UEFA ┼×ampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu ­čîá

Keith Long

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
26,861
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
saint patrick atletick-cska sofya ma├ž─▒ bug├╝n saat 20 de Radio television ireland news te
------

@12.Adam @emreemreu irlanda tak─▒m─▒n─▒n ma├ž─▒n─▒ seyredece─čim

Keith Long

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
26,861
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@S.G.A.T. adamlar─▒n taraftarlar─▒ ├žok organize
istanbul kald─▒ramaz domuz kafas─▒ b─▒rakm─▒┼člar stada d─▒┼čardan havai fi┼ček seyircili ma├žta @S.G.A.T.

MasacRE

Favori ├ťye
S├╝per Lig Tahmin ┼×ampiyonu
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059
├ť├ž ligin de kura sonu├žlar─▒n─▒ b─▒rakay─▒m buraya. ┼×ampiyonlar Ligi'nde C grubunu merakla bekliyorum. Bayern-Barca ve Inter ile ├Âl├╝m grubu olu┼čmu┼č orada. Plzen'e ┼čimdiden ge├žmi┼č olsun :A

Son ┼čampiyon Real Madrim'im i├žin ┼čeker gibi bir grup olmu┼č. Zorlanmadan ├ž─▒kar─▒z buradan.

Di─čer bir tak─▒m─▒m Liverpool ise mevcut formsuzlu─čunu g├Âz ├Ân├╝ne al─▒nca Ajax ve Napoli ├╝rk├╝tt├╝ bir miktar beni :A Ama sakatlar iyile┼čir, tam kadro olursa tak─▒m, favori Liverpool tabii ki.

Uefa Avrupa Ligi ve Uefa Konferans Ligi'ndeki t├╝m T├╝rk tak─▒mlar─▒na da ba┼čar─▒lar dilerim. ├ťlke puan─▒na ne kadar ├žok ihtiyac─▒m─▒z oldu─ču ortada. B├╝t├╝n tak─▒mlar─▒n elinden geldi─či kadar ileriye gitmesi ┼čart art─▒k bizim i├žin.

Keith Long

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
26,861
Puan─▒
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
├ť├ž ligin de kura sonu├žlar─▒n─▒ b─▒rakay─▒m buraya. ┼×ampiyonlar Ligi'nde C grubunu merakla bekliyorum. Bayern-Barca ve Inter ile ├Âl├╝m grubu olu┼čmu┼č orada. Plzen'e ┼čimdiden ge├žmi┼č olsun :A

Son ┼čampiyon Real Madrim'im i├žin ┼čeker gibi bir grup olmu┼č. Zorlanmadan ├ž─▒kar─▒z buradan.

Di─čer bir tak─▒m─▒m Liverpool ise mevcut formsuzlu─čunu g├Âz ├Ân├╝ne al─▒nca Ajax ve Napoli ├╝rk├╝tt├╝ bir miktar beni :A Ama sakatlar iyile┼čir, tam kadro olursa tak─▒m, favori Liverpool tabii ki.

Uefa Avrupa Ligi ve Uefa Konferans Ligi'ndeki t├╝m T├╝rk tak─▒mlar─▒na da ba┼čar─▒lar dilerim. ├ťlke puan─▒na ne kadar ├žok ihtiyac─▒m─▒z oldu─ču ortada. B├╝t├╝n tak─▒mlar─▒n elinden geldi─či kadar ileriye gitmesi ┼čart art─▒k bizim i├žin.

Shamrock Rovers─▒n ma├žlar─▒n─▒ seyrederim @MasacRE

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,220
Puan─▒
860

Konuma atm─▒┼č oldu─čum r├Ântgeni incele , birazdan ameliyat sonras─▒n─▒ payla┼čaca─č─▒m. :A

• Be─čendim
Reactions: MasacRE