişey demişti.

Yani demem o ki dizi her ne kadar illuminatilik olmasa bile hep bi alttan mesaj veriyor :F

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,695
Puanı
1,061
S02B01 izledim :X

Diziyi indirdiğim sabahı bi göz atmiştim. Pek memnun eden sahneler değildi:X Gördüğüm sahneler bütün izleyince neyse bozulmamiş dizi dedim:X

Yıldızlı sahnleri kısa kestiler :( Oysa ben en çok bekliyordum.
Linda öldü yaa çok şükür dedim:A Allah rahmet etsin napak yani üzülmedim:F
Barbie Julia Big Jim bayılmadılar bile:T:
Big Jim'in kardeşi uzun zamandır oralardaydı da neden geçen sezon yoktu(b) Ölüler geri mi geliyor?

Angie öleceğine Norie öleydi yaa:T: Kızın tripli konuşmaları bile çok yapmacık:T:

Bu arada Steven Spielberg diziye konuk olmuş :F:F Adamın suratini görünce kapayasımgeldi. Adamın tipi aynı dizinin a....s... ama siz yinede izleyeceksiniz der gibi:F

Bölüme puanım hadi ben de 9/10 vereyim.Geçirdiğim zaman keyifliydi :X

@BesaleT geçen sana s.finali hakkında şöyle bişey demiştim;

Sen yine yok diyeceksin ama bölümde şöyle bi konuşma geçiyordu.
Julia, Big jimi asacakken ipi kesip ardından Jim'e "Kubbe seni öldürmemezi değil, Kubbe bize insan öldürmemizi istiyor" gibi bişey demişti.

Yani demem o ki dizi her ne kadar illuminatilik olmasa bile hep bi alttan mesaj veriyor :F
İlluminati ile ilgili olduğu mu ? :)