Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x2

Gerilimi yüksek baya iyi bölümdü. Ben diziden önce bu oyunu oynadığım için bir kaç sahnede midem bulanmıştı. Ama @Çiğdem dizide de bu tür sahneleri gördüğü için benim kadar şaşırdı mı acaba merak ettim. :F
O ailenin insanların etini yemesi iğrençti. :F Midem bulandı cidden. hele adamın bacağını kesmişler. onu yiyorlar. :F Küçük çocuk eti de iştahlı yedi, kız allahtan yemedi. :F
Yaşlı adamın ölümü şok etti beni. ben kızını mı seçtim adamı mı seçtim biliyorum. oynayan adam kızın tarafını seçti, sanırım ben diğer adamın tarafnı seçmiştim şuan net hatırlamıyorum. teknolojiye kafası çalışan çocuk aslında işe yaradı cidden senin dediğin gibi @Çiğdem , orada lazer tuttu gözlerine :F

En güldüğüm şey oldu, bir türlü merdivende ki kadının sahnesini geçemedi, birde son sahnede dövüşürken, diğer karakterlere sizde izleyin oh ne güzel falan diyor :F Cidden ama onlar da izliyor resmen yardım etmiyorlar :F

Sonda araba da ki yiyecekleri aldılar :A sen alır mıydın @Çiğdem :A
Dizilerde gördük bu insan yeme sahnelerini oyüzden şaşırmadım evet sanırım ilk z nationda görmüştük rahemetli ile :F Zombiler ikiye ayrılınca oyunu oynayan adam ıykkk ediyor :F :F :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bababası bitti bu seferde oyunu oynayan adam onla başladı :F
Onu bırakıp gitti tam benim oynucam gibi oynuyor :A:A:A
Sinir krizi geçirdim ben on :A beni bilirsin :A
Kadına küfür edecek edemiyor da :A arkadaşlar özür dileri diyor :A

Yalnız oyunda kadın sayısı tükendi :( tövbe estağfurulah :(

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sinir krizi geçirdim ben on :A beni bilirsin :A
Kadına küfür edecek edemiyor da :A arkadaşlar özür dileri diyor :A

Yalnız oyunda kadın sayısı tükendi :( tövbe estağfurulah :(
Birinide zombilere feda ettik ben oynuyormusum gibi vlla :Z:Z:Z

Detaylı yorumumuda yapıyorum şuan gidişattan memnunum özellikle 2 tane başımzıa bela olucak ecünnülerden kolay kurtulduk :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Birinide zombilere feda ettik ben oynuyormusum gibi vlla :Z:Z:Z

Detaylı yorumumuda yapıyorum şuan gidişattan memnunum özellikle 2 tane başımzıa bela olucak ecünnülerden kolay kurtulduk :A:A:A
Haha tabi memnun olursun :A

Bir acıklı sahne vardı , tepkini merak ediyorum :( şok oldun mu acaba ..

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.Bölüm ayy vlla bu şapkalı kız çok cici baya sevdim @Harunnn60 oyunu oynayan adamda ona çok iyi davranıyor üzülmesin diye kötü söz söylemiyor duygulanıyorum :bhr::bhr::bhr:

Boş bir mekanda başladılar şapkalı adam yukarı çıktı arap adam yukarı çıkmanın yolunu aradı sıkıcı başladı arap adam hıhım diyip duruyor oyunu oynayan adamla onla dalga geçiyor hıhım deme diye :F Ama yaşlı moruk adamın ölmesiyle dizinin komedisi eksildi dramı ağırlaştı :A Bir kız zombilerden kaçarkan o kısımla tekrar heyecanlandık kurtamayalım zombiler yesin biz kaçalım dediler bu oyunda ecünnüleri sürekli feda ediyorlar sen diyorsunya sen oynasan kadın kalmaz diye bu oyunu oynayan adamda öyle oynuyor :F İlaç falan depoladılar Orada bir zombiyle dövüşürken ağlayacak oluyor nasıl oyunsun sen diyor :F Kırık bir feneri kim kırdı diye soruştururkan çocuklara en son sorucam diyor üzülmesinler diye ama darka geldinde bununda herşeye bilimsel açıklaması var diyor :F :F :F Şapkalı kızla konusurkan eskiden kedi çizerdi şimdi abuk sabuk şeyler çiziyor onunda piskolojisi gitti diyor :A :A :A

Haydutlar saldırıya geçti oyunu oynayan adam bir haydutun kıçından vurdu :F Lillimidir nedir gıcık kız bir oğlanı suçladı sürekli konusuyor oynu oynayan adam bu seferde babası gibi ona sardı kess bee diyor :F :F :F Birbirlerinin geçmişlerine laf etmeye başladılar :A Darkı öldürdü ve kızı bırakıp gittiler bende bırakırdım kurtulduk :A :A :A

Çocuk ısırılmış duygusaldı oyunu oynayan adam zaten darkın ölmesine üzüldü kızı feda edip onu seçmişti yine bi ecünnü geldi öldürdü :A Şapkalı kız rüyasında arap adama saldırdı oyunu oynayan adam oyununda piskolojisi bozuldu diyor :F Trene bir yaşlı adam geldi sen kimsin diyor :F Treni durduramayınca çocuk dönüşmüş herkesi yemiş oyunu oynayan adam buda hayaldir diye sırıtıyordu onuda yedi :F Sonra treni durdurduk ama kavga ederek değil konuşarak zor yolu seçti ve doğru :A

Çocuğun annesi intihar etti duygusaldı :( sonra şapkalı kıza silah eğitimi verdik atış atarkan hıyy dedi oyunu oynayan adamda dalga geçiyor hıyy diyip :F Saçını kesmeleri falan duygusallastım ben saçımı kestirmem malum :( zombiler yeni gittikleri yerde saldırdı şağkalı kız vuramadı onları oyunu oynayan adamda elleri titriyor diyor :( Bir adam trenden düştü bacağı sakat oyunu oynayan adam onu kurtardı karımı neden kurtarmadın diyor oyunu oynayan adamda ağzını burnunu kırıcam şimdi senin bacan sakattı diyor :F

Yine kadını kurtarmadık orada bir kadını daha ölmesine faydamız olucaktı ama kurtuldu ecünnü :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3.Bölüm ayy vlla bu şapkalı kız çok cici baya sevdim @Harunnn60 oyunu oynayan adamda ona çok iyi davranıyor üzülmesin diye kötü söz söylemiyor duygulanıyorum :bhr::bhr::bhr:

Boş bir mekanda başladılar şapkalı adam yukarı çıktı arap adam yukarı çıkmanın yolunu aradı sıkıcı başladı arap adam hıhım diyip duruyor oyunu oynayan adamla onla dalga geçiyor hıhım deme diye :F Ama yaşlı moruk adamın ölmesiyle dizinin komedisi eksildi dramı ağırlaştı :A Bir kız zombilerden kaçarkan o kısımla tekrar heyecanlandık kurtamayalım zombiler yesin biz kaçalım dediler bu oyunda ecünnüleri sürekli feda ediyorlar sen diyorsunya sen oynasan kadın kalmaz diye bu oyunu oynayan adamda öyle oynuyor :F İlaç falan depoladılar Orada bir zombiyle dövüşürken ağlayacak oluyor nasıl oyunsun sen diyor :F Kırık bir feneri kim kırdı diye soruştururkan çocuklara en son sorucam diyor üzülmesinler diye ama darka geldinde bununda herşeye bilimsel açıklaması var diyor :F:F:F Şapkalı kızla konusurkan eskiden kedi çizerdi şimdi abuk sabuk şeyler çiziyor onunda piskolojisi gitti diyor :A:A:A

Haydutlar saldırıya geçti oyunu oynayan adam bir haydutun kıçından vurdu :F Lillimidir nedir gıcık kız bir oğlanı suçladı sürekli konusuyor oynu oynayan adam bu seferde babası gibi ona sardı kess bee diyor :F:F:F Birbirlerinin geçmişlerine laf etmeye başladılar :A Darkı öldürdü ve kızı bırakıp gittiler bende bırakırdım kurtulduk :A:A:A

Çocuk ısırılmış duygusaldı oyunu oynayan adam zaten darkın ölmesine üzüldü kızı feda edip onu seçmişti yine bi ecünnü geldi öldürdü :A Şapkalı kız rüyasında arap adama saldırdı oyunu oynayan adam oyununda piskolojisi bozuldu diyor :F Trene bir yaşlı adam geldi sen kimsin diyor :F Treni durduramayınca çocuk dönüşmüş herkesi yemiş oyunu oynayan adam buda hayaldir diye sırıtıyordu onuda yedi :F Sonra treni durdurduk ama kavga ederek değil konuşarak zor yolu seçti ve doğru :A

Çocuğun annesi intihar etti duygusaldı :( sonra şapkalı kıza silah eğitimi verdik atış atarkan hıyy dedi oyunu oynayan adamda dalga geçiyor hıyy diyip :F Saçını kesmeleri falan duygusallastım ben saçımı kestirmem malum :( zombiler yeni gittikleri yerde saldırdı şağkalı kız vuramadı onları oyunu oynayan adamda elleri titriyor diyor :( Bir adam trenden düştü bacağı sakat oyunu oynayan adam onu kurtardı karımı neden kurtarmadın diyor oyunu oynayan adamda ağzını burnunu kırıcam şimdi senin bacan sakattı diyor :F

Yine kadını kurtarmadık orada bir kadını daha ölmesine faydamız olucaktı ama kurtuldu ecünnü :A
Hahha :F güzel yorumlamışsın. :D

Lilly gerçekten paranoyak olmuş. Aslında kadın haklı. Birisi erzak çalışıyor ama davranış biçimi sert. Hele son yaptığı şey oha :D

O teknolojik adam resmen kim vurduysa gitti. :(

Kenny için üzülüyorum adam aklını kaybedecek bu gidişle :(

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahha :F güzel yorumlamışsın. :D

Lilly gerçekten paranoyak olmuş. Aslında kadın haklı. Birisi erzak çalışıyor ama davranış biçimi sert. Hele son yaptığı şey oha :D

O teknolojik adam resmen kim vurduysa gitti. :(

Kenny için üzülüyorum adam aklını kaybedecek bu gidişle :(

Yine bir kadından kurtulmaya çalıstıkta kendini kurtardı :F :F :F Kocasıyla olan sohbeti komikti :A :A :A

O Sahneler çok duygusaldı çocun öelece değilde annesi olayı benide üzdü zaten darka çok üzüldü oyunu oynayan adam onu kurtarırkan öldü :( haklı maklı değil bence o oğlanın ne sucu var hemen suc atıyor ve gıcık babası gibi yakın kamera açısıyla gıcık gıcık konusmaya basladı zaten sevmiyordum :A :A :A

Şapkalı kızla olan sahneler çok güzel ayrıca :bhr::bhr::bhr:

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yine bir kadından kurtulmaya çalıstıkta kendini kurtardı :F:F:F Kocasıyla olan sohbeti komikti :A:A:A

O Sahneler çok duygusaldı çocun öelece değilde annesi olayı benide üzdü zaten darka çok üzüldü oyunu oynayan adam onu kurtarırkan öldü :( haklı maklı değil bence o oğlanın ne sucu var hemen suc atıyor ve gıcık babası gibi yakın kamera açısıyla gıcık gıcık konusmaya basladı zaten sevmiyordum :A:A:A

Şapkalı kızla olan sahneler çok güzel ayrıca :bhr::bhr::bhr:
Ah evet lilly kızınca suratı korkunç oldu :A o sahnenin bir diğer versiyonu var onu özelden atarım şok olursun :(

O anne olayı ah, 2013 te şok olmuştum :(

Şapkal kız , clementine :D gerçekten çok tatlı :D

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ah evet lilly kızınca suratı korkunç oldu :A o sahnenin bir diğer versiyonu var onu özelden atarım şok olursun :(

O anne olayı ah, 2013 te şok olmuştum :(

Şapkal kız , clementine :D gerçekten çok tatlı :D
İsim hafızam yabancı dizilerde yok şirinler gibi tarif ederek diyorum isimleri :F :F :F Ama avatarından sevmiştim zaten daha oyuna başlamadan şu twd de olan küçük kızda iyi buda onun gibi zaten ama onun daha narini şimdirik :A

Ne videosu at bakayım :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İsim hafızam yabancı dizilerde yok şirinler gibi tarif ederek diyorum isimleri :F:F:F Ama avatarından sevmiştim zaten daha oyuna başlamadan şu twd de olan küçük kızda iyi buda onun gibi zaten ama onun daha narini şimdirik :A

Ne videosu at bakayım :A
Dizi de ki küçük kızı mı dedin? Dizi benxe orada oyundan ilham almış, burada ki küçük kız çok tutunca :D

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diğer attığına baktım @Harunnn60 eğer bu kızın videosundan baslatsaydın ilk bölümü senin hatrına izler sonra kaçardım :A :A :A

Bu berbat şeye nasıl katlanıyorsunuz :eek::eek::eek:

Sesi çok sinir insanın yüreğine iniyor :F Anırma sesi gibi aii falan ıkınma sesileri çıkarıyor :F Bu videoyla tansıtırsaydın oyunu bana ilk bölümü senin hatrına bitirmeye çalısırdım açık söyliyim :A :A :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Diğer attığına baktım @Harunnn60 eğer bu kızın videosundan baslatsaydın ilk bölümü senin hatrına izler sonra kaçardım :A:A:A

Bu berbat şeye nasıl katlanıyorsunuz :eek::eek::eek:

Sesi çok sinir insanın yüreğine iniyor :F Anırma sesi gibi aii falan ıkınma sesileri çıkarıyor :F Bu videoyla tansıtırsaydın oyunu bana ilk bölümü senin hatrına bitirmeye çalısırdım açık söyliyim :A:A:A
Gece gece güldürme beni sus :F çalışıyorum zati :F

• Güldürdün