DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Eşşek maskeli avatarına dönmüşsün :F:F:F

@Harunnn60 ın bende 1.bölüm yorumunu bekliyorum ben 2 e geçtim ondan ses yok :A:A:A
Aa, cahil. :A Koyun bu koyun. :A Sakallı koyun hem de. :A Aşırı bilge hayvan. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aa, cahil. :A Koyun bu koyun. :A Sakallı koyun hem de. :A Aşırı bilge hayvan. :A
[/QUOTE]
Boz eşşeğe benzetiyordum ben bunu ne koyunu :A:A:A
images

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin ne zaman sincaptan kurtulacağın belli bile değil. :A Değişim düşmanısın. :A @destere gibi yenilikçi bir adam senin peşinden niye koşuyor anlamıyorum. :A
Fok olarak dolaşanmı yenilikçi :F Değiştiriyoruz işte kışın kış kıyafetleri giyiyoruz yazın yaz kıyafetleri bizim değişimimiz böyle oluyor yazın yine değiştirriim :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm vlla şu oyunu oynayan adamın yaşlı adamla uğraşmasına ne gülüyorum vlla :F :F :F Çok komik oluyor @Harunnn60 :A :A :A Ve inanılmaz gelirim var bazı sahnelerde spoi yapalım :eek::eek::eek:
Öncelikle ölmüş tavşan buluyorlar yiyecek derdindeler oyunu oynayan adam kurtardığı oğlanı bu şimdi çok yemek yer Allah kahretsin günde 3 pizza yiyecek tip var diye keşke kızı kurtarsaymışım dye düşünüyor :F Şimdi kapana kısılmış bir adamın bacağı diyorkı bacağını kesip vakit kaybetmeden seni götürücem ama vuruyor vuruyor kesemiyor sonra diyorkı sen yük olucaksın böyle en iyisi öl :F

Çiftliğe gidiyorlar orada elma kraker falan 4 parça yiyeceği pay edecek çalışanlara bunlar çalısırkan açlığı hatırlamaz diye vermiyor aç aç çalıssınlar :F Ama çocuklara verdi :bhr: Yaşlı adama sana vermicem sen şey ye diyor :F Hahah yaşlı adam ne zaman konuşssa Allah Allah sen sus be adam diyor oralar çok komikti :F :F :F Baltayıda adama vermeyip hareket çekiyor :F :F :F Tövbe estafururrah :A :A :A

Trabtor sahnesi ürkütücüydü orda bir zombiyi tekerleğin önünden çekerken ikiye ayrılıyor oyunu oynayan adam ıyy diyor zombinin parçası onları kovalamaya devam ediyor :F Ve darılyın silahından olan bir kaçık kadınla karşılaştılar onu öldürmek istemedi oyunu oynayan adam ama yanındakı öldürdü :F Şapkasını aldıalr kızın :A

Burda da gelirimli yerden bahsedeyim :eek::eek::eek:
Bir kaçık aile adamın bacaklarını kesip yemek diye sunuyor o kısımlar çok mide bulandırıcı :( küçük oğlanda yiyor ama şağkalı kız yemedi Allahtan :A Sonra moruk adam öldü oyunu oynayan adam bile üzüldü bende üzüldüm onla uğraşması komik oluyordu :A Sonra merdivenlerde bir kaçık kadın sürekli öldürüyor arap adamı oyunu oynayan adam o kısmı geçemiyor korku filmi gibiydi :F Sonra o kadından kurtuldu birde kavga sahnesi falan öyle gitti :A

Oyunu oynayan adam sürekli ölüyor :F Kardeşleri öldürenler az sayıda ama bence ölmeleri lazımdı :A

• Harika
Reactions: Harunnn60

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
1.sezondan başladı işte. :F Bende izliyorum. :Z
Daha final sezonunu oynamadım sırf @Çiğdem ile final sezonunu beraber izleyek diye. :Z
Eski oyunu oynadımı bu mesajlardan sonra şuan anlıyorum :F:F:F

18 video atmış adam bitecek diye üzülüyordum yenileride gelecek ozaman :Z:Z:Z

Sen oynamıssındır ozamand reamy oynamıssan yorumlarıma bakarsın :A
Dediğim gibi ben en erken haftasonu bakabilirim. Neyi izleyeceğimi bilmiyorum yalnız :A Youtube’dan ararım neyse veya söylersiniz :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.Bölüm vlla şu oyunu oynayan adamın yaşlı adamla uğraşmasına ne gülüyorum vlla :F:F:F Çok komik oluyor @Harunnn60 :A:A:A Ve inanılmaz gelirim var bazı sahnelerde spoi yapalım :eek::eek::eek:
Öncelikle ölmüş tavşan buluyorlar yiyecek derdindeler oyunu oynayan adam kurtardığı oğlanı bu şimdi çok yemek yer Allah kahretsin günde 3 pizza yiyecek tip var diye keşke kızı kurtarsaymışım dye düşünüyor :F Şimdi kapana kısılmış bir adamın bacağı diyorkı bacağını kesip vakit kaybetmeden seni götürücem ama vuruyor vuruyor kesemiyor sonra diyorkı sen yük olucaksın böyle en iyisi öl :F

Çiftliğe gidiyorlar orada elma kraker falan 4 parça yiyeceği pay edecek çalışanlara bunlar çalısırkan açlığı hatırlamaz diye vermiyor aç aç çalıssınlar :F Ama çocuklara verdi :bhr: Yaşlı adama sana vermicem sen şey ye diyor :F Hahah yaşlı adam ne zaman konuşssa Allah Allah sen sus be adam diyor oralar çok komikti :F:F:F Baltayıda adama vermeyip hareket çekiyor :F:F:F Tövbe estafururrah :A:A:A

Trabtor sahnesi ürkütücüydü orda bir zombiyi tekerleğin önünden çekerken ikiye ayrılıyor oyunu oynayan adam ıyy diyor zombinin parçası onları kovalamaya devam ediyor :F Ve darılyın silahından olan bir kaçık kadınla karşılaştılar onu öldürmek istemedi oyunu oynayan adam ama yanındakı öldürdü :F Şapkasını aldıalr kızın :A

Burda da gelirimli yerden bahsedeyim :eek::eek::eek:
Bir kaçık aile adamın bacaklarını kesip yemek diye sunuyor o kısımlar çok mide bulandırıcı :( küçük oğlanda yiyor ama şağkalı kız yemedi Allahtan :A Sonra moruk adam öldü oyunu oynayan adam bile üzüldü bende üzüldüm onla uğraşması komik oluyordu :A Sonra merdivenlerde bir kaçık kadın sürekli öldürüyor arap adamı oyunu oynayan adam o kısmı geçemiyor korku filmi gibiydi :F Sonra o kadından kurtuldu birde kavga sahnesi falan öyle gitti :A

Oyunu oynayan adam sürekli ölüyor :F Kardeşleri öldürenler az sayıda ama bence ölmeleri lazımdı :A
Hahah yaşlı adamla uğraşması beni de güldüyor, suss be adam diyor ya hep :F Ama cidden yaşlı adam da çok sıkıntı yani :A ölüsü ayrı dirisi ayrı :F adam hep dert :F

Merdivende kaçık kadını baya geçemedi he uğraştı :F hele kadın oğlum sen misin diyor buda ben evet ben diyor :F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah yaşlı adamla uğraşması beni de güldüyor, suss be adam diyor ya hep :F Ama cidden yaşlı adam da çok sıkıntı yani :A ölüsü ayrı dirisi ayrı :F adam hep dert :F

Merdivende kaçık kadını baya geçemedi he uğraştı :F hele kadın oğlum sen misin diyor buda ben evet ben diyor :F
O adam lafa girince bende gıcık kapıyordum yakın çekimden gıcık suratını gösteriyorlar sen kes bee diyor :A :A :A

Küfür ediyor kadına kurşunu yiyince huyuna gideyim diyip iyi laf ediyor :F:F:F

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x2

Gerilimi yüksek baya iyi bölümdü. Ben diziden önce bu oyunu oynadığım için bir kaç sahnede midem bulanmıştı. Ama @Çiğdem dizide de bu tür sahneleri gördüğü için benim kadar şaşırdı mı acaba merak ettim. :F
O ailenin insanların etini yemesi iğrençti. :F Midem bulandı cidden. hele adamın bacağını kesmişler. onu yiyorlar. :F Küçük çocuk eti de iştahlı yedi, kız allahtan yemedi. :F
Yaşlı adamın ölümü şok etti beni. ben kızını mı seçtim adamı mı seçtim biliyorum. oynayan adam kızın tarafını seçti, sanırım ben diğer adamın tarafnı seçmiştim şuan net hatırlamıyorum. teknolojiye kafası çalışan çocuk aslında işe yaradı cidden senin dediğin gibi @Çiğdem , orada lazer tuttu gözlerine :F

En güldüğüm şey oldu, bir türlü merdivende ki kadının sahnesini geçemedi, birde son sahnede dövüşürken, diğer karakterlere sizde izleyin oh ne güzel falan diyor :F Cidden ama onlar da izliyor resmen yardım etmiyorlar :F

Sonda araba da ki yiyecekleri aldılar :A sen alır mıydın @Çiğdem :A

• Harika