Klasik The Office - Dizi Yorumları

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
8.sezonuda bitirdim. Dizinin şimdiden arşivimde yer alması kesinleşti, tekrar tekrar izlenesi bir dizi.

Ofiste en uçuk adamlar Michael, Dwight ve Andy. Bunların herkesin ortasında yaptığı bazı hareketlerin ardından Jim'in o bakışı beni her seferinde güldürüyor :D 8x24'de oldu, anlatmayayım ama süperdi :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x3

Yine iyi bölüm.

"Dwight'ın kontrolü ele geçirmeye çalışması komikti. Michael iyi yola getirdi ama.:D Jim de Call Of Duty oynarken aynı benim durumuma düştü. Ben de CS oynarken onun durumuna düşüyorum.:D Bence Jim'in yeni ofisi de iyi. Andy ve arkasındaki kadın bence iyi karakterler."]

8.5/10

3x4

Dizinin ortalamasının altındaydı.

"Bölüm genel olarak Michael'ın patronunun ölümünü kimsenin önemsememesinden dolayı acaba kendisinin de unutulacağından korkması üzerine kuruluydu sanırım."]

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x3

Güzel bölümdü Dwight'ın düştüğü durum güldürdü. Tabii Call of Duty olayı da harikaydı. Ben de Jim gibiyim aslında o tarz oyunlarda. :D

Jim'in orada kalıcı olacağını sanmıyordum ama arkasındaki kadının falan olaya dahil olmasıyla düşündürdü. :):)

9/10

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x5

Güzel bir bölüm sayılır.

"Ryan ve Dwight'ın sahnelerini beğendim. Jim'in ofisindeki sandalye olayı ve en son Pam'le olan konuşması güzeldi."]

8/10

3x6

Ben bu bölümü pek sevmedim.

"Hintlilerin Diwali saçmalığı hoşuma gitmedi. Sadece Jim'in ofisindeki sahneler güzeldi."]

6.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x4

Bu bölüme geçmeden önce bir önceki bölüme haksızlık edip puanımı 9'a yükselttiğimi söyleyeyim. Dwight'ın unutulmayacak dişçi sahnesi bile bu puan için yeterli. :D

Bu bölüm de iyiydi. Michael'ın kendi ölümünü düşünmesi ve olayları iyice abartması komikti. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x5

Bu bölümü sevmedim. Dwight ve Ryan sahneleri çok sıkıcıydı.

Jim'in ofisteki sandalye olayı komikti. Pam candır ama Jim'in arkasındaki ablayı da çok sevdim ben. :D

7/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x7

Dizinin gidişatı açısından önemli bir bölümdü.

"Stamford şubesi Stanton'a taşınacak. Andy ve Dwight sahnelerini merakla bekliyorum.:D"]

8/10

3x8

Güzel bölümdü.

"Michael'ın yeni gelen zenci adama gel sana tüm kölelerin çalıştığı yeri göstereyim dediği yer güldürdü.:D Andy ve Dwight'ın en son asansördeki konuşması komikti. Bu arada Bob Vance isminin geçtiği sahneler de komik oluyor.:D'"]

8.5/10

Bu arada dizi son 2 bölümdür 30 dakika oldu. 2 bölüm çok önemli olduğu için böyle yaptılar diye düşünüyorum ama umarım böyle devam etmez.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x7

Çok iyiydi, şu ana kadarki en iyi bölümlerden biri. :D

Baştaki Jim'in Dwight'a yaptığı gelecekteki Dwight şakası çok iyiydi. :D

Jim'in geri dönüşü için iyi yol bulmuşlar da arka koltuktaki kıza yazık olacak. :(

Hintli kızın Ryan sahneleri de çok komikti bu bölüm. :D

Dwight'ın prova işini abartması falan baya iyiydi yine. :D

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
@Danger UA! bazı bölümler 42 dk. :D Bende ilk başta böyle uzun olmasın diyordum ama sonra keşke her bölüm 42 dk. olsa demiştim :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x8

Yine süperdi, iki bölümdür harika gidiyor dizi. Çok mutsuz olduğum bir anda bile sesli güldürdü birkaç yerde. :)

Andy'nin coşması için Michael ve Dwight ile tanışması gerekiyormuş meğer. :D

Arka sandalyedeki kadının da yeni ofise gelmesine sevindim. :):)

9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@Danger UA! bazı bölümler 42 dk. :D Bende ilk başta böyle uzun olmasın diyordum ama sonra keşke her bölüm 42 dk. olsa demiştim :D
Aslında sıkıntı değil izlerken sıkılmıyorum ama belki ileride süre uzarsa kalite düşebilir falan diye korkmuştum.

3x9

Bu bölüm de iyiydi.

"Michael'ın herkesi içeriye kilitlediği sahne iyiydi. Ayrıca bölümde geçen zenci esprileri de iyiydi."]

8/10

3x10

Bölüm 40 dakikaydı ama çok iyiydi.

"Michael, Andy, Jim ve Dwight'ın restoran sahneleri, Michael'ın tanıyamadığı kızın koluna çentik atması, Dwight'a yapılan CIA şakası ve Pam ile Karen'ın partisi bölümün iyi kısımlarıydı."]

9/10

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x9

Abi çok iyi ya. :):) Dizi baya iyi gidiyor bu bölüm de çok komikti. Ekibin hapishaneyi cazip bulması ve sonrasında Michael'ın yaptıkları baya iyiydi. :D

9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x11

Yine iyi bölüm.

"Michael'ın patronuyla olan resmini yanlış yere yollaması ve her yere yayılması güldürdü.:D Kevin'ın tepkileri ve büyük boy resmi alıp götürmesi süperdi.:D "]

8.5/10

3x12

Bu bölüm çok iyiydi.

"Satış elemanlarının ikili sahneleri çok iyiydi. Özellikle Dwight ve Jim iyi ikili oldular. Andy, Dwight'ın kuyusunu kazdı ve Dwight istifa etti ama geri dönecektir.:D"]

9/10

3x13

Sezonun en iyi bölümlerinden biriydi.

"Andy baştan sona damga vurdu bölüme.:D Jim'i olta atıp yakalamaya çalışması, Michael'a yalakalıklarının sonuç vermemesi ve telefonunu bulamaması sonucu yumrukla duvarı delmesine yarıldım.:D Dwight da iyi bir geri dönüş yaptı. O da benim gibi Battlestar Galactica hayranı galiba.:D"]

9.5/10

@cevaa Bu adam Hangover'da da süperdi.:D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
3x11

Yine iyi bölüm.

"Michael'ın patronuyla olan resmini yanlış yere yollaması ve her yere yayılması güldürdü.:D Kevin'ın tepkileri ve büyük boy resmi alıp götürmesi süperdi.:D "]

8.5/10

3x12

Bu bölüm çok iyiydi.

"Satış elemanlarının ikili sahneleri çok iyiydi. Özellikle Dwight ve Jim iyi ikili oldular. Andy, Dwight'ın kuyusunu kazdı ve Dwight istifa etti ama geri dönecektir.:D"]

9/10

3x13

Sezonun en iyi bölümlerinden biriydi.

"Andy baştan sona damga vurdu bölüme.:D Jim'i olta atıp yakalamaya çalışması, Michael'a yalakalıklarının sonuç vermemesi ve telefonunu bulamaması sonucu yumrukla duvarı delmesine yarıldım.:D Dwight da iyi bir geri dönüş yaptı. O da benim gibi Battlestar Galactica hayranı galiba.:D"]

9.5/10

@cevaa Bu adam Hangover'da da süperdi.:D
Aynen Hangover'da da süperdi ama bu diziyle benim için reyiz oldu :D Adam müthiş oyuncu :D