Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Sörloth'u asla Leipzig kalitesinde görmedim ve bunu her fırsatta da belirttim. Ama kendisinde oldum olası bir kendini beğenmişlik, "ben buraların değil çok daha üst seviyelerin adamıyım" havaları ve kendini kanıtlama kompleksi vardı, çabası değil kompleksi. Bu hal ve hareketlerinden, tavırlarından okunuyordu. Şu tweeti de bunu kanıtlar nitelikte. Tamam çok fazla mesaj karşısında bunalabilirsin ama daha kibar bir dille rencide etmeden diyebilirdin, "enough is enough" diye mesajı bitirerek değil...

Bence aynı zamanda biraz abartılan bir isim. Mostafa Mohamed'i gözümü kırpmadan tercih ederdim Sörloth'a. Yani GS'ye gelse bile anca formda diri bir Mostafa'nın yedeği olurdu..
2 tane falan Mostafa Mohamed eder bu adam :A Keşke bizimkiler alsa aradan da bu sene 30 tane atsa :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sörloth dediğimiz adam omzunda 2 adam taşıyarak gol atıyor tank gibi herif :A

Mostafa ile aralarındaki fark, Mostafa direkt gol makinesi yani zihni direkt gol atmaya çalışıyor, odaklanıyor.. Sörloth ise daha çok takımı sürükleyen, fiziksel olarak rakip defansı yoran bir yapıda. Yani aslında tam aynı tarzda isimler değiller, o yüzden takımdan takıma formları değişebilir :A Yani bir takım Sörloth'un tarzına daha uygundur, öteki Mostafa'nın.. Sörloth TS'de iş yaparken Leipzig'de yapamadı misal...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860

Sörloth'u asla Leipzig kalitesinde görmedim ve bunu her fırsatta da belirttim. Ama kendisinde oldum olası bir kendini beğenmişlik, "ben buraların değil çok daha üst seviyelerin adamıyım" havaları ve kendini kanıtlama kompleksi vardı, çabası değil kompleksi. Bu hal ve hareketlerinden, tavırlarından okunuyordu. Şu tweeti de bunu kanıtlar nitelikte. Tamam çok fazla mesaj karşısında bunalabilirsin ama daha kibar bir dille rencide etmeden diyebilirdin, "enough is enough" diye mesajı bitirerek değil...

Bence aynı zamanda biraz abartılan bir isim. Mostafa Mohamed'i gözümü kırpmadan tercih ederdim Sörloth'a. Yani GS'ye gelse bile anca formda diri bir Mostafa'nın yedeği olurdu..
Deli kıza cilve yap demişler gitmiş halının ortasına patır kütür bırakmış. Adamın instagram hesabına yorum yaparken millet salak gibi telefon numarasını ortaya döktü yetmedi oradan mesaj atmaya başladı. İlla bir şeyin güzelliğini bozacaklar. O yorum atma işi de saçmalık ama neyse millete boş işlerde lazım.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Mostafa ile aralarındaki fark, Mostafa direkt gol makinesi yani zihni direkt gol atmaya çalışıyor, odaklanıyor.. Sörloth ise daha çok takımı sürükleyen, fiziksel olarak rakip defansı yoran bir yapıda. Yani aslında tam aynı tarzda isimler değiller, o yüzden takımdan takıma formları değişebilir :A Yani bir takım Sörloth'un tarzına daha uygundur, öteki Mostafa'nın.. Sörloth TS'de iş yaparken Leipzig'de yapamadı misal...
Mohamed Leipzig'e gitse büyük ihtimalle fırsat bile bulamazdı ama :A
Ben zaten Sörloth aşırı iyi demiyorum Türkiye ligi için aşırı iyi :A Sistemi tamamen onun üzerine kurarım hoca olsam Türkiye liginde :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mohamed Leipzig'e gitse büyük ihtimalle fırsat bile bulamazdı ama :A
Ben zaten Sörloth aşırı iyi demiyorum Türkiye ligi için aşırı iyi :A Sistemi tamamen onun üzerine kurarım hoca olsam Türkiye liginde :A
Sörloth tarz olarak Ibrahimoviç modelindeyken, Mostafa ise Lewandovski modeline daha yatkın. Mostafa'nın potansiyelini ama oldukça yüksek görüyorum, ama GS'nin ortada olduğu için işi zor. :A Seneye büyük bir takıma transfer olacaktır yine de ve Leipzig'de de rahat forma bulur eğer potansiyelini gösterirse..

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860

2 tane falan Mostafa Mohamed eder bu adam :A Keşke bizimkiler alsa aradan da bu sene 30 tane atsa :A
Sörloth tiviti silmiş. :D

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Dünyada Sörloth'tan daha fazla fayda verecek daha az maliyetli tonla topçu var. Yönetim bu transfer yüzünden gereksiz zaman kaybetti. İyi ki olmadı bu transfer. Zaten adamdan zar zor 3-5 kuruş kar ettik gidip o parayı da ona yatıracaksam bu nasıl planlama diye adama sormazlar mı? Adamdan alacağını aldın gönderdin işte. Senin işin yeni Sörloth'lar bulmak.

Bedava Tiquinho'yu veya Sörloth'a yakın maliyetiyle bonservisli Cornelius almadık da kiralık bir oyuncunun peşinde kaldık. PAOK'un forveti Swiderski'nin seneye sözleşmesi bitiyor uygun bir maliyetle alabilirsin. Bu ligde iş yapmama imkanı yok. Sörloth bizde parlamış gitmiş yine sönmüş birisi. Niye ikinciyi zorluyoruz?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
E3SFGKMXEAE4vX9

Kulübe olumlu dönüş yapınca kulübün ona sözleşme gönderdiği kişi değil mi ya bu?
hehe.gif

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Abdullah Avcı ile Trabzonspor'um kalite olarak seviye atladı. İyi ki de geldi. Marek Hamsik'e de YES ve HT haberi girdiyse tik atma zamanı. Oldu 3. :) GRANDE MAREK HAMSİK. HOŞGELDİN BORDO MAVİ'YE. :) :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Mert
Peres, Edgar, Hugo, Trondsen
Hamsik, Berat, Ömür, Bakasetas, Flavio, Emirhan
Nwakaeme, Gervinho, Koita, Djaniny

Bu üsteki ekibe ek olarak 4-5 isim daha alınacak. Avcı'nın en çok istediği ve tüm şartlar zorlansın dediği Hamsik alındı. Bu kadro ya bir sağlam sol bek ve santrafor alındı mı kağıt üstünde 21/22 sezonu şampiyonu oluyor. TS tarihinde Şenol Güneş de bile olmayan rahatlığa sahip olan Mucib Avcı'nın daha bir bahanesi kalmayacak. İstediği transferler geldikten sonra tüm iş ona kalıyor. Bu işten bizi ya ayıklayacak ya da hep beraber batacağız.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Bizim için şu anda en büyük tehdit yabancı sınırı. O işin acil kaldırılması lazım. Başkan bu sefer şampiyon olmaya niyetliyse o işin yangınını yapmalı. Peres, Edgar, Hugo, Hamsik, Bakasetas, Nwakaeme, Gervinho garanti desek geriye bir yabancı hakkı kalıyor. Sol bek veya santrafor (Gervinho ilerde oynarsa sağ kanat) Türk olmak zorunda. Santrafor için o riske girmezler o yüzden sınır kalkmazsa Meling işi yatar. İsmail Köybaşı işi o yüzden yalan olmayabilir. Sınır kalksa bile de gelmesini isterim.

Ceza sahası etrafında hem Bakasetas hem Hamsik demek sırf o şut tehdidiyle sezonda 20 gol demek. Bir de Nwakame ve Gervinho gibi iki değişik tehdit olunca herkesi ikilik yapar dönersin yani atla deve değil.

Top bizdeyken Berat iki stoper arasına girecek, bekler ileri açılacak, Hamsik oyun kurucu, Ömür yine sağ kanat olacak bence. Hoca bence direkt bu kadroyu kuruyor. Rakip karşılarken de 4-3-3 dönüyoruz. Bence bu şekilde Berat ve Ömür'ün gelişimlerini biraz baltalayacağız. Hamsik transferinin tek can sıkan yanı bu. Bir de son 2 yılda defansif istatistikleri ve temposu baya düşmüş. Topun rakipte olduğu zamanlar sıkıntı yaşamamız muhtemel.

Berat ve Ömür bu sezon büyük bir forma mücadelesi verecek. Bakasetas ve Hamsik'le birlikte en az 30 maça çıkarlar. Flavio da iyi süre alacaktır.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bizim için şu anda en büyük tehdit yabancı sınırı. O işin acil kaldırılması lazım. Başkan bu sefer şampiyon olmaya niyetliyse o işin yangınını yapmalı. Peres, Edgar, Hugo, Hamsik, Bakasetas, Nwakaeme, Gervinho garanti desek geriye bir yabancı hakkı kalıyor. Sol bek veya santrafor (Gervinho ilerde oynarsa sağ kanat) Türk olmak zorunda. Santrafor için o riske girmezler o yüzden sınır kalkmazsa Meling işi yatar. İsmail Köybaşı işi o yüzden yalan olmayabilir. Sınır kalksa bile de gelmesini isterim.

Ceza sahası etrafında hem Bakasetas hem Hamsik demek sırf o şut tehdidiyle sezonda 20 gol demek. Bir de Nwakame ve Gervinho gibi iki değişik tehdit olunca herkesi ikilik yapar dönersin yani atla deve değil.

Top bizdeyken Berat iki stoper arasına girecek, bekler ileri açılacak, Hamsik oyun kurucu, Ömür yine sağ kanat olacak bence. Hoca bence direkt bu kadroyu kuruyor. Rakip karşılarken de 4-3-3 dönüyoruz. Bence bu şekilde Berat ve Ömür'ün gelişimlerini biraz baltalayacağız. Hamsik transferinin tek can sıkan yanı bu. Bir de son 2 yılda defansif istatistikleri ve temposu baya düşmüş. Topun rakipte olduğu zamanlar sıkıntı yaşamamız muhtemel.

Berat ve Ömür bu sezon büyük bir forma mücadelesi verecek. Bakasetas ve Hamsik'le birlikte en az 30 maça çıkarlar. Flavio da iyi süre alacaktır.
Gervinho sağ kanatta solda olduğu kadar etkili olabilecek mi o soru işareti. Nwakaeme/Bakasetas/Gervinho skorer isimler ama yaratıcılık yükünü Nwakaeme üstlenmek zorunda kalıyor büyük oranda. Hamsik o yönden değerli bir transfer ama kariyerinin düşüşte olduğu kesin, Hamsik'den alınacak performans Trabzon'un bu sezon kaderini belirler.

Arkada Nwakaeme/Bakasetas/Gervinho varken golcü bir oyuncudan çok bağlantı oyuncusuna gitmek daha mantıklı bu arada. Bu üçlüye iyi alan açabilecek, iyi pas alışverişinde bulunabilecek, oyun zekası yüksek bir forvet lazım. Arka taraf skorer zaten striker almaya gerek yok. Forvet oyuncusuyla da yaşanabilecek üretkenlik sorununu çözebilirsin.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Gervinho sağ kanatta solda olduğu kadar etkili olabilecek mi o soru işareti. Nwakaeme/Bakasetas/Gervinho skorer isimler ama yaratıcılık yükünü Nwakaeme üstlenmek zorunda kalıyor büyük oranda. Hamsik o yönden değerli bir transfer ama kariyerinin düşüşte olduğu kesin, Hamsik'den alınacak performans Trabzon'un bu sezon kaderini belirler.

Arkada Nwakaeme/Bakasetas/Gervinho varken golcü bir oyuncudan çok bağlantı oyuncusuna gitmek daha mantıklı bu arada. Bu üçlüye iyi alan açabilecek, iyi pas alışverişinde bulunabilecek, oyun zekası yüksek bir forvet lazım. Arka taraf skorer zaten striker almaya gerek yok. Forvet oyuncusuyla da yaşanabilecek üretkenlik sorununu çözebilirsin.
1392412.jpg

O kişi tam bu adam. Hoca da zaten bu adamı istiyor. Başkan Sörloth isminde ısrarcı olan kişi.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg