Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski takım isteksiz gözüküyor veya ben yanlış gözlemliyorum. Koşmuyorlar resmen. Td'den bahsetmiyorum bile. Mağlubiyet çok yakın.

Maçı ikinci yarı açtım ama şu ana kadar Antep neredeyse tek kale oynadı. Hakem golü vermemek için kem küm yaptı ama bir yere kadar. Trabzon da zaten freni patlamış kamyon gibi gidiyordu, doğal sınırlarına ulaşmak üzereler. Bu kötü futbolla bile buradan 3 puanla ayrılırlarsa İşte o zaman endişe etmeye gerçekten başlayacağım şampiyonluk yarışında.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Maçı ikinci yarı açtım ama şu ana kadar Antep neredeyse tek kale oynadı. Hakem golü vermemek için kem küm yaptı ama bir yere kadar. Trabzon da zaten freni patlamış kamyon gibi gidiyordu, doğal sınırlarına ulaşmak üzereler. Bu kötü futbolla bile buradan 3 puanla ayrılırlarsa İşte o zaman endişe etmeye gerçekten başlayacağım şampiyonluk yarışında.
Bireysel yetenekler yine devreye girdi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sırf tabanla geldiği için mi faul oldu? :D

Faul ile faul olmamak arasında faule daha yakın olduğu için doğru karar. Ama golü verseydi de biraz konuşulurdu en fazla. Trabzon’un kadrosu çok iyi olduğu için böyle kötü oynadığı maçlarda bile 3puana bu kadar yaklaşması yarışta sonuna kadar devam edeceğini gösteriyor.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Demba‘nin atması iyi oldu. TS çok havaya girmişti seyircisiz oynanmasına bile ses çıkarmadılar sırf GS puan kaybederse diye. Umarım puan kaybederler. Beraberlik çok iyidir.
EShi-ZkXQAA0WZB

Aktif :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hüseyin Çimşir yerine başka bir teknik direktör olsaydı eğer, Trabzonspor çok daha iyi olurdu. İyi bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum. Trabzonspor'un iyi bir kadrosu var ve iyi bir teknik direktör de olsaydı, şu anda farkla şampiyon olurdu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şenol Güneş bu kadroyla teknik direktör olsaydı, muhtemelen bu takım kesinlikle şampiyon olurdu. Bütün takımlar sallantılı bir şekilde oynuyor, Başakşehir ve Trabzonspor dışında öne çıkan başka bir takım yok. Trabzonspor'un yaptığı birtakım hatalar, Başakşehir'i öne geçiriyor. Bu gibi durumlarda takımın ne kadar iyi olursa olsun, teknik direktör tecrübesi ve başarısı öne çıkıyor. Şenol Güneş bu gibi durumlarda takımı sağ salim çıkarır, şampiyon yapardı takımını.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Şenol Güneş bu kadroyla teknik direktör olsaydı, muhtemelen bu takım kesinlikle şampiyon olurdu. Bütün takımlar sallantılı bir şekilde oynuyor, Başakşehir ve Trabzonspor dışında öne çıkan başka bir takım yok. Trabzonspor'un yaptığı birtakım hatalar, Başakşehir'i öne geçiriyor. Bu gibi durumlarda takımın ne kadar iyi olursa olsun, teknik direktör tecrübesi ve başarısı öne çıkıyor. Şenol Güneş bu gibi durumlarda takımı sağ salim çıkarır, şampiyon yapardı takımını.
Eğer yönetim tarafından mimli birisi olmasam çok fazla şey konuşacam ama yapmıyorum. Egosu yüzünden bu takımı bu hale getirenler çıkıp hesap verecek.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Eğer yönetim tarafından mimli birisi olmasam çok fazla şey konuşacam ama yapmıyorum. Egosu yüzünden bu takımı bu hale getirenler çıkıp hesap verecek.
Doğru dürüst teknik direktör getirseniz, aslında sorun çözülür. Aslında bu takımı takım yapan Ünal Karaman'dı. O kalsa da olurdu.

• Beğendim
Reactions: mesmeso