UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bayern - Barça - Inter ve Paris - Juventus - Benfica grupları kötü olmuş. İnşallah sürpriz olur ve Plzen, Haifa UEFA'ya kalır. Yoksa başımıza bela olur buradan gelecek takımlar. :A

Bizim UEFA grubu gayet iyi. Özellikle Kiev ve Rennes dişli takımlar ama Jesus Reyis'e güvenimiz tam, çıkarız bu gruptan. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bayern - Barça - Inter ve Paris - Juventus - Benfica grupları kötü olmuş. İnşallah sürpriz olur ve Plzen, Haifa UEFA'ya kalır. Yoksa başımıza bela olur buradan gelecek takımlar. :A

Bizim UEFA grubu gayet iyi. Özellikle Kiev ve Rennes dişli takımlar ama Jesus Reyis'e güvenimiz tam, çıkarız bu gruptan. :Z
Avrupa konferans liginde Shamrock roversa nediyorsun ben uefa avrupa liginde trabzonla eşlessin diyordum macar takımı ferencavaros eledi kendi sahasında 4 atıp shamrock rovers kendi sahasında 1-0 yendi ama olmadı bazinga
------

@bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060

İkinci torbadan Rennes gelmeseydi iyiydi, hoş onlarla da Kmj 'den kalma bir hesabımız var.Grup değil intikam yuvası. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Avrupa konferans liginde Shamrock roversa nediyorsun ben uefa avrupa liginde trabzonla eşlessin diyordum macar takımı ferencavaros eledi kendi sahasında 4 atıp shamrock rovers kendi sahasında 1-0 yendi ama olmadı bazinga
------

@bazinga
Başarılı olur inşallah. :)

İkinci torbadan Rennes gelmeseydi iyiydi, hoş onlarla da Kmj 'den kalma bir hesabımız var.Grup değil intikam yuvası. :A
Niye hesabımız onlarla, Napoli'ye gitti. :A Rennes tehlikeli takım ama biz de öyleyiz. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Başarılı olur inşallah. :)

Niye hesabımız onlarla, Napoli'ye gitti. :A Rennes tehlikeli takım ama biz de öyleyiz. :A
Az daha oraya gidiyordu.Takımı eski hocası Bruno Genesio çalıştırmakta ödeme planı yüzünden gidemedi.Bir santrafor ve sağ stoper alırsak , Rennes 'i rendeleriz. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Herkesin oynadığı ama sonunda MESSI'nın kazandığı bir Şampiyonlar Ligi sezonu hepimize hayırlı olsun... :A Grupları tek tek yorumlamaya gerek yok, tüm maçlar oynanacak, herkes birbirini yiyecek ama PSG şampiyon olacak. Geleceğe bakıp ekranımdan özel bilgi aldım da geldim... :A @MasacRE @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Herkesin oynadığı ama sonunda MESSI'nın kazandığı bir Şampiyonlar Ligi sezonu hepimize hayırlı olsun... :A Grupları tek tek yorumlamaya gerek yok, tüm maçlar oynanacak, herkes birbirini yiyecek ama PSG şampiyon olacak. Geleceğe bakıp ekranımdan özel bilgi aldım da geldim... :A @MasacRE @Sherlock
Kralımızın adını okuyunca pamuk gibi oldum... Sen ekrana format attın mı? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Iı şu en son Nadal'ın Us Open'ı kazanacağını söyleyen ekranla aynı ekran mı bu... @Sherlock

• Olmamış
Reactions: MEnes and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Iı şu en son Nadal'ın Us Open'ı kazanacağını söyleyen ekranla aynı ekran mı bu... @Sherlock
Onla bu aynı mı... Nadal 50 gün sakatlıktan çıktı kralım... O 50 günde sadece 1 maç oynayabildi.. Yeterince iyi hazırlanamadı ve olmadı maalesef... Ama Messi yaz kampına en erken gelen manyaktı... Her şeyiyle bu sezona hazırlandı... Ve tüm derdi bu seneki var olan tüm kupaları toplamak... Korkmayın, TİTREYİN...
İkinci turda elenirler yine :A Pepsi kupa alamaz.. @MEnes @Sherlock
Rezil herif seni, gelir gelmez hemen ne yazmış... @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İkinci turda elenirler yine :A Pepsi kupa alamaz.. @MEnes @Sherlock
Kütük dostumun ağzından bal damlıyor... @Sherlock
Onla bu aynı mı... Nadal 50 gün sakatlıktan çıktı kralım... O 50 günde sadece 1 maç oynayabildi.. Yeterince iyi hazırlanamadı ve olmadı maalesef... Ama Messi yaz kampına en erken gelen manyaktı... Her şeyiyle bu sezona hazırlandı... Ve tüm derdi bu seneki var olan tüm kupaları toplamak... Korkmayın, TİTREYİN...

Rezil herif seni, gelir gelmez hemen ne yazmış... @Sherlock
Fark etmez onda da ekranında Nadal şampiyonluğu vardı ve sonuç ne oldu gördük :A Burada da Pepsi istediği kadar hazırlansın futbol bir takım oyunudur ve Arjantin kaybetmeye mahkumdur :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kütük dostumun ağzından bal damlıyor... @Sherlock

Fark etmez onda da ekranında Nadal şampiyonluğu vardı ve sonuç ne oldu gördük :A Burada da Pepsi istediği kadar hazırlansın futbol bir takım oyunudur ve Arjantin kaybetmeye mahkumdur :A
Son 2 turnuvada olduğu gibi mi kaybetmeye mahkum... Siz ne derseniz diyin futbolun Messi'ye Dünya Kupası borcu var ve o borç bu sene Ö DE NE CEK... :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and MasacRE