Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: DarkLegenD

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Kesinlikle ligin en iyi takımı. Sakatlık sorunları olmasaydı söylenildiği gibi bence de açık ara zirvede olurdular. Avrupa'da son sırada kalmaları şaşırtıcı ve üzüntülü bir durum. Teknik direktörlerinin Avrupa'da tecrübesi olmaması bunda etken olabilir. Bu takım Şenol Güneş'le özellikle Uefa'da çok farklı işler yapabilirdi...

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sonunda be kardeşim. Artık şu takımdaki topçular iyileşsin, ben daraldım burada. :A Bu arada Alanya maçında 10 kişi kaldıktan sonra verilen mücadeleye saygı duymamak mümkün değil. Ki maç 11 11'ken bu kadar iyi oynamıyordu Ts. Ağır bir kırmızı kartla 10 kişi kaldılar ama taraftar ve takım bir anda uyandı. Sonrası zaten malum...
Kendisine burada aşık olmuştuk... Maçı tekrar izledim de yine hakemler el atmış maça. :A Neyse, çok konuştuk hakemleri. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Diğer takımlar devre arası kadro güçlendirmeye çalışacak bizse sakatların dönmesini bekleyecez.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bizim 13-14 döneminde Terim ve Aysal arasında yaşanan ego savaşının bir benzerini de Trabzon yaşamışa benziyor. Fark olarak bizdeki gibi üst üste şampiyonluk durumu yoktu ama adım adım ilerleyen ve gelmekte olan başarılı bir çizgisi, sistemi vardı Trabzon’un bu dar kadroya rağmen. Yazık oldu, en azından bu sezon için futbolcuların ve taraftarın içinde şampiyonluk motivasyonu kaldığını sanmıyorum.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bizim 13-14 döneminde Terim ve Aysal arasında yaşanan ego savaşının bir benzerini de Trabzon yaşamışa benziyor. Fark olarak bizdeki gibi üst üste şampiyonluk durumu yoktu ama adım adım ilerleyen ve gelmekte olan başarılı bir çizgisi, sistemi vardı Trabzon’un bu dar kadroya rağmen. Yazık oldu, en azından bu sezon için futbolcuların ve taraftarın içinde şampiyonluk motivasyonu kaldığını sanmıyorum.
Bekliyordum ben @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Talisca kiralık haberlerini endişeyle takip ediyorum. Eğer gelirse herifler ciddi ciddi ligin en dominant kadrosuna sahip olacaklar. Çok şükür ki hocaları gönderildi ve ciddi ciddi şampiyonluğa ulaştırabilecek deneyimli bir hocayla da anlaşmadan yola devem ediyorlar, bu olumlu. Kaos halinde, yedek hocayla filan ancak Galatasaray şampiyon olur, Trabzonspor’un bu yüzden olacağını düşünmüyorum.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sosa’yı unutmuşsun, tam bir maestro.
Bomboş adam. Dikkatimi vererek izlediğimde hep bir hata yapma içerisinde. Korner kullanmayı bilmiyor. Uzun top atmaktan aciz. Beşiktaş bununla nasıl şampiyon oldu merak ediyorum.

• Üzücü
Reactions: MEnes