NBC This Is Us 3. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
3. bölümün çoğunu izledim, son 10 dakikası takıldı nasıl bir siteyse artık... :A @xBUGRAx

Şakir amca döktürmüş bu bölüm sahneleri inanılmazdı. :eek:

Geçmiş sahneleri de çok iyiydi. :A
Ek olarak Seren Şirince çok güzel biriymiş umarım listede vardır yoksa önemli bir kayıp olur etkinlik adına. :A @Dosi Canlandırdığı karakter itici olmasına rağmen. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Sizin yurdun interneti yüzündendir. :A
Niye yüzüme vuruyorsun amaç laf atmak olsun. :F Bu arada bir ara FoxPlay’e geçtim de Fox’taki yayınlanan dizilerin hepsi var gibi geldi, yeni içerikler sonradan gelecek herhalde. Ücretsiz olmasına şaşırmamalı. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
@bazinga sen ne alemdesin bu dizide? Sezon finalini izledin mi veya izlediysen beğendin mi? :) Malum altyazı yok daha. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Ve SEZON FİNALİ bölümünü bu akşam izleyeceğim sonunda. :bhr:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Son iki bölümüm kaldı izleyemedim daha ben de. :(
Altyazı çıkmış ben de izlerim son bölümü birkaç güne. Gelecek sahneleri çok olur umarım. ?

Randall ve Beth ilişkisi hakkında ne düşünüyorsun peki? ?

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Miguel nerede? Neden finalde Kate ve Kevin'i görmedik? Bence evin Kevin'nin evi, ama o nerede? Bu oğlanın oğlu mu?
Bu gösteri çok güzel! Ve Beth ve Randa için çok mutluyumll ... Zor olmasına rağmen çalışmasını sağladılar. Bir fedakarlık olarak görünmüyor çünkü Beth, Randall’ın da mutlu olmasına izin vermesini mutlu eden bir çözüm buldu: hayallerini hayal kırıklığına uğratmadı. Fedakarlıklar bazen normaldir ve normaldir ancak her zaman diğeriniz için kendinizi feda etmeniz sağlıklı değildir. (Ben söylüyorum çünkü birçok insanın sadece diğerinin elde etmek için hayallerini takip etmediğini biliyorum).

Miguel, gelecekte gösterilmediğinden bu yana öldü diye merak ediyorum. Kevin sonunda bir çocuğu oldu! Bunun için çok heyecanlıyım ve sanırım onun ve Sophie'nin oğlu. Im so mutlu Nicky tekrar fotoğrafa döndü. Sadece kaç sene geçtiğini merak ediyorum ... 10, 20? 20 gibi hissediyorum çünkü karakterler çok daha yaşlı görünüyor. Demek istediğim, Randal’un 40’lı yaşlarında olduğu ve bundan çok daha yaşlı göründüğü anlamına gelmesi sadece 10 yılsa 20’yi düşünüyorum. Tamam bu kadar çok ... kafamda oluyor demek olduğunu ? ben yeni sezona kadar mola geçmiş gelemeyecek!

, sıkışıp kaldıklarını görmek beni gerçekten şaşırttı (yazarlardan biri 1 ya da 2 sezonunda Randall ve Beth'in hep birlikte kalacağını söyledi.) İpuçlarından, önümüzdeki yıllarda Rebecca’nın beyin kanseri olduğunu tahmin ediyorum (Mandy Moore’u çoktan benceAlzheimer ve demans dışladı). Kate'in 60'ına Kevin ve Randall gibi gelip gelmediğini merak ediyorum. Bir keresinde Rebecca'nın dışarıda Kate olabileceğini düşündüğümü hatırladım. Kevin'in Flash Forward'ını ve küçük Jack'i sabırsızlıkla bekliyorum. Kevin nihayet çocuğunu alıyor gibi görünüyor ama geç kaldın. Flash Forward ne kadar ileride? Belki 25 yıl düşünüyordum, ama bu Tess'i 30'lu yaşlarına sokacaktı.

Kate nerede öldü mü yoksa bence ölmedi ama. :( inşölmedi :( nicky amcayı görmek ağlatttı beni çok :( rebecca daha da yaşlı ve daha kötü durumda hasta çok o bence, finalde dzinin jack ile el ele cennete gidecekler bence beyaz ışık eşliğinde lost daki gibi orada kalabalıktıı :( randall ve beth süperler. ayrılmamışlar hiç cnlarım. :( 3 çocugun hepsini göstermedi ama :( o eve gelenler kim acaba jack i getirecek diyordu annesi getirir inş :( miguel öldü sanırım bence ÖLDÜ :(

kevin in cocugu var ama kimden sophie bence :(
zoe hiç gözükmücek dizide sanırım inş yanılırm :(

@vadikızı

Serinin Rebecca'nın ailesiyle birlikte ölmesiyle sona ereceğini düşünen var mı, sonra Jack onu cennete götürür ve hayattan sonra mı?

Önce Rebbeca'nın Jack'i, sonra da Miguel'i kaybettiği gerçeğine dayanamıyorum. Lütfen yapma

Gelecek sezonu görmeyi dört gözle bekliyorum. Bu bana birçok soru bıraktı: Kate, Deja, Annie ve Miguel nerede? Nicky nasıldı?
Tüm yorumları okuduktan sonra finali izledi. Rebecca, Alzheimer'ın o gerçekten yaşlı ve muhtemelen sadece unutkan olmayabilir. Bu daha fazla storiller için bir açıklık bırakır. Çocukları ona geçmiş olayları hatırlatabilir ve birçok geri dönüş elde ederiz. Kevin kesinlikle oğlu bir baba. Beth ve Randall süper başarılılar, evleri çok büyük. Toby kendi başına geldi ve geldiği için teşekkür etti. O ve Kate'in boşandığı anlamına gelmez. Doğrudan işten gelmiş ya da Rebecca ile ziyaret etmek için zaman ayırmış olabilir. Kate ve Jack muhtemelen evden geliyorlar. CA'da yaşıyorlar. Deja, Annie, Miguel ve diğer herkes zaman elementi yüzünden muhtemelen dışarıda kaldılar. Nicky oradadır ve Randall ve Beth ile birlikte yaşamaktadır. Evleri her zaman ailenin kalacağı yerde olmuştur. Rebecca ayrıca Nicky'nin Jack'le olan son yakın bağlantısıdır. Eşek oyununun kuyruğundaki iğne, büyük 3'ün doğum gününde oynadığı şey. (Bölümü hatırlayamıyorum)
Bu, Rebecca'nın bütün çocukları toplayıp ziyaret ettiği zaman geçmişi yeniden yaşadığını gösteriyor. Miguel'in çoktan geçtiğini düşünüyorum. Hayatta olsaydı odasına oturacaktı. Unutma ki Rebecca 90'lı yaşlarında olmalı. Ne olursa olsun, acı veren bir şey değil, sadece bir gerçeklik.

Rebecca, Kate bebeği doğurduğunda Alzheimer belirtileri göstermeye başladı. Bekleme salonundaki koltukları sayarak, küçük detaylara dikkat ederek. Sonra her şeyi not defterine yazmak zorunda kaldı. Hafızasını kaybettiğini biliyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
3x18

Bu dizinin finallerini çok seviyorum. Bölüme başlamadan önceki veya bölüm içindeki seveceğime olan inancım mı, yoksa gerçekten güzel bölüm olduğu için mi bilmiyorum.

Randall ve Beth ilişkisinin olumlu sonuçlanmasına sevindim. Her ikisi de anlaşmazlığı bitirecek bir adım atacaklardı ama Beth erken davrandı.

Gelecek sahnelerinin ise fazla olmasını isterdim. Birkaç dakikası bile vurucuydu gerçi. Son sahnede yani Rebecca’nın yatağa bağımlı olduğu sahnede Randall’ın gelişi, yine geçmişle çok iyi harmanlanmıştı. Dizinin en sevdiğim yanlarından.

Sezona gelirsek, genel hatlarıyla normaldi. Özellikle 2. yarısı gereksiz bölümlerle doluydu neyse ki sezon finali beklenen etkiyi bıraktı özellikle gelecek sahneleriyle. :)

9.5

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
kevin in cocugu madison dan da olabillir ve bombe olur!! :D

66677

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
3x18

Bu dizinin finallerini çok seviyorum. Bölüme başlamadan önceki veya bölüm içindeki seveceğime olan inancım mı, yoksa gerçekten güzel bölüm olduğu için mi bilmiyorum.

Randall ve Beth ilişkisinin olumlu sonuçlanmasına sevindim. Her ikisi de anlaşmazlığı bitirecek bir adım atacaklardı ama Beth erken davrandı.

Gelecek sahnelerinin ise fazla olmasını isterdim. Birkaç dakikası bile vurucuydu gerçi. Son sahnede yani Rebecca’nın yatağa bağımlı olduğu sahnede Randall’ın gelişi, yine geçmişle çok iyi harmanlanmıştı. Dizinin en sevdiğim yanlarından.

Sezona gelirsek, genel hatlarıyla normaldi. Özellikle 2. yarısı gereksiz bölümlerle doluydu neyse ki sezon finali beklenen etkiyi bıraktı özellikle gelecek sahneleriyle. :)

9.5
Artik izleyebilirim :A

• Harika
Reactions: dreamy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
  • Olmamış
  • Güldürdün