Netflix The Umbrella Academy - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
1x1 - 1x2 - 1x3 - 1x4

Zamanında izlemeyi istediğim bir projeydi şimdiye nasipmiş. Genel anlamda beğendim ağırdan hallice gitmesiyle diğer super hero dizilerinden ayrılıyor oradan kaptı beni.

En sevdiğim karakter Klaus, onun kafasından istiyorum :F Bakalım o kutunun gizemi ne, öğrenemeden bölüm bitti. :(

Şu Leonard’da bir şeyler olduğu o kadar belli ki, yakında çıkar kokusu. :A

Biraz daha geçmişe yönelik bölümler olsa fena olmaz. Mesela Ben’in ölümü, Luther’in Ay’da geçirdiği zamanlar gibi. Daha karakterlerin özel güçleri hakkında bile pek bilgi sahibi değiliz. :)

• Harika
Reactions: Forumdash

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski çok nadir denk getiriyorum burada yabancı dizi izleyenleri yada dizilerim çakışmıyor.
Sıcak havalarda izleme aktifliği de azalıyor biraz, onun da etkisi olabilir. Bir de çoğu kaliteli dizi izlendi ve son senelerde çok nadir kaliteli dizi çıkıyor onun da etkisi illa ki...

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
2x1 2x2

Özlemişim diziyi ya, neredeyse 2 yıl olacakmış ilk sezonu bitireli. Genel havası aynıydı bu sezon yine kıyameti durdurmaya çalışacaklar. Finalden sonra nasıl devam edecekler diyordum bence senaryo iyi ilerliyor şimdilik.

Vanya & Luther'den sonra Allison & Klaus karşılaşması izleyeceğiz sanırım :A

En son Kennedy'nin suikastında babalarının bir parmağı olup olmayacağı kesinleşmemişti. O olay dizinin en ilgi çekici kısmı şu an. Birlikte dolaşan üç kişi de gizemini koruyor, Dark'takilerle benzettim. Bence onlar aynı kişinin farklı zamanlardaki halleri.

7/10 7.5/10

@The_Erinch Klaus’un olayı tam olarak ne?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
2x1 2x2

Özlemişim diziyi ya, neredeyse 2 yıl olacakmış ilk sezonu bitireli. Genel havası aynıydı bu sezon yine kıyameti durdurmaya çalışacaklar. Finalden sonra nasıl devam edecekler diyordum bence senaryo iyi ilerliyor şimdilik.

En son Kennedy'nin suikastında babalarının bir parmağı olup olmayacağı kesinleşmemişti. O olay dizinin en ilgi çekici kısmı şu an. Birlikte dolaşan üç kişi de gizemini koruyor, Dark'takilerle benzettim. Bence onlar aynı kişinin farklı zamanlardaki halleri.

7/10 7.5/10

Olm diziyi unuttum bile. Klaus hangisiydi bir hatırlat bakalım.
------

2x1 2x2

7/10 7.5/10

ağustos da izlemişim diziyi şubatta soru soruyorsun :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Olm diziyi unuttum bile. Klaus hangisiydi bir hatırlat bakalım.
------

ağustos da izlemişim diziyi şubatta soru soruyorsun :F :F :F
Şuydu abi, peygamber gibi takılan elaman işte. :A

images

Ben de ilk sezonu 2019 Nisan’da izlemişim karakterlerin isimlerini unutmuşum. İzleye izleye hatırlamaya başladım :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: Forumdash