UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

Trabzon boştu. :A Karakartal'ı canı gönülden tebrik ederim.Dört takımla gruplara kalmayı başardık.Geçen kaldığımız yerden devam etmeliyiz.Yarın görseli fırlatırım. :Z @Yakamoz-Asi
Keşke şampiyonlar liginde olsaydık diyecektim ama takımları görünce Şampiyonlar Ligi tam bir Kurtlar Sofrası 😉

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Trabzonspor berbat oynadı.
Kalecileri ne kadar zayıfmış öyle. Çok basit penaltıları yedi.
Trabzon boştu. :A Karakartal'ı canı gönülden tebrik ederim.Dört takımla gruplara kalmayı başardık.Geçen kaldığımız yerden devam etmeliyiz.Yarın görseli fırlatırım. :Z @Yakamoz-Asi
Tamda yazıyordum Trabzon hakkında :A
Tuzağa düşme cevaplama bu soruyu bence @tekin seni çekiyorlar bak :D :D
Ne tuzağı aaaa yeter be :A
tipin sanki beşiktaşlı gibi ama isveç kulüplerine sanki daha sempatik bakıyorsun gibi :D
Aslında sempatik kısmı biraz yaklaştın, Beşiktaş’a sempatim var, Gs ise hiç sevmem :A

Aslında sempatik kısmı biraz yaklaştın, Beşiktaş’a sempatim var, Gs ise hiç sevmem :A
Şu an Pc den girdim,yeni aldım da. (Bir hayırlı olsun,güle güle kullan) ınnı alırım. :A Ne yazacaktın av olan avcı hakkında ? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Öyle tuzak değil kurmalı oyuncak gibi ya :D :D

1724962783780.png

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Öyle tuzak değil kurmalı oyuncak gibi ya :D :D

Ekli dosyayı görüntüle 128888
tekin’in yaşı küçük mü sürekli abilik taslıyorsun :A
Şimdi tuttuğun takımı sordun ya aynı takımdan çıkmazsınız diye demiştim :T:
Beni Beşiktaşlı sandı diye, ayrıca ayrı takım tutsak ne farkeder? @Bully Gs’li, en nefret ettiğim takım ama kendisi 8 küsür yıllık arkadaşım. Çok entrikalı dizi izleme :A

tekin’in yaşı küçük mü sürekli abilik taslıyorsun :A

Beni Beşiktaşlı sandı diye, ayrıca ayrı takım tutsak ne farkeder? @Bully Gs’li, en nefret ettiğim takım ama kendisi 8 küsür yıllık arkadaşım. Çok entrikalı dizi izleme :A
Prens dizisi beni biraz paranoyak yaptı konuşmaları felan ard arda izleyince. Sezonu bitireceğim 1-2 güne düzelirim :D :D

Ayrıca ben tekinden küçüğüm daha yeni 17 bitti 😉

• Güldürdün
Reactions: tekin and Dosi
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin