NBC This Is Us 3. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
O iki siteden birine elbet gelir bir gün. :( Bari 1 ay daha beklemesem nasıldı bölüm :( çatlıcam :(
Gece yorum yaptığım zaman genel değerlendiririm ama sıkıcıydı diğer bölümlere göre. Pek bir olay olmadı. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
3x10 Bölüm Yorumu:

Çok güzeldi bölüm yine. Randall yine kazandı son anda. :D Kate kocasını kızdırdı biraz ama sonunda o çok mutlu o da, kocasını da mutlu etmeyi başardı. :D

Kevin ve sevgilisi barıştı o kız hamile bence. :innocent: Jack kardeşinin yaşadığını biliyormuş neden söylememiş ki ailesine? :( @dreamy

Bölüme puanım 10 üzerinden 9 :D Jack ve eşi çok azdı. :(

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
3x10 Bölüm Yorumu:

Çok güzeldi bölüm yine. Randall yine kazandı son anda. :D Kate kocasını kızdırdı biraz ama sonunda o çok mutlu o da, kocasını da mutlu etmeyi başardı. :D

Kevin ve sevgilisi barıştı o kız hamile bence. :innocent: Jack kardeşinin yaşadığını biliyormuş neden söylememiş ki ailesine? :( @dreamy

Bölüme puanım 10 üzerinden 9 :D Jack ve eşi çok azdı. :(
Unutmak istiyordur belki ondan söylememiştir. :A

3x10

Nedense bölümü izlerken sıkıldım aslında özlemiştim niye böyle oldu acaba...

Bölüm Randall üzerine kuruluydu, aslında severim karakteri ama ilerlemedi sahneleri. :(

Jack - Rebecca sahneleri azdı sanırım ondan boş geldi bölüm...

Kate - Toby'li sahneleri :Z Kate'in Kocasının oyuncaklarını geri almaya çalışması, sonra da Toby'nin ona yaptığı futbol sahası güzeldi. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Unutmak istiyordur belki ondan söylememiştir. :A

3x10

Nedense bölümü izlerken sıkıldım aslında özlemiştim niye böyle oldu acaba...

Bölüm Randall üzerine kuruluydu, aslında severim karakteri ama ilerlemedi sahneleri. :(

Jack - Rebecca sahneleri azdı sanırım ondan boş geldi bölüm...

Kate - Toby'li sahneleri :Z Kate'in Kocasının oyuncaklarını geri almaya çalışması, sonra da Toby'nin ona yaptığı futbol sahası güzeldi. :D
Futbol sahası süperdi ışıklandırmalar süperdi :D :bhr: :Z

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Şaka maka 3 sezon izlediğim bir diziyi bırakmanın eşiğindeyim. Sitelerde bulamadım, torrent şeklinde indirdim ama o zaman da altyazı bulamadım. Senin çevirmenlik geçmişin vardı galiba bu dizinin çevirisini yapabilirsin bence. :A @bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şaka maka 3 sezon izlediğim bir diziyi bırakmanın eşiğindeyim. Sitelerde bulamadım, torrent şeklinde indirdim ama o zaman da altyazı bulamadım. Senin çevirmenlik geçmişin vardı galiba bu dizinin çevirisini yapabilirsin bence. :A @bazinga
Çeviriyorlar altyazıyı ya geç de olsa. Bol vaktim olsa çevirmek isterim de çok zor iş, öyle bir vaktim yok maalesef. :(

• Üzücü
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
3x14

Sezonun ikinci yarısında bölümler karakter odaklıydı: Beth ve Nick bölümleri gibi. Ama bu bölümde ilk 2 sezon tadı almadım desem yalan olur. :)

Muteşem Üçlü yine duygulandırdınız. :( Eski ve yeni sahnelerin uyumluluğu diyorum sadece.

Pek üzerinde durulmasa da Kevin’ın yeniden alkole başlaması, dizi için en az Kate’in hastanelik olması kadar önemliydi...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
14-15'i izledim çok güzeldi çok! :T :bhr:Sonunda araştırdım buldum bölümleri. :love1::bhr:
16'yı yarın izlerim. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
16'yı izledim şimdi çok güzeldi çok yine.. KEVİN'ın sevgilisi hamile bence saklıyor :rolleyes:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
3x17

Sezon finaline bir kala çok iyi diyemeyeceğim bir bölüm izledim. Sezonun ikinci yarısından yeterince zevk alamadım ya, umarım sezonu bunu unutturarak kapatmayı başarırlar.

R & B ?

Bu arada Randall ilk evlendiği dönemlerde çok tatlı değil mi. :D

Altyazının bölümden bir hafta sonra çıktığını varsayarsak 6 günüm var hadi bakalım. :A @haluk792 sen aynı siteden mi izledin? Ben de oraya geçiş yapabilirim belki.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
3x17

Sezon finaline bir kala çok iyi diyemeyeceğim bir bölüm izledim. Sezonun ikinci yarısından yeterince zevk alamadım ya, umarım sezonu bunu unutturarak kapatmayı başarırlar.

R & B ?

Altyazının bölümden bir hafta sonra çıktığını varsayarsak 6 günüm var hadi bakalım. :A @haluk792 sen aynı siteden mi izledin? Ben de oraya geçiş yapabilirim belki.
Orijinalini bitirdiysen BAH’ı izle artık.ss

• Güldürdün

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
3x17

R & B ?

Zor buldum altyazı siz, arkadaşım çeviriyor 18 de var. Çevirisi az kaldı :love1:

• Güldürdün