The Walking Dead The Game - Season 1&4 - Genel Sohbet ve Yorum Konusu

@Çiğdem oyunu yükledim altyazıyı akşama yaparım , bensiz izleme öğlen :A gece bakarız :A

Yalnız bir iyi bitmiş kötü haberim var , kötü haber bu sezon 4 bölüm var , iyi haber he evet bölüm 2 saati geçiyor , 2.5 saat filan. :A Bir günde 2.5 izleyebilir miyiz şüpheye düştüm şimdi :A
Aaa sendemi oynayacan oynamadan sadece oyunu oynayan adamı izlesene cnm öyle heyecanı olmaz gibi yanı oynayıp izlersen heyecanla izleyemezsin :A :A :A

Sen hem oynayacan hem izleyecen 4 saatin gidecek diyelim okadar süren olacak mı her gün cnm :A :A :A
Sen fındığa gidince tümüne bakacağım :F ama finale bakarım nasıl bitirdi diye :A ay bana diyorsun da adam 1.5 saat videoları var bu sezon :F sen yetiştirebilecek misin acaba :A

Hem sende adam neleri seçti bana anlatırsın bende ben neyi seçtim sana anlatırım :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Sen fındığa gidince tümüne bakacağım :F ama finale bakarım nasıl bitirdi diye :A ay bana diyorsun da adam 1.5 saat videoları var bu sezon :F sen yetiştirebilecek misin acaba :A

Hem sende adam neleri seçti bana anlatırsın bende ben neyi seçtim sana anlatırım :A
4 bölümse 4 günde bitiyor :F Ben gitmeden bitirip gidicez yanı öyle anlamıstım ben cnm :A :A :A Geceleri izlerim ben 2 saat zaten canım sıkılıyor :A

Komik yerleri söyle ama ben bakarım :A

Ben yine aşk olaylarına girerim canım siz sikah dövüşe girersiniz kesin :A
Ben izleme tarzını anlayamadım ayoll :F Oyunu bitirincemi izlicen ozaman sen oyunu bitir Ağustosta ben gelince videoları izleriz çünkü aynı anda izlemedikten sonra :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60