Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bazı FB taraftarı iyi baksınlar Trabzon'a ve puan durumuna. Abdullah Avcı geçen sene bize gelecekti, kabul etmediler tag falan açtılar sonra Erol geldi sonuç ortada. Aynısını Emre'ye de yaptılar sonuç ortada. Ersuncu tayfa diyebiliriz bunlara. Hocayı soğuttular bizden valla.

Trabzon sürekli takılacak diyoruz da o gün gelmiyor bir türlü bir şekilde. Belki devrenin son maçı Başak maçında yenilgi olabilir aksi takdirde yenilmezlik serisi Kadıköy'e dek uzayacak gibi.
Sen kafayı sıyırmışsın :A
Ulan Orçoooo adam Başakşehir'de son haftalarda maç kazanamayıp 8 puandan ligi vermedi mi?
Beşiktaş'ı rezil etmedi mi?

Eeeee biz Ersuncu tayfa olarak niye Apo'yu isteyelim be güzel kardeşim. Kumardı tutar şampiyon olursa biz Apo'yu istemedik diye Erol'u mu getirmek zorundalardı ayrıca. @mesmeso bile geçen sene full sövüyordu Apo'ya yanlış mıyım? :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Sen kafayı sıyırmışsın :A
Ulan Orçoooo adam Başakşehir'de son haftalarda maç kazanamayıp 8 puandan ligi vermedi mi?
Beşiktaş'ı rezil etmedi mi?

Eeeee biz Ersuncu tayfa olarak niye Apo'yu isteyelim be güzel kardeşim. Kumardı tutar şampiyon olursa biz Apo'yu istemedik diye Erol'u mu getirmek zorundalardı ayrıca. @mesmeso bile geçen sene full sövüyordu Apo'ya yanlış mıyım? :A
Geçen sene yalan yok beni futbolu kanser ediyordu. Bu sene istediği oyunu oynayan oyuncuları alınca beni bile yanına çekti.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geçen sene yalan yok beni futbolu kanser ediyordu. Bu sene istediği oyunu oynayan oyuncuları alınca beni bile yanına çekti.
Yani bu kadar basit bu adam 4 büyük camianın da istemeyeceği bir adamdı. Bu sezon şampiyon yaparsa ekstra bir başarı yakalar yani tahmin edilmesi güç bir başarı bence.

Bu arada sana şeyi soracam onu merak ediyorum sen bilirsin :A Bu Şenol Güneş Ts kurulmadan önce hangi takımlıydı?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Trabzonspor "ha yenildi, ha yenildi" diye diye ilk yarı bitecek; sonra ikinci yarı gelecek, yine aynı devam edecek ve sanırım namağlup şampiyon olacaklar bu gidişle.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Yani bu kadar basit bu adam 4 büyük camianın da istemeyeceği bir adamdı. Bu sezon şampiyon yaparsa ekstra bir başarı yakalar yani tahmin edilmesi güç bir başarı bence.

Bu arada sana şeyi soracam onu merak ediyorum sen bilirsin :A Bu Şenol Güneş Ts kurulmadan önce hangi takımlıydı?
Cidden hiç bilmiyorum. Bizden önce yerel takımlarda oynuyordu. Doğup büyüdüğü yerde hep yerel takımlar destekleniyordu. O da onlardan biri olabilir.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cidden hiç bilmiyorum. Bizden önce yerel takımlarda oynuyordu. Doğup büyüdüğü yerde hep yerel takımlar destekleniyordu. O da onlardan biri olabilir.
Büyük başarı ama cidden :A Sonuçta kaç yıllık takımı tutan adamlar o takımları bırakıp şehrin %90'ı Trabzonsporlu olmuş.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Büyük başarı ama cidden :A Sonuçta kaç yıllık takımı tutan adamlar o takımları bırakıp şehrin %90'ı Trabzonsporlu olmuş.
Hepsinin yerelde desteklediği takımlar zaten vardı. Ulusalda bir takım olunca hemen döndüler. Tabii benim ailemde bile dönmeyenler var. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çoğu Fener'li bu arada TS kurulmadan önce. Bir anket vardı eski bir anket illere göre takım tutma oranları ve Trabzon'da açık ara FB öndeydi. O yıllarda en başarılı takım FB zaten şu anda bile bir kısım Trabzon'lunun gizli aşkıdır FB...

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Çoğu Fener'li bu arada TS kurulmadan önce. Bir anket vardı eski bir anket illere göre takım tutma oranları ve Trabzon'da açık ara FB öndeydi. O yıllarda en başarılı takım FB zaten şu anda bile bir kısım Trabzon'lunun gizli aşkıdır FB...
Bizim aile GS'liydi. Büyükbabamın bir kardeşi FB'liymiş. Zaten onun oğulları hâlâ Fenerli.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Avcı'nın bence en büyük avantajı şu an, 3 sene önce 8 puandan şampiyonluğu vermiş olması. Öylesine vahim bir travmayı tecrübe etmiş olması bence eğer o travmadan ders çıkarabilmeyi başarırsa kesinlikle son düzlükte fazlasıyla işine yarayacaktır. Yani aynı hataları göz göre göre bir kez daha yapacağını sanmıyorum.

Zaten bu noktaya gelmişken şampiyonluğu verecek olursa teknik direktörlük mesleğinden de istifa etsin bir zahmet.. Ama eğer disiplini korurlarsa bence son senelerin en rekor puanda şampiyonluğu gelir, 80 puanı geçebilirler 20 takımlı ligden dolayı...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Avcı'nın bence en büyük avantajı şu an, 3 sene önce 8 puandan şampiyonluğu vermiş olması. Öylesine vahim bir travmayı tecrübe etmiş olması bence eğer o travmadan ders çıkarabilmeyi başarırsa kesinlikle son düzlükte fazlasıyla işine yarayacaktır. Yani aynı hataları göz göre göre bir kez daha yapacağını sanmıyorum.

Zaten bu noktaya gelmişken şampiyonluğu verecek olursa teknik direktörlük mesleğinden de istifa etsin bir zahmet.. Ama eğer disiplini korurlarsa bence son senelerin en rekor puanda şampiyonluğu gelir, 80 puanı geçebilirler 20 takımlı ligden dolayı...
Bu gidişle adam şampiyonluğu vermek istese bile diğerleri zorla almayacak. TS iyi gidiyor ama 3 büyüklerin bu kadar rezalet gitmesi kabul edilir bir şey değil

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zaten bu noktaya gelmişken şampiyonluğu verecek olursa teknik direktörlük mesleğinden de istifa etsin bir zahmet..
Aynen abi, koskoca ligde sadece cak cak cak hakem konuşmaktan başka hiçbir şey yapmayan kabadayılar mücadele etsin. Var mı başka bir isteğin?

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
images (7).jpeg

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Adana tamamen kavga etmeye çıkmış sahaya. İkinci yarı sahaya Bakasetas atıp sahadaki erkek sayısını biraz yükseltmek lazım. Berat kolej çocuğu gibi kaldı.
------

Adana top oynamak yerine kavga etmeye gelmiş. Bu gole o yüzden çok sevindim. Gol mü güzel yoksa asist mi karar veremedim. Bizde böyle adamlar varken bizi kimse alamaz.

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eğer Trabzon şımarmaz şampiyonluk rehavetine kapılmazsa bu sezon rekor puanda şampiyonluk gelebilir. 88-89 sezonunda Fenerbahçe’nin 93 puanla şampiyonluğu şimdiye dek ki rekor puan. O sezonda Fener ilk 15 haftada 34 puan toplamış sanırım. TS ise bu sezon ilk 15 haftada toplanabilecek 45 puanın 39’unu topladı…

Üç haneli puanda şampiyonluk rekoru bakalım gelecek mi…