Netflix The Witcher - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eskiden sana ters gelirdi öyle şeyler :A
İlk bölümü izledim harikaydı. :Z @Forumdash @Çiğdem
Her yabancı dizide oluyor blac sails vardı @Forumdash destere izliyorduk onu görsen :F :F :F Ama bu dizinin 2.bölümden sonralarıda evet sen ailenle izleme zaten bu tarz şeyleri aileleriyle izleyenleri eleştirmiştim taht oyunları zamanında orjınal dizimag döneminde @xemrexxx gibiler beni taşa tutmuştu :A :A :A İzlemeyin dedim sankı tek izleyin :F

Bu arada bölümü izledim diyip gidiyorsunuz @Forumdash @Harunnn60 yorumları alalım :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm
Kambur kız zaman yolcuğu yaptı dark izliyorum sandım :F Sarısın adam keçi adamla dövüştü :F Sivri kulaklı ecünnü adamı bağlamıs dövüyordu ona bir tane kafa attı uçtu gitti :A :A :A Fantasti öğeleri güzel ama biraz daha savas artmalı :A

3.Bölüm
Harun bu bölüm işte aileyle izlenmeyecek bölüm :A Kimseyle izlenmeyecek bölüm :F
Kambur kızda sapıttı birde tiyatro izler gibi alkıslayanlar var patlamıs mısırları eksik :A

Bir yaratık sarayda adam öldürdü sarısın adamla dövüştü bu tür sahneler artmalı işte :A

@Forumdash @MasacRE @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.Bölüm @MasacRE @Harunnn60 @Forumdash Bu bölüm en iyisiydi :Z :Z :Z

Sarısın adam yıkanırkan yardımcısı oğlanla bişiler olucak diye korktum yinemi klasik kaderim gerçekleşecek diye kimi sevsem malum :F Örümcek gibi birşey dev gibi karlı diyarda ecünnülere saldırdı çöle ışınlandılar zaman yolculuğunu heryere bulastırıyorlar :A

Bir kirpi adam dövüştü yemek sahnesinde ve sarısın adamda ona katıldı herkes birbiriyle dövüşüyor işte böyle sahnelerden bahsediyordum :A

Yine ormanda dolasan sarısın ecünnü bir konuşan ağaç gördü sen nesin çocuk diyorda asıl sen nesin ayoll konusan ağaç anormaldir :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Filmlerden fırsat gelse başlayacağım da filmlerden fırsat gelmiyor. :A Ama indirdiğim için muhakkak izlemek zorunda kalacağım bir ara yani. :A
Diğer dizinin bitmesini beklemek için buna şey ettik topluca bölüm olunca daha iyi oluyor neydi adı unuttumda sen bitirmişsindir bundan sonra ona bakarım :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Diğer dizinin bitmesini beklemek için buna şey ettik topluca bölüm olunca daha iyi oluyor neydi adı unuttumda sen bitirmişsindir bundan sonra ona bakarım :A :A :A
His Dark Materials evet ben bitirdim ve beğendim diziyi. :A Yorum yaparım bi ara fırsat bulunca. Buna da bakacağım artık ne zaman izleyebilirsem... :A

• İlginç

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4.Bölüm @MasacRE @Harunnn60 @Forumdash Bu bölüm en iyisiydi :Z :Z :Z

Sarısın adam yıkanırkan yardımcısı oğlanla bişiler olucak diye korktum yinemi klasik kaderim gerçekleşecek diye kimi sevsem malum :F Örümcek gibi birşey dev gibi karlı diyarda ecünnülere saldırdı çöle ışınlandılar zaman yolculuğunu heryere bulastırıyorlar :A

Bir kirpi adam dövüştü yemek sahnesinde ve sarısın adamda ona katıldı herkes birbiriyle dövüşüyor işte böyle sahnelerden bahsediyordum :A

Yine ormanda dolasan sarısın ecünnü bir konuşan ağaç gördü sen nesin çocuk diyorda asıl sen nesin ayoll konusan ağaç anormaldir :F
Adam kadınlarla bile düzgünce sevişmiyor ki oğlanlarla şey yapsın:A Witcherdan şüphe etmedim ama oğlandan ettim bian:X zaten herkesle yatmiş mı ney:F

İşinlanma sahneleri belki ilk 6 bölüm içinde en iyi sahnelerden biriydi :bhr: Bütün doğayı gösterdiler resmen yaz kı ilk bahar :X

Kirpi adam sahnesinde şey anlamadım. Kız kimden hamileymiş??

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adam kadınlarla bile düzgünce sevişmiyor ki oğlanlarla şey yapsın:A Witcherdan şüphe etmedim ama oğlandan ettim bian:X zaten herkesle yatmiş mı ney:F

İşinlanma sahneleri belki ilk 6 bölüm içinde en iyi sahnelerden biriydi :bhr: Bütün doğayı gösterdiler resmen yaz kı ilk bahar :X

Kirpi adam sahnesinde şey anlamadım. Kız kimden hamileymiş??
O şuan benimde yok aklımda abicim :F İzleyince hemen kaydediyorum yoksa 1 saat sonra aklım da hiç bişi kalmıyor cw dizileri hariç :A :A :A

O adamın büyüsü başka zaten supermandı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam oradan diziye başlama hevesim doğmuştu :A Kambur kız sahneleri çok gereksiz :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O şuan benimde yok aklımda abicim :F İzleyince hemen kaydediyorum yoksa 1 saat sonra aklım da hiç bişi kalmıyor cw dizileri hariç :A :A :A

O adamın büyüsü başka zaten supermandı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam oradan diziye başlama hevesim doğmuştu :A Kambur kız sahneleri çok gereksiz :A
Nasıl süpermandi? :F Önceki işini demiyon dimi :F

Kamburluğu düzelttikten sonra daha gerekli oldu :A

• İlginç