Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

Bruno Peres bu ligin üstünde bir bek. Sezonun en çok konuşulacak isimlerinden birisi olmasını bekliyorum. En sevindiğim transferlerden biri olabilir. Tam ihtiyacımız olan bir isimdi. İddia ediyorum millete Rosier'i unutturur.

Eğer Cornelius işi şu anlık olmuyorsa fazla zorlamaya gerek yok. Ona bu kadar yüksek maaş veren başka takım yok. Dönem sonunu bekleyebiliriz. Djaniny veya Ekuban satılmadığı sürece forvette fazla acele etmeye gerek yok. Ağustos'a doğru bir fırsat transferi yapmak daha mantıklı.

Forvetten önce Tello'nun bitmesini istiyorum. O oğlanı alırsak Gervinho'yu forvette bile kullanabiliriz. Tello işi epey zor ama hocanın en çok istediği iki adamdan biri. Umarım bitirilir.

Gervinho'ya maaşı yüzünden biraz soğuk bakıyordum ama bu ligde iş yapmaması gibi bir ihtimal yok. Nwakaeme'nin ve takımın tam aradığı adam. Topu ayağına istemiyor arkaya boş koşuyu çok iyi yapıyor. Sırf bu şekilde bir sürü gol atacaktır. Ben çok rahat 20 gol katkısı vereceğini iddia ediyorum.

Medyada bizim transferler konuşulmuyor ama asıl ismi düşmeyen birisi var. 2018'den gelen sevdamız Hamsik ile tekrar ilgileniyoruz. Eskisi kadar da para istemiyor. Olursa varya yaşanacakları düşünmek istemiyorum.

Piyasa değerinde rekor kırması kadar doğal bir şey yok. Geçen sezon öyle bir hata yaptılar Sörloth-Muriqi kıyasladılar sonuçları ortada. Bu adamın ülkede hiç bir dengi yok. Hiç kimse sırf fanatiklik için birileriyle kıyaslama yapmasın.

Ben istatistiklerle birilerini kıyaslamayı sevmem. Gözümle izlediğim şeyler bana yorum yapmak için yeter ama bu çocuk istatistiklerde de önde. Uğurcan ile bu ligden bir kaleciyi kıyaslayanların artık futbol aklından şüphe ederim.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
E2QI8ynWEAoF5HI

Sadece çubuklu forma ilk ikiye sokar.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Yırtık 5 lira bantlayan, arada transfer yasağı da yediğini uyduran kulübün 2 senede geldiği duruma bak gözlerim yaşardı.

Peres ve Gervinho'nun maaşları İtalyan muhabirin dediği gibi çıktı. Gervinho'da son anda çıkan pürüzün günahı 150 bin kağıt olmuş.

İlk iki transfere bakarsak bu sezon maaş bütçemiz 30 milyona yakın olacak. Avcı bizi hem kafaya oynatmalı hem de Konferans Ligi'nde mutlaka tutmalı. Başka türlü bu maliyeti çıkartamayız.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,116
Puanı
280
Enis Destan Altınordu'dan ayrılmış. Duyumu olan var mı kime gidiyor. Kaynağı olan buraya atabilir mi ?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

Adam sırf 3-4 tane daha transfer yapabilmek için gururunu bir kenara bıraktı. Gerçi bunu da savunacak yalamaları kesin çıkacaktır.

Trabzonspor büyük kulüp değildir. Abdullah Avcı büyük hoca değildir. Büyük bir kulüp formasını giymeyi reddeden oyuncusunu kadro dışı bile bırakmaz direkt fesheder. Büyük hoca da takımın en iyi oyuncusu bile olsa kulübe saygısızlık eden kişiyi asla affetmez. 2018'de bunu Ünal hoca herkese göstermişti.

Beyefendi bu kulübe 4 yıl boyunca hizmet eden Pereira'yı Süper Kupa kadrosuna almadan gönderdi ama geldiği günden beri arkasından iş çeviren, ona sürekli trip atan ve altyapısından çıktığı takımın formasını giymeyi reddeden kişiyi affetti. Kendisine saygısı olmayan adamla benim işim olmaz.

Trabzonspor ve Abdullah Avcı şampiyonluğa ilk kez bu kadar yakındı ama yaptıkları tek bir hata ile tüm sezonu heba ettiler. Aralık ayında el ele gidersiniz inşallah.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Adam sırf 3-4 tane daha transfer yapabilmek için gururunu bir kenara bıraktı. Gerçi bunu da savunacak yalamaları kesin çıkacaktır.

Trabzonspor büyük kulüp değildir. Abdullah Avcı büyük hoca değildir. Büyük bir kulüp formasını giymeyi reddeden oyuncusunu kadro dışı bile bırakmaz direkt fesheder. Büyük hoca da takımın en iyi oyuncusu bile olsa kulübe saygısızlık eden kişiyi asla affetmez. 2018'de bunu Ünal hoca herkese göstermişti.

Beyefendi bu kulübe 4 yıl boyunca hizmet eden Pereira'yı Süper Kupa kadrosuna almadan gönderdi ama geldiği günden beri arkasından iş çeviren, ona sürekli trip atan ve altyapısından çıktığı takımın formasını giymeyi reddeden kişiyi affetti. Kendisine saygısı olmayan adamla benim işim olmaz.

Trabzonspor ve Abdullah Avcı şampiyonluğa ilk kez bu kadar yakındı ama yaptıkları tek bir hata ile tüm sezonu heba ettiler. Aralık ayında el ele gidersiniz inşallah.
Uğurcan'ın destek paylaşımına ne diyorsun, gereksiz olmuş bir hayli.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Uğurcan'ın destek paylaşımına ne diyorsun, gereksiz olmuş bir hayli.
Aptal işte güya kendince arkadaşını savunuyor. Bu saatten sonra gitmesi herkes için hayırlısı olacak.

Bu takımda yerli topçular maksimum 3, Trabzonlu topçular da maksimum 2 sezon oynayıp gönderilmeli. Daha fazla kalınca şirazeleri kayıyor.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

@DarkLegenD 'in meşhur sözü: "Hüseyin Çimşir var, ister misin?" gerçeğini de unutmamak lazım, yani Avcı giderse daha iyisi değil daha kötüsü gelir büyük ihtimalle..

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
@DarkLegenD 'in meşhur sözü: "Hüseyin Çimşir var, ister misin?" gerçeğini de unutmamak lazım, yani Avcı giderse daha iyisi değil daha kötüsü gelir büyük ihtimalle..
Gitsin kardeşim. Bu kadar transferle bende hocalık yaparım takımda. Kendisine saygısı olmayan adamın başarılı olmasına imkan yok.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Parmak bu takımdan gitmez. O takas haberleri yalan. Onu affettiren kişi takımdan gitmesine de izin vermez. Ben hala Avcı'nın sezona bu takımda başlayacağından şüpheliyim. Yakın zamanda istifa haberleri gelirse şaşırmam. Hazır FB hoca arıyorken kul ahmet kankisine bir kıyak daha yapar hocasını verebilir.

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: xdragxx and Hobbit

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Listede 6-7 tane sol bek vardı hiç biriyle anlaşamadılar. Şimdi de döndüler Sarachi'ye he. Onun olma ihtimali yok olmasın da zaten. Bunlar sol bek diye para vermekten çekiniyor sanırım. Marlon'a kalırsa görürüm onların çırpınışını.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Sörloth'u asla Leipzig kalitesinde görmedim ve bunu her fırsatta da belirttim. Ama kendisinde oldum olası bir kendini beğenmişlik, "ben buraların değil çok daha üst seviyelerin adamıyım" havaları ve kendini kanıtlama kompleksi vardı, çabası değil kompleksi. Bu hal ve hareketlerinden, tavırlarından okunuyordu. Şu tweeti de bunu kanıtlar nitelikte. Tamam çok fazla mesaj karşısında bunalabilirsin ama daha kibar bir dille rencide etmeden diyebilirdin, "enough is enough" diye mesajı bitirerek değil...

Bence aynı zamanda biraz abartılan bir isim. Mostafa Mohamed'i gözümü kırpmadan tercih ederdim Sörloth'a. Yani GS'ye gelse bile anca formda diri bir Mostafa'nın yedeği olurdu..

• Güldürdün
Reactions: xdragxx