Netflix The Umbrella Academy - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3.sezonu 22 Haz.

İzleyenler ve 2.sezonu unutanlar??? @The_Erinch @dreamy ( @kerem @MasacRE @Tolstoyevski siz 3ünüz 1 tane mesaj yazmişiniz ama :A belki izlersiniz başlarsınız filan:A)
Ne mesaj yazmışım diye baktım da 3 yıl önce yine sen önermişsin bana bu diziyi. 3 yılda değişen bir şey yok, cevabım yine hayır olacak :A
S01 - B09-10

Final Bölüm: Final sahnesinde ayın içinde noldu da patladı görseydik:A Acaba gerçekten aya zarar versek nolur:A
Geçmişe yolculuk yapıyoruz. Bu sefer çocukluklarına gidiliyor:X Benim en çok merak ettiğim de çocukluk zamanlarıydı.. Babaların geçmişini de gördük. Nerden geldi, neden geldi (kıyamet için gelmemiştir sadece). O kavanozda ne açtı? Bunlar önemli sorular. Babanın hikayesi 2.sezon için çok iyi olacak. Ölen cocugun gücünü az çok görmüştük ilk bölümde ama bu sefer tam gördük. 4 numarayla harika takım oldular:X

Genel Yorum: Gerçekten çok iyi dizi olmuş. Sıkıcı diyenleri anlamıyorum. Her karakter izlenesi bir hikayeye sahip.Belki de diziyi izleten en buyuk etken. Her karakterin kendine has maceraları var. İzlerken sıkmıyor. Ayrıca konunun kendisi işlenirken eğlendirmeyi unutmamiş dizi. Bir de dizinin en buyuk avantajı her zaman muziği çok iyi kullanmış olmaları. Diziyi bambaşkaya yere taşıyor o anda:X

Karakterlerden hangilerini sevip sevmediğim ilk bölümde söylemiştim zaten. Yok, yok yok!!!! Vanya denen kıza bir türlü alişamadım. Neyse ki 2.sezonda olmaycak izlenimi verdi :X Bir de 1 numara olan. Pek bi numarasını göremedik. Hikayeye hiçbir katkısı yok.

Neyse iyi ki size uyup bekleme yapmamişim. Teşekkürler çok güzel etkinlik oldu :A @MasacRE @Çiğdem @Harunnn60 sonraki etkinlikte yine!!!! görüşürüz :A :A

Sana erken başlama dedik dinlemedin ne yapalım :A Neyse ben bu ara oscar filmlerini izlemeye devam ediyorum zaten, bir yandan da önceden devam ettiğim diziler var. Yeni dizi çıkarmayın başımıza :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Haziran mı 🤦 Allahım Stranger Things için yıllarımızı verdik.. Arkasından da bu dizi geliyor.
ST'de hepsi kazık kadar oldular:FBenzer çocuk cast arıyorlardır artık:F
Ne mesaj yazmışım diye baktım da 3 yıl önce yine sen önermişsin bana bu diziyi. 3 yılda değişen bir şey yok, cevabım yine hayır olacak :A
Sen yine izleriz diyip izlememişindir kesin:F Sitem etmişim baksana:F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE