Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Geçen sezon BJK son 3 haftaya 6 puan farkla girmişti galiba, son 3 hafta 6 puan ne demek ama sonuç malum koskoca Beşiktaş camiası bile o stresle zor baş attı, bir iki gol averaj farkıyla şampiyonluk belli oldu :A Eğer Trabzonspor erken havaya girerse, ki bence girecek gibiler o halde bence de şansları düşer…
Bizim kadar panik bir takım yoktur bu hocadan çok takımla alakalı maçta öndeyken bile sevincimiz kursakta kaldığı oluyor.

Bu arada hakem katliamlık bir durum yoktu. Sadece 4. Dkda garip bir pozisyon var ne diyeceğimi bilemedim çok tuhaf pozisyon. Hakemden çok Gaziantep kalecisi damga vurdu bence maça yediği 3 golde kurtarılabilecek goller ilki özellikle rezillik.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
FE1BwA8WQAQtwqP

Sözleşmesini uzatsa bile bir gün bizi bırakacak ve ben buna hiç hazır değilim.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Şu maçta en çok Djaniny'e güveniyorum. Caner'e hayatını bir maç yaşatmasın bekliyorum. Kulübe de tarihin en zengini olabilir.

Orta sahada üstünlüğü korumak için Siopis ile başlaması da mantıklı. Hocaya da güvenim sonsuz. İlk yarıdan maçı bitirmeli en az 3 farklı bir galibiyet bekliyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Alanya injury. Konya injury. Hatay injury. TS win. Fark 10.

Beğendiğim bir tarz değil ama Farioli'nin oynatmaya çalıştığı oyunun kralını Avcı yıllarca oynattı. O yüzden herifi bıçaklaması çok çok kolay oldu.

TS’nin zorunda olmadıkça futbol oynamayışına her seferinde patlatıyorum kahkahayı. Önde pres değil önde karşılama oyununu bence çok güzel oynadık. Çokta güzel bir oyun planıydı. Teşekkürler Abdullah Mucib Avcı.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bazı FB taraftarı iyi baksınlar Trabzon'a ve puan durumuna. Abdullah Avcı geçen sene bize gelecekti, kabul etmediler tag falan açtılar sonra Erol geldi sonuç ortada. Aynısını Emre'ye de yaptılar sonuç ortada. Ersuncu tayfa diyebiliriz bunlara. Hocayı soğuttular bizden valla.

Trabzon sürekli takılacak diyoruz da o gün gelmiyor bir türlü bir şekilde. Belki devrenin son maçı Başak maçında yenilgi olabilir aksi takdirde yenilmezlik serisi Kadıköy'e dek uzayacak gibi.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bazı FB taraftarı iyi baksınlar Trabzon'a ve puan durumuna. Abdullah Avcı geçen sene bize gelecekti, kabul etmediler tag falan açtılar sonra Erol geldi sonuç ortada. Aynısını Emre'ye de yaptılar sonuç ortada. Ersuncu tayfa diyebiliriz bunlara. Hocayı soğuttular bizden valla.

Trabzon sürekli takılacak diyoruz da o gün gelmiyor bir türlü bir şekilde. Belki devrenin son maçı Başak maçında yenilgi olabilir aksi takdirde yenilmezlik serisi Kadıköy'e dek uzayacak gibi.
Mehmet Yiğit Alp olmasa bizim Newton sonrası hocamız Tamer Tuna olacaktı. Yönetim kurulu olarak başkana karşı geldiler Avcı'yı Antalya uçağından çevirdiler.

Böyle giderse Kadıköy'de şampiyonluk maçına çıkabiliriz. :D

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mehmet Yiğit Alp olmasa bizim Newton sonrası hocamız Tamer Tuna olacaktı. Yönetim kurulu olarak başkana karşı geldiler Avcı'yı Antalya uçağından çevirdiler.

Böyle giderse Kadıköy'de şampiyonluk maçına çıkabiliriz. :D
Valla çoğu kişi Avcı tercihi yanlış dedi TS için ben hatırlıyorum hatta taraftar da pek sıcak değildi. TS geçen sene de fena değildi ama sürekli beraberlikler geliyordu, TS'yi ben sezon sonu direkt gelecek sezon için gizli favori yapmıştım, yazın yapılan hamleler sonrası da en büyük iki adaydan biri olarak görüyordum, bu durum şaşırtıcı değil.

Avcı iyi hoca. Bir teknik direktör istikrarlıysa iyidir lafı uzatmaya gerek yok. İBB-Başakşehir'de o kadar sene hep zirveye oynattı, Okan şampiyon olunca Avcı'ya yüklenildi daha sonra Okan'ı da gördük, küme düşürecekti. Beşiktaş'ta başarısız olması da büyük mesele değil zaten BJK taraftarı direkt adama mimliydi, Orhan Ak mevzusu falan. Ona rağmen bir ara fena da gitmedi aslında ama baştan o ilişki pek olmadı. Beşiktaş'ta yapamadıysa FB veya TS'de de yapamaz bakış açısı çok yanlış zaten her camia birbirinden farklı diyorum işte geçen sene gelse biz şampiyonduk...

Çoğu FB taraftarının aksine benim TS'ye antipatim yoktur, hatta sevimli geldiği bile olur bana. Avcı'yı da seviyorum. Biz olamazsak siz olun ki öyle de olacak galiba. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Avcı bizde çok kötü bir sezon geçirdi acil başarıya aç bir takımda bence başarı yakalaması zor. Üstelik Fenerbahçe de bu kulüplerden biri. Geçen sene TS ye geldiği zaman herkes o sezonun gittiğini anlamıştı böylece istediğini yapma için bir zamanı oldu.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Valla çoğu kişi Avcı tercihi yanlış dedi TS için ben hatırlıyorum hatta taraftar da pek sıcak değildi. TS geçen sene de fena değildi ama sürekli beraberlikler geliyordu, TS'yi ben sezon sonu direkt gelecek sezon için gizli favori yapmıştım, yazın yapılan hamleler sonrası da en büyük iki adaydan biri olarak görüyordum, bu durum şaşırtıcı değil.

Avcı iyi hoca. Bir teknik direktör istikrarlıysa iyidir lafı uzatmaya gerek yok. İBB-Başakşehir'de o kadar sene hep zirveye oynattı, Okan şampiyon olunca Avcı'ya yüklenildi daha sonra Okan'ı da gördük, küme düşürecekti. Beşiktaş'ta başarısız olması da büyük mesele değil zaten BJK taraftarı direkt adama mimliydi, Orhan Ak mevzusu falan. Ona rağmen bir ara fena da gitmedi aslında ama baştan o ilişki pek olmadı. Beşiktaş'ta yapamadıysa FB veya TS'de de yapamaz bakış açısı çok yanlış zaten her camia birbirinden farklı diyorum işte geçen sene gelse biz şampiyonduk...

Çoğu FB taraftarının aksine benim TS'ye antipatim yoktur, hatta sevimli geldiği bile olur bana. Avcı'yı da seviyorum. Biz olamazsak siz olun ki öyle de olacak galiba. :A
Beşiktaş'ta başta Burak ve Caner olmak üzere yerli çete onu yedi. Bize direkt sezon başında gelecekti ama başkan istemedi. Hayırlısı da buymuş. Newton o kadar kötü götürdü ki Avcı kendisine çok fazla kredi oluşturdu.

Avcı kariyerinde ilk kez arkasında bir camia güvenini hissediyor. Onun da verdiği güvenle ve minnetle hareket ediyor. Üstündeki "loser" algısını geçen seneki Süper Kupa ile biraz kırmıştı. Şimdi en büyük hedefini gerçekleştirmek için çok titiz ve ciddi çalışıyor.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Avcı bizde çok kötü bir sezon geçirdi acil başarıya aç bir takımda bence başarı yakalaması zor. Üstelik Fenerbahçe de bu kulüplerden biri. Geçen sene TS ye geldiği zaman herkes o sezonun gittiğini anlamıştı böylece istediğini yapma için bir zamanı oldu.
Trabzon da başarıya aç bir kulüp. Bence Avcı orada (BJK'de) iyi bir çalışma iklimi bulamadı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Trabzon da başarıya aç bir kulüp. Bence Avcı orada (BJK'de) iyi bir çalışma iklimi bulamadı.
Ama Trabzonspor o senenin gittiğini anlamıştı çünkü çok kötü gidiyordu. O yüzden üzerinde bir baskı yoktu. Bu da Avcı'ya istediği zamanı verdi. Bir de illa Başakşehir Beşiktaş sürecinden ders çıkarmıştır. Fenerbahçe'ye gitse bir kötü gidişatta işler yine Beşiktaş'takine benzer bir durum alabilirdi. Başakşehir'de şampiyonluk vermesi ve Beşiktaş serüveni sonrası Fenerbahçe taraftarı da genel olarak olumlu bakmazdı.