NBC This Is Us 3. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
izleme beni bekle
hem ozark ın ikinci sezonuna ne zaman başlıyoruz ?

Bu diziyi zaten yazın ancak cekebiliyorum. 2.sezonu hiç beğenmedim. Zenci adamın evlatlık sorunuyla geçiyordu hep:T: 3.sezonu da yazın izlerim.

Ben Ozark'ı izlemiştim Eylülde mi ne, düştüğü haftalarda işte:( Bence 2.sezon dur-bekle yapılacak sezon değildi:( @MasacRE-
destere'nin haberi yok tabi Forumdash'ın yaptığı hainlikten :A Sıvadaşım biz bu arkadaş gelsin beraber izleyelim diye beklerken o forumda olmadığı dönemde oturmuş izlemiş bütün sezonu :T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
destere'nin haberi yok tabi Forumdash'ın yaptığı hainlikten :A Sıvadaşım biz bu arkadaş gelsin beraber izleyelim diye beklerken o forumda olmadığı dönemde oturmuş izlemiş bütün sezonu :T:
Bak kalplıyorum yorumunu ne kadar pişman oldugumu anlayın diye:( Ben de boşluktaydım napim, indirmiştim tüm sezonu :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaten bir sen bir de destere. Ne yaptığınız ne ettiğiniz belli değil, bir varsınız bir yoksunuz :A
En azından @destere gibi değilim. Haber veriyorum giderken:A Evden kaçan kız gibi mektup bırakıyorum resmen:F

destere'nin oysa bekleyeni var. Benim o da yok. Haber vermelisin kayınço :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bi gelemedi :A Forumda tutmak için @Çiğdem- e hergün her Allah'ın günü söz vermeli ki forumdan cıkamasın:F
Neyse ben daha bir şey demiyorum, destere gelsin biraz da o konuşsun :A
Aaa bana jest yapıp gidiyor @destere vlla napıyor ne ediyor bilmiyorum ama bu aralar gittikçe centilmen olmaya başladı :A :A :A

Fıs fıs İsmail Çocuklar Duymasında centilmenlik dersleri almaya baslıyordu bir ünlü adamdan ama adamın adı aklıma gelmedinden bu seferlik video atamıyorum dediğime görsel örnek olarak :A :A :A @xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa bana jest yapıp gidiyor @destere vlla napıyor ne ediyor bilmiyorum ama bu aralar gittikçe centilmen olmaya başladı :A :A :A

Fıs fıs İsmail Çocuklar Duymasında centilmenlik dersleri almaya baslıyordu bir ünlü adamdan ama adamın adı aklıma gelmedinden bu seferlik video atamıyorum dediğime görsel örnek olarak :A :A :A @xemrexxx
Hee şiir miir okuyordu. atv'deki eski bölümler mi :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Bölüm gelince sitesiyle beraber bana atabilir misin rica etsem? :innocent:
Şu an hiçbir sitede göremedim ben. Altyazılı olarak çıkınca atarım. :D

Şu diziye Türkiye’de yeterince önem verilmiyor o kadar ödülü ve adaylıkları olmasına rağmen. Arz talep meselesi işte, saçma diziler izleniyor ama böyle bir yapım rağbet görmüyor.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
Şu an hiçbir sitede göremedim ben. Altyazılı olarak çıkınca atarım. :D

Şu diziye Türkiye’de yeterince önem verilmiyor o kadar ödülü ve adaylıkları olmasına rağmen. Arz talep meselesi işte, saçma diziler izleniyor ama böyle bir yapım rağbet görmüyor.
:D Olsun kendi ülkesinde rekor kırıyor bizde de FOX'ta olacak uyarlaması. :D O da bomba gibi geliyor! :D İlk kim görürse bir sitede atsın ona tamam mı? Sağol. :bhr: