Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yarın Antep'i yenerse bizle fark mucize olmadığı sürece bu sezon kapanmayacak şekilde açılır. Bu da havlu attığımız anlamına gelir. Bir taraftan bu yüzden kazanmalarını istemiyorum yarın, diğer taraftan biz şampiyon olamayacaksak onlar olsun hiç değilse diyorum... Ah ulan Galatasaray bir kere de kendi tornavidanla aksiyona giriş başkasının değil...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yarın Antep'i yenerse bizle fark mucize olmadığı sürece bu sezon kapanmayacak şekilde açılır. Bu da havlu attığımız anlamına gelir. Bir taraftan bu yüzden kazanmalarını istemiyorum yarın, diğer taraftan biz şampiyon olamayacaksak onlar olsun hiç değilse diyorum... Ah ulan Galatasaray bir kere de kendi tornavidanla aksiyona giriş başkasının değil...
TS kazansa bile şampiyon ilan etmem ben ki büyük ihtimalle kazanır

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Antep bize çok eksikle geliyor. Dicko harici başka forvetleri yok. Maxim sakatlıktan sonra form tutturamadı. Sagal'da uzun süredir oynamıyor. Hücum olarak aşırı zayıf gelecekler. O yüzden yarın Nwakeme, Cornelius, Ömür ve Djaniny direkt başlamalı.

Hamsik'i riske etmemek için arkada Berat-Siopis olur belki bir Dorukhan sürprizi gelebilir. Kulübe bu hafta biraz zayıf. İlk dakikalarda bastırıp golü bulursak farklı bir sonuçla maç biter ama gol geç gelirse çok zorlanırız. Ben yine de maçtan umutluyum. İstediğimizi alırız inşallah.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Yanılma ihtimalim yüksek ama Waka'dan iyi bir performans beklemiyorum. Erol geçen seneki taktiği uygulayacaktır. Szalai'yi sol bek olarak ve bir ekstra oyuncuyu daha onun üstüne salmıştı. Bugün de aynısını yapacaktır. Ha Antep'in oyuncu kalitesi yeter mi Waka'yı tutmak için bilmiyorum.

Erol otobüsü çekmiş kaleye. 4 stoper 2 bek ile başlıyor. Bunlara duran toptan bir şey yapacağız muhtemelen. Bana göre en ciddi maçımıza çıkıyoruz. Yenersek devreye kadar kafamız rahat gideriz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
TS şimdiden 2-0 öne geçti ve daha 13. Haftada üç büyüklere en az 10 puan fark attı. Böyle bir noktadan sonra şampiyonluğu verirlerse bir daha kıyamete dek olamazlar zaten. Ayrıca son senelerde ilk 13 hafta itibariyle hiçbir takım bu kadar domine etmemişti puan tablosunu diye hatırlıyorum…

25D1F3F2-39EC-442D-970F-2AE846DD1C01.jpeg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
TS şimdiden 2-0 öne geçti ve daha 13. Haftada üç büyüklere en az 10 puan fark attı. Böyle bir noktadan sonra şampiyonluğu verirlerse bir daha kıyamete dek olamazlar zaten. Ayrıca son senelerde ilk 13 hafta itibariyle hiçbir takım bu kadar domine etmemişti puan tablosunu diye hatırlıyorum…

Ekli dosyayı görüntüle 111536
Apo'nun adı bizle anılırken bir lafım vardı. Apo ile son 5 haftaya 5 puan önde mi girmek yoksa winner bir hocayla son 5 haftaya 1-2 puan geride mi girmek dersen ben ikincisini seçerim. Ama Fenerbahçe'den hiç ümitli değilim zaten ümitli olsam farkı 5-6 seviyesine çektik mi şampiyon oluruz derdim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Apo'nun adı bizle anılırken bir lafım vardı. Apo ile son 5 haftaya 5 puan önde mi girmek yoksa winner bir hocayla son 5 haftaya 1-2 puan geride mi girmek dersen ben ikincisini seçerim. Ama Fenerbahçe'den hiç ümitli değilim zaten ümitli olsam farkı 5-6 seviyesine çektik mi şampiyon oluruz derdim :A
Evet son 10 hafta stresini yenemiyor bir türlü ama bu kez @12.Adam yani taraftar faktörü de var Başakşehir’in aksine, tabii ki taraftar her şey değil ama özellikle nisan sonrası büyük etken olabilir :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet son 10 hafta stresini yenemiyor bir türlü ama bu kez @12.Adam yani taraftar faktörü de var Başakşehir’in aksine, tabii ki taraftar her şey değil ama özellikle nisan sonrası büyük etken olabilir :A
Ts taraftarının şampiyonluk tecrübesi yok Fener, Gs taraftarı gibi o aşamada destek veremez :A Onlar biraz severken öldüren yapıdalar. Yani atıyorum son 5 haftaya Ts ve Gs baş başa girdi diyelim Ts 4-5 puan önde olsun ben sizin 23.şampiyonluğunuzu kutlarım forumda.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Erooool sen ağlayınca ben daha mutlu oluyorum. Noldu çigoladalı pazdam yok muydu yapacak kombinin? Bir bu kadar da ikinci yarı atmalıyız.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ts taraftarının şampiyonluk tecrübesi yok Fener, Gs taraftarı gibi o aşamada destek veremez :A Onlar biraz severken öldüren yapıdalar. Yani atıyorum son 5 haftaya Ts ve Gs baş başa girdi diyelim Ts 4-5 puan önde olsun ben sizin 23.şampiyonluğunuzu kutlarım forumda.
Geçen sezon BJK son 3 haftaya 6 puan farkla girmişti galiba, son 3 hafta 6 puan ne demek ama sonuç malum koskoca Beşiktaş camiası bile o stresle zor baş attı, bir iki gol averaj farkıyla şampiyonluk belli oldu :A Eğer Trabzonspor erken havaya girerse, ki bence girecek gibiler o halde bence de şansları düşer…

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Geçen sezon BJK son 3 haftaya 6 puan farkla girmişti galiba, son 3 hafta 6 puan ne demek ama sonuç malum koskoca Beşiktaş camiası bile o stresle zor baş attı, bir iki gol averaj farkıyla şampiyonluk belli oldu :A Eğer Trabzonspor erken havaya girerse, ki bence girecek gibiler o halde bence de şansları düşer…
O olayın stresle alakalı olmadığını son 5 maçın yedeklerinde kim olduğuna bakarak anlayabilirsin. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
FE0eO2uXoAAkUnx

Namağlup liderliğe devamke. Kalede Uğurcan olsa muhtemelen yemiştik. Arda'da uhrevi bir şeyler var. O şutların girmemesi normal değildi. Uşak okudu kaleyi sanırım.