The Walking Dead Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,289
1,246
225
Manisa


Bir zamanların reyting rekortmeni, efsane dizi The Walking Dead film oluyor!

31 Ekim 2010'da yayına başlayan ve o günden bu yana yoluna doludizgin devam eden The Walking Dead'in başrol karakteri Rick Grimes'ın odakta olacağı film için hazırlıklara başlandı. Toplamda 3 film olacak serinin yine Scott Gimple tarafından kaleme alınacağı öğrenildi. Gimple şu açıklamayı yaptı:

''Bu filmler, gerek özellik ve gerekse kapsam açısından dizide yaptığımız şeylerin oldukça evrim geçirmiş hali olacak. Rick Grimes'ın devam eden hikayesinin ilk bölümüyle başlayacağımız bu yeni serüvende, henüz keşfedilmemiş birçok The Walking Dead evrenini keşfetmekle beraber hem geçmişten birçok tanıdık yüzü göreceğiz hem de birçok yeni karakterle tanışacağız"

Filmin çekimlerine 2019'un ilk yıllarında başlanacak.

Dizinin 9. sezon 5. bölümünde;
Rick son anda Jadis tarafından helikopter ile kurtarılmıştı. Filmde de Rick'in bundan sonraki hayatı konu edilecek.
 

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
49,414
42,215
1,061
İstanbul
Bu, FTWD'nin 2, 3 ve 4. sezonunda her seferinde üstüne koyup, babasını (yani 'kıçıkırık' TWD'yi) tempo ve hikaye olarak geçtiği gerçeğini değiştirmez. Alışmana gerek yok.
Kıçıkırık dediğin TWD'den FTWD doğdu farkında mısın?? Başrol oyuncuları bıraktı diziyi. Madison ve Nick? Şimdi diyeceksin TWD'de aynı şey olmadı mı evet oldu ama FTWD yüceltmeye gerek yok. Kalitesiz bir dizi.