CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
8.bölümü izledim... @Çiğdem- @Forumdash @cookies @KayıpSehir
sen sanıl tvd izleyicisin @Çiğdem- kaiyi öldürdüler ya demonlar ama adam demişti ben kaç kere ölmeye çalıştım ama burada olmuyor demişti kai.Bonnie de o nedenden dolayı ölmedi.orada ölmek yok...
Bölüme gelecek olursak bence bu sezonun en iyi bölümüydü.Bonnie yi çok seviyorum allahtan orada ölmüyor yoksa ben de ölürdüm onunla

Damon alaric ve stefanın caroline yorumuna bayıldım hem sexsi hem akıllı hem de iyi bir arganizatöe r diye

Yalnız tahmin etmiştim kai ve jo nun kardeş olduklarını ama o ikiz kız erkeğin de kardeşleri olduğunu tahmin etmedim geçen sezon hep onların kim olduklarını merak etmiştim senaristler iyi düşünmüş
@Forumdash @Çiğdem- @cookies ve @KayıpSehir
yalnız bir şey var...
katerina petrova gibi bir karakteri senaristler çok basit bir şekilde bitirdi...Bonnie nin içinden geçemedi ve havaya uçtu ki ben o sahnede belindeki ipi görmüştüm

neden bu kadar basit oldu neden basit bir şekilde çıkardılar ki katerinayı acaba geri gelecek mi?

Haha aynen kız enzo yoktu hayret

yıldırım yanlıs anlatmıs olabilirim ama bende aynı şeyleri söylüyorum kai orada ölmedi derken ölmedi işte bonniede oyüzden ölmedi orada ölüm yok dedim cadı meclisi kainin orada ceza çekemsi için ölmeyi engellemiş galiba yoksa kai kendini öldürüp bitirmeyi denemiş ama olmamıs aynı şeyleri diyoruz senle 🙂🙂🙂
cookies enzonun birşeyden eksik olduğunu ilk defa görüyorum orda olmalıydı

Dedikoducu Çocuk @dedikoducucocuk
· 5 sa. 5 saat önce
"@MuzikveTV: Elena-Merve Boluğur Stefan-Berk Cankat Damon-Burak Özçivit @dedikoducucocuk " bencede

bu kadro @Çiğdem- i çatlatıyor
@destere de çatlar yanında

ayyy diğerleri neysede Ian somerhalderi burak özçiviyte benzetmek büyük bir hakarettir tamam burakta kendine göre karizmatik bir adam ama Ian somerhalder bambaşka burakla yan yana bile isimlerinin geçmemesi lazım 😛😛😛

ayol senin ian @destere den hoşlanır görse senden değil adamda tık yok diyolla

@*YıldırıM* @cookies @Forumdash @KayıpSehir
9.bölüm izledim @cookies 🙂🙂🙂
sinir oldum yaaa damon dısıdna herkes alaric elena falan henüz yeni tanıdıkları jo denilen kadına birşey olmasın diye bonnieden vazgeçiyorlar kalsın orada diyorlar nasıl arkadaş bunlar sadece damon seviyormus bonnieyi ayol jıya ne olursa olsun size nee bonnieyi kurtarın önce birde damona kızıyorlar çocuk bonnie için uğraşıyor

diziye klaustan sonra sempatik bir kötü düşman gerekiyordu kai bu role çok oturdu bence böyle bir karekter klaustan sonra gerekiyordu kai bu bölümde çok hoşuma gitti

Snle ben farkli bolumleri izledik galiba

Bnm baktığımda elena ve damon bonnieyi kurtarmak için cabaliyorlar ama bonnie yine bi basina kaliyor

@*YıldırıM* in Carolinesi yine yok vah garibim nerelerde bu

şunu diyorum ben cnm jo ya kai birşey yapmasın diye yükseleni ondan almak istemiyolardı elena bile damona kızdı jo dan habersiz aldığı için yanı jo vermek istemediği sürece ondan kalmasına göz yumuyorlar ayoll daha 2 gün olmus o akdını tanıyalı bonnieye tercih ediyorlar içlerinden sadece damon buna göz yummadı ve yine damon suçlu oldu yanı ona sinir oldum 🙂🙂🙂

kız çiğdem bak seni ve @destere yi çatlatan iki çift

10.bölümü izledim
@Forumdash @*YıldırıM* cookies
öncelikle enzonun ölmemesine çoks evindim ayoll ne istiyorlar şu çocuktan 😛😛kai klustan sonra gelen en iyi karizmatik ve sempatik düşman krakterdir bence kesinlikle bu sezon boyunca dizide kalmalıdır

acaba elanayla ne yapıcak çok merak uyandırıcı bitti mini sezon arası ayy şimd bekle işin yoksa 5 hafta