Netflix The OA - 1. ve 2. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben keşfettim diziyi, bu dizi nasıl patlamadı şaşırtıcı. Gayet de ilgi çekici bir iş halbuki. :D

İkinci sezonu izlemedim, onu da halletmem lazım bi ara. :D
Biz de dizi arıyoruz işte:F Varsa forumda izlenmeyen söyle 2 haftalık zamanda cıkaralım:F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Yiğitt de izliyormuş :X @MasacRE Önce siz izleyin o zaman ben de WTSU izleyip yetişirim size:A
Ben keşfettim diziyi, bu dizi nasıl patlamadı şaşırtıcı. Gayet de ilgi çekici bir iş halbuki. :D

İkinci sezonu izlemedim, onu da halletmem lazım bi ara. :D
Tamam başlıyoruz o zaman buna :A Yiğit sen zaten baştan izleyip duruyorsun, buna da baştan başla bizle :A @Harunnn60 @Çiğdem siz de izleyin :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu da beyin yakıyor diyorlar, için kararmadı mı? :A
İlk sezonu rahattı, öyle beyin yakacak bir olayı yok ya. Rahat bağlıyorlar. İkinci sezonun ilk bölümünü izlemiştim, aşırı kopuktu olaylar, sanki farklı hikaye izliyorum gibiydim. Yani ilk sezon rahat, siz izleyin gelin de ikinci sezon da beraber kararır içimiz. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu arada bu dizinin ilk bölümüne yarın bakacam bakalım neymiş :A Ama dediklerimin aksine fantastik krıterlerime uyarsa devam ederim yanı devam edip etmicemi 1.bölüm sonunda söylerim :A @Harunnn60 @Forumdash

@MasacRE için ilk bölüme bakıp öyle karar verecem :A :A :A @Yiğitt
Kesin beğenmeyeceksin ama hadi bir bak bakalım :A
Çiğdem TWD izleyecektik?
Ya onu da izler, sadece ilk bölümüne bakacak alt tarafı :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem TWD izleyecektik?
Kesin beğenmeyeceksin ama hadi bir bak bakalım :A

Ya onu da izler, sadece ilk bölümüne bakacak alt tarafı :A
Ben zaten 2-3 gün geç başlıcam:A Size yetişecem.
Ya beğenmedim izlemeyeceğim diyecek zaten bilmiyor musun @Çiğdem i :A
Ama bizim için de devam edecek :bhr:

Stranger'dayaptiği gibi birini gündüz diğerini gece:A @Çiğdem @Harunnn60
Ben destereyede 1.bölümüne bakarım beğenmezsem kusura bakma diyordum :F

Eğer ben bu diziyi karıştırmıyorsam normal bir dizi olması lazım ama @MasacRE için 1.bölümüne bakıp en azından bakmadan şey etti demesin :F İnş beğenmem @Forumdash abicimde zaten şimdiden kıvırmaya baslamıs :A :A :A

Twd izleyecez @Harunnn60 o ayrı :Z

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.Bölüme baktım aslında ben bu dizinin konusunu biliyordum yanı forumda soğuk baktığım dizilerden biriydi çünkü fantastik öğesi barındırmayan normal bir dizi bu :A @MasacRE Bakmadan şey ediyorsun demesin diye birde inatla hayır bu fantastik dizi diyince bir bakayım içine dedim ama yok aklımda kaldığı gibi normal bir dizi :F Eminim güzeldir ama ben normal yabancı dizi izleyemiyorum birde 2 sezonmuş zaten yetiştiremem gitmeden @Yiğitt @MasacRE @Forumdash siz güzel bir ekip olarak izleyin @Harunnn60 ile oyunumuzu izleriz bizde sonra Ağustosta bulusuruz :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1.Bölüme baktım aslında ben bu dizinin konusunu biliyordum yanı forumda soğuk baktığım dizilerden biriydi çünkü fantastik öğesi barındırmayan normal bir dizi bu :A @MasacRE Bakmadan şey ediyorsun demesin diye birde inatla hayır bu fantastik dizi diyince bir bakayım içine dedim ama yok aklımda kaldığı gibi normal bir dizi :F Eminim güzeldir ama ben normal yabancı dizi izleyemiyorum birde 2 sezonmuş zaten yetiştiremem gitmeden @Yiğitt @MasacRE @Forumdash siz güzel bir ekip olarak izleyin @Harunnn60 ile oyunumuzu izleriz bizde sonra Ağustosta bulusuruz :A :A :A
Kaliteden anlamadığını belli etmemeliydin...