The Walking Dead Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kıçıkırık dediğin TWD'den FTWD doğdu farkında mısın?? Başrol oyuncuları bıraktı diziyi. Madison ve Nick? Şimdi diyeceksin TWD'de aynı şey olmadı mı evet oldu ama FTWD yüceltmeye gerek yok. Kalitesiz bir dizi.
İsterse Teen Wolf'tan doğsun. Başrol oyuncuları diziyi çatır çatır hikayelerle, en doğru zamanda, en doğru ölüm şekliyle bıraktı. TWD'de ne oldu, Carol? Daryl? Michonne? Carol hariç hiçbirinin doğru düzgün hikayesi bile yok, son sezonları bomboş geçtiler. FTWD'de her karaktere önem verilmeye çalışılıyor. Son bölümlerde Morgan'a önem verilmesiyle beraber bu konu biraz boşlandı, evet. FTWD'nin yüceltilmesine gerek var. Kaliteli bir dizi.

ekleme: yarıda bırakmışsın, anlamsız bir tartışma.

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Evet görmüştüm bunu geçen, söyleyecektim size hatta unutmuşum :A @Çiğdem- ile @destere de bayram ediyordu Rick geberecek diye, bu arada filmlerde oynayıp tekrar diziye döner artık :A

FTWD çok kötü. Başrol oyuncular diziden ayrılmış, iyi ki bıratım ben o diziyi. :( Sen hala devam ediyor musun yoksa?

maggie varmı siz onu söyleyin:) harikayı çekimser attım konuya maggie den bahsedilmemiş :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yemin ediyorum, lütfen, FTWD tayfaya bir filmde yer verin. PLEASE.
tabi birde z. nation için bir film serisi yapsınlar hemen @Çiğdem- le dalalım film serisine :) ordaki zombiler daha muhteşemdi at gibi koşturuyorlardı aklıma gelmişken z. nation ı @kerem le @Harunnn60 önereyim? arap atı gibi koşturan hormonlu zombileri izleyip bir kendilerine gelsinler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kıçıkırık dediğin TWD'den FTWD doğdu farkında mısın?? Başrol oyuncuları bıraktı diziyi. Madison ve Nick? Şimdi diyeceksin TWD'de aynı şey olmadı mı evet oldu ama FTWD yüceltmeye gerek yok. Kalitesiz bir dizi.

şimdi yerden yere vurduğun firli walkingi bir zamanlar izliyordun ama hatırlatalım da bu kadar gömme? attığın salvolar kendinde patlıyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
tabi birde z. nation için bir film serisi yapsınlar hemen @Çiğdem- le dalalım film serisine :) ordaki zombiler daha muhteşemdi at gibi koşturuyorlardı aklıma gelmişken z. nation ı @kerem le @Harunnn60 önereyim? arap atı gibi koşturan hormonlu zombileri izleyip bir kendilerine gelsinler :)
Sen öneriyorsan asla izlemem o zaman. Senin zevkine güvenmiyorum fok. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059