Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Nasıldı final sezonu @Harunnn60 :Z:Z:Z
İlk 30 dakika harikaydı, grafikler efsane olmuş :D Fare ile arada etrafa bakabiliyorsun yürebiliyorsun diyalog olmayınca, yani çevreyi dolaşabiliyorsun eskiden hiç yoktu o, hep oyun yönlendiriyordu :D

AJ tatlı geldi bana , şimdilik gıcık bir hareketi yok :D Clem de çok güzelleşmiş koca kız olmuş :F

Şimdi kararsız kaldım adamı mı izlesem kendim mi oynasam sen olmadan tat vermez işte :(

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk 30 dakika harikaydı, grafikler efsane olmuş :D Fare ile arada etrafa bakabiliyorsun yürebiliyorsun diyalog olmayınca, yani çevreyi dolaşabiliyorsun eskiden hiç yoktu o, hep oyun yönlendiriyordu :D

AJ tatlı geldi bana , şimdilik gıcık bir hareketi yok :D Clem de çok güzelleşmiş koca kız olmuş :F

Şimdi kararsız kaldım adamı mı izlesem kendim mi oynasam sen olmadan tat vermez işte :(
Eğer oynamak istiyorsan şöyle yapacaz sen 1.bölümü oynayacan sonra 1.bölümü izleyecez cnm :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi senin oyunu bitirmeni beklersek ağustosa kalır ve önce videoyu izlersen oyun oynama hevesin kırılır oyüzden 1 gününü oynamaya diğer gününüde o oynadın bölümü izlemeye ayırırız yetiştiririz inş :A :A :A @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60