UEFA ┼×ampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu ­čîá

MasacRE

Favori ├ťye
S├╝per Lig Tahmin ┼×ampiyonu
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059
Ulan gene safl─▒─ča vuruyor .├ťlke puan─▒ konusu lan. :A
Unuttuk karde┼čim ne var bunda :A R├Ântgen ├žekilecek halimiz mi kalm─▒┼č ayr─▒ca. Listede T├╝rkiye'yi bulabilmek i├žin sayfay─▒ s├╝rekli a┼ča─č─▒lara indiriyoruz art─▒k :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
26,861
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kolonoskopi ameliyat─▒ yapaca─č─▒z. :A
Shamrock Rovers ma├ž─▒na gidelim belki fiyata g├Âre ─░rlanda tak─▒m─▒ya
O tak─▒m─▒n kongre ├╝yesi olmak isterdim g├╝venlik duvar─▒na ├žarpt─▒ Fenerbah├žeÔÇÖden ucuz

Fur1907kan

Yeni ├ťye
Kat─▒l─▒m
21 Temmuz 2020
Reaksiyon puan─▒
11
Puan─▒
14
Bu devletin paras─▒ yok mu bass─▒n paray─▒ Formula 1 UFC WRC hepsini TRT den bele┼če izleyelim.

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
48,304
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bayern - Bar├ža - Inter ve Paris - Juventus - Benfica gruplar─▒ k├Ât├╝ olmu┼č. ─░n┼čallah s├╝rpriz olur ve Plzen, Haifa UEFA'ya kal─▒r. Yoksa ba┼č─▒m─▒za bela olur buradan gelecek tak─▒mlar. :A

Bizim UEFA grubu gayet iyi. ├ľzellikle Kiev ve Rennes di┼čli tak─▒mlar ama Jesus Reyis'e g├╝venimiz tam, ├ž─▒kar─▒z bu gruptan. :Z

• Be─čendim

Keith Long

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
26,861
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bayern - Bar├ža - Inter ve Paris - Juventus - Benfica gruplar─▒ k├Ât├╝ olmu┼č. ─░n┼čallah s├╝rpriz olur ve Plzen, Haifa UEFA'ya kal─▒r. Yoksa ba┼č─▒m─▒za bela olur buradan gelecek tak─▒mlar. :A

Bizim UEFA grubu gayet iyi. ├ľzellikle Kiev ve Rennes di┼čli tak─▒mlar ama Jesus Reyis'e g├╝venimiz tam, ├ž─▒kar─▒z bu gruptan. :Z
Avrupa konferans liginde Shamrock roversa nediyorsun ben uefa avrupa liginde trabzonla e┼člessin diyordum macar tak─▒m─▒ ferencavaros eledi kendi sahas─▒nda 4 at─▒p shamrock rovers kendi sahas─▒nda 1-0 yendi ama olmad─▒ bazinga
------

@bazinga

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,219
Puan─▒
860

─░kinci torbadan Rennes gelmeseydi iyiydi, ho┼č onlarla da Kmj 'den kalma bir hesab─▒m─▒z var.Grup de─čil intikam yuvas─▒. :A

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
48,304
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Avrupa konferans liginde Shamrock roversa nediyorsun ben uefa avrupa liginde trabzonla e┼člessin diyordum macar tak─▒m─▒ ferencavaros eledi kendi sahas─▒nda 4 at─▒p shamrock rovers kendi sahas─▒nda 1-0 yendi ama olmad─▒ bazinga
------

@bazinga
Ba┼čar─▒l─▒ olur in┼čallah. :)

─░kinci torbadan Rennes gelmeseydi iyiydi, ho┼č onlarla da Kmj 'den kalma bir hesab─▒m─▒z var.Grup de─čil intikam yuvas─▒. :A
Niye hesab─▒m─▒z onlarla, Napoli'ye gitti. :A Rennes tehlikeli tak─▒m ama biz de ├Âyleyiz. :A

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,219
Puan─▒
860
Ba┼čar─▒l─▒ olur in┼čallah. :)

Niye hesab─▒m─▒z onlarla, Napoli'ye gitti. :A Rennes tehlikeli tak─▒m ama biz de ├Âyleyiz. :A
Az daha oraya gidiyordu.Tak─▒m─▒ eski hocas─▒ Bruno Genesio ├žal─▒┼čt─▒rmakta ├Âdeme plan─▒ y├╝z├╝nden gidemedi.Bir santrafor ve sa─č stoper al─▒rsak , Rennes 'i rendeleriz. :A

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
18,335
Puan─▒
860
Herkesin oynad─▒─č─▒ ama sonunda MESSI'n─▒n kazand─▒─č─▒ bir ┼×ampiyonlar Ligi sezonu hepimize hay─▒rl─▒ olsun... :A Gruplar─▒ tek tek yorumlamaya gerek yok, t├╝m ma├žlar oynanacak, herkes birbirini yiyecek ama PSG ┼čampiyon olacak. Gelece─če bak─▒p ekran─▒mdan ├Âzel bilgi ald─▒m da geldim... :A @MasacRE @Sherlock

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,219
Puan─▒
860
Herkesin oynad─▒─č─▒ ama sonunda MESSI'n─▒n kazand─▒─č─▒ bir ┼×ampiyonlar Ligi sezonu hepimize hay─▒rl─▒ olsun... :A Gruplar─▒ tek tek yorumlamaya gerek yok, t├╝m ma├žlar oynanacak, herkes birbirini yiyecek ama PSG ┼čampiyon olacak. Gelece─če bak─▒p ekran─▒mdan ├Âzel bilgi ald─▒m da geldim... :A @MasacRE @Sherlock
Kral─▒m─▒z─▒n ad─▒n─▒ okuyunca pamuk gibi oldum... Sen ekrana format att─▒n m─▒? :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MEnes

Keith Long

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
26,861
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Be─čendim

MasacRE

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059
I─▒ ┼ču en son Nadal'─▒n Us Open'─▒ kazanaca─č─▒n─▒ s├Âyleyen ekranla ayn─▒ ekran m─▒ bu... @Sherlock

• Olmam─▒┼č
Reactions: MEnes and 12.Adam

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
37,195
Puan─▒
1,059

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
18,335
Puan─▒
860
I─▒ ┼ču en son Nadal'─▒n Us Open'─▒ kazanaca─č─▒n─▒ s├Âyleyen ekranla ayn─▒ ekran m─▒ bu... @Sherlock
Onla bu ayn─▒ m─▒... Nadal 50 g├╝n sakatl─▒ktan ├ž─▒kt─▒ kral─▒m... O 50 g├╝nde sadece 1 ma├ž oynayabildi.. Yeterince iyi haz─▒rlanamad─▒ ve olmad─▒ maalesef... Ama Messi yaz kamp─▒na en erken gelen manyakt─▒... Her ┼čeyiyle bu sezona haz─▒rland─▒... Ve t├╝m derdi bu seneki var olan t├╝m kupalar─▒ toplamak... Korkmay─▒n, T─░TREY─░N...
─░kinci turda elenirler yine :A Pepsi kupa alamaz.. @MEnes @Sherlock
Rezil herif seni, gelir gelmez hemen ne yazm─▒┼č... @Sherlock

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059
─░kinci turda elenirler yine :A Pepsi kupa alamaz.. @MEnes @Sherlock
K├╝t├╝k dostumun a─čz─▒ndan bal daml─▒yor... @Sherlock
Onla bu ayn─▒ m─▒... Nadal 50 g├╝n sakatl─▒ktan ├ž─▒kt─▒ kral─▒m... O 50 g├╝nde sadece 1 ma├ž oynayabildi.. Yeterince iyi haz─▒rlanamad─▒ ve olmad─▒ maalesef... Ama Messi yaz kamp─▒na en erken gelen manyakt─▒... Her ┼čeyiyle bu sezona haz─▒rland─▒... Ve t├╝m derdi bu seneki var olan t├╝m kupalar─▒ toplamak... Korkmay─▒n, T─░TREY─░N...

Rezil herif seni, gelir gelmez hemen ne yazm─▒┼č... @Sherlock
Fark etmez onda da ekran─▒nda Nadal ┼čampiyonlu─ču vard─▒ ve sonu├ž ne oldu g├Ârd├╝k :A Burada da Pepsi istedi─či kadar haz─▒rlans─▒n futbol bir tak─▒m oyunudur ve Arjantin kaybetmeye mahkumdur :A

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
18,335
Puan─▒
860
K├╝t├╝k dostumun a─čz─▒ndan bal daml─▒yor... @Sherlock

Fark etmez onda da ekran─▒nda Nadal ┼čampiyonlu─ču vard─▒ ve sonu├ž ne oldu g├Ârd├╝k :A Burada da Pepsi istedi─či kadar haz─▒rlans─▒n futbol bir tak─▒m oyunudur ve Arjantin kaybetmeye mahkumdur :A
Son 2 turnuvada oldu─ču gibi mi kaybetmeye mahkum... Siz ne derseniz diyin futbolun Messi'ye D├╝nya Kupas─▒ borcu var ve o bor├ž bu sene ├ľ DE NE CEK... :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
  • Be─čendim
Reactions: 12.Adam and MasacRE