UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

Trabzon boştu.
Karakartal'ı canı gönülden tebrik ederim.Dört takımla gruplara kalmayı başardık.Geçen kaldığımız yerden devam etmeliyiz.Yarın görseli fırlatırım.
@Yakamoz-Asi
Keşke şampiyonlar liginde olsaydık diyecektim ama takımları görünce Şampiyonlar Ligi tam bir Kurtlar Sofrası 😉

Reactions: 12.Adam
Trabzonspor berbat oynadı.
Kalecileri ne kadar zayıfmış öyle. Çok basit penaltıları yedi.
Trabzon boştu.
Karakartal'ı canı gönülden tebrik ederim.Dört takımla gruplara kalmayı başardık.Geçen kaldığımız yerden devam etmeliyiz.Yarın görseli fırlatırım.
@Yakamoz-Asi
Tamda yazıyordum Trabzon hakkında

Tuzağa düşme cevaplama bu soruyu bence @tekin seni çekiyorlar bak
Ne tuzağı aaaa yeter be

tipin sanki beşiktaşlı gibi ama isveç kulüplerine sanki daha sempatik bakıyorsun gibi
Aslında sempatik kısmı biraz yaklaştın, Beşiktaş’a sempatim var, Gs ise hiç sevmem

Şu an Pc den girdim,yeni aldım da. (Bir hayırlı olsun,güle güle kullan) ınnı alırım.
Ne yazacaktın av olan avcı hakkında ?

Reactions: Dosi
Öyle tuzak değil kurmalı oyuncak gibi ya

Reactions: Dosi
Öyle tuzak değil kurmalı oyuncak gibi ya

Ekli dosyayı görüntüle 128888
tekin’in yaşı küçük mü sürekli abilik taslıyorsun

Şimdi tuttuğun takımı sordun ya aynı takımdan çıkmazsınız diye demiştim
Beni Beşiktaşlı sandı diye, ayrıca ayrı takım tutsak ne farkeder? @Bully Gs’li, en nefret ettiğim takım ama kendisi 8 küsür yıllık arkadaşım. Çok entrikalı dizi izleme

Prens dizisi beni biraz paranoyak yaptı konuşmaları felan ard arda izleyince. Sezonu bitireceğim 1-2 güne düzelirim

Ayrıca ben tekinden küçüğüm daha yeni 17 bitti 😉

Reactions: tekin and Dosi
Reactions: 12.Adam and tekin