Starz The Missing Mini-Dizi Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Tamam o zaman ilk bölümü izle kim niye kaçırmış çocugu bizede ben de geri kalan bölümleri izlemim:( Valla bana da yazık hacı :F
Anlayamazsın ilk bölümde dedim ya gizler senarist çok masum gibi gösterip son bölüm açığa çıkarır bunlar dizi konusu değil . mecbur kalır senarist diğer bolum yanlış peşinde kosacak

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu polisiye, suçlu kim kim ,kaçırılma konular dizi konusu olamaz. Bunlar sinema konusu.. finalde milleti sasirtip gol atılacak konular. Senarist bir hikayenin önce sonunu yazar sonra geriye doğru bu suçluyu gizler. İlk ve son bolum disindaki Diğer bolumler alakasız işlere konulari izletecek sonra ilk bölümde üzerine gitmediği bir şeyi yeni farketmiş gibi final olacak . ben tokum bunlara)))))
son dizisinden örneklermi veriyorsun bana öyle geldi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yerli dizilerin tvbu da tekrarını izleyeceksin :) çok zevkli oluyor başından bir 5 dakika birde sonunda bir beş dakika izle yeterli zaten 3 saatlik diziyi hızlandırılmış tura alıp izlemek çok keyifli hem kaçırdığın konu olmuyor hemde zamandan kazanıyorsun :)

denicem bu metodu:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5. bölüm :)

hayatımda bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum diziyi merak etmiyorum konuyu hiç merak etmiyorum boşuna çile çekiyoruz :) bir inat uğruna devam ediyorum :) sonunda sanki boncuk bulacağım ? :)
bana bu diziyi öneren başta @Forumdash olmak üzere @OzaN ve @sürgünüm arkadaşlarımızın kulağını çınlatıyor iyi dileklerimi sunuyorum :))

tony vincent ı dövdü hapse girdi sonra gidip ian garret ı dövdü sonra öldürdümü öldürmedimi belli değil
bu arada çocuk hala ortada yok falan filan ıvır zıvır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S01B05 izledim

Manzaralar bi harikaydı dostum :X Bu sefer ki bölüm iğrençti ama (dizi kötü anlamında değil karaktere sinir oldum)

Sübyancı adam Tony'e herşeyi anlattı, o anlattı Tony'le benim de midem bulandı :T:

Şu keş kız ve polisler sonunda ismi almayı başardılar. Geçmişte kızın boğazı kesilmiş. Tek hamlede (güzel sahneydi)

Bizim polis haftaya artık topal kalsın. Oliver'ın bulunacağı yada nasıl?kim? niye kaçırdı diye merak etmiyorum :T:

Emily'cik'e acıdım bu bölüm. Üvey oğlu "anne,anne" derken kendisi sandı sonra babasına sarıldı.

Yer yer sıkıcıydı yine 6/10
53 kaset varmış sübyancıda yalnız öldümü ? ölmemiştir ölse teknedeki kim? zamanlar o kadar karışıkki anlamak zor
rini nin kardeşinden aldığı isim karl singer kimin nesi belli değil :)
ian garret denen adamın karısı vapurda sapasağlam ona günümüz demişti, sonra vincent ziyaret ettiğinde akıl hastanesindeydi kadınlardan iki tanemi var noluyoruz :))

Ben önermedim ki @destere :):)

Yine de benim de bir gözatmam lazım diziye o kadar Altın Küre adaylıkları aldı Starz'da olmasına rağmen. :):)
aman kaçırma derim bu çile bölüştükçe azalır :)) eziyeti tek başına çekemiyorum :) bu aralar @Forumdash da dinlenmeye çekildi tek kaldık ıstırabı yaşayan :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x5. bölüm :)

hayatımda bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum diziyi merak etmiyorum konuyu hiç merak etmiyorum boşuna çile çekiyoruz :) bir inat uğruna devam ediyorum :) sonunda sanki boncuk bulacağım ? :)
bana bu diziyi öneren başta @Forumdash olmak üzere @OzaN ve @sürgünüm arkadaşlarımızın kulağını çınlatıyor iyi dileklerimi sunuyorum :))

tony vincent ı dövdü hapse girdi sonra gidip ian garret ı dövdü sonra öldürdümü öldürmedimi belli değil
bu arada çocuk hala ortada yok falan filan ıvır zıvır :)
Destere izlemek zorunda değilsin bu kadar sıkılıyorsan :D @beyazsoy gibi 5 dk da izle bence güzel taktik :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
53 kaset varmış sübyancıda yalnız öldümü ? ölmemiştir ölse teknedeki kim? zamanlar o kadar karışıkki anlamak zor
rini nin kardeşinden aldığı isim karl singer kimin nesi belli değil :)
ian garret denen adamın karısı vapurda sapasağlam ona günümüz demişti, sonra vincent ziyaret ettiğinde akıl hastanesindeydi kadınlardan iki tanemi var noluyoruz :))

aman kaçırma derim bu çile bölüştükçe azalır :)) eziyeti tek başına çekemiyorum :) bu aralar @Forumdash da dinlenmeye çekildi tek kaldık ıstırabı yaşayan :)
Acını Allah izin verirse yarın paylaşacam :X Bugun CW dizilerini temizliyorum:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Destere izlemek zorunda değilsin bu kadar sıkılıyorsan :D @beyazsoy gibi 5 dk da izle bence güzel taktik :D
Kendi deli gibi sıkıldığı gibi bir de başkalarını zorla işletmeye çalışıyor)) bana ilk bölümü işletmeye kalktı ben biliyorum @destere yi nasıl bir dizi izlediğini hic izlermiyim)))) bak sonunda kendisi ne hale düştü

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kendi deli gibi sıkıldığı gibi bir de başkalarını zorla işletmeye çalışıyor)) bana ilk bölümü işletmeye kalktı ben biliyorum @destere yi nasıl bir dizi izlediğini hic izlermiyim)))) bak sonunda kendisi ne hale düştü
hayır niye bu kadar kendini kasıyor anlamadım sonunu çok merak ediyorsan son bölümü izle :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Acını Allah izin verirse yarın paylaşacam :X Bugun CW dizilerini temizliyorum:X
iyi bugün ıvır zıvırları izle yarın kaliteli missing e geçiş yaparsın :) zaten fazlamız yok ikimizde 5 bölüm izledik sanırım :) 6. bölüme geçmek cesaret işi :)

dizi gittikçe açılıyor @beyazsoy :) iş işten geçmeden başlamanı tavsiye ederim :)

hayır niye bu kadar kendini kasıyor anlamadım sonunu çok merak ediyorsan son bölümü izle :D
bir boğazın sularına atladık yoluda yarıladık:) diğer tarafla geldiğim yer arasındaki mesafe aynı :) sen şimdi geldiğin yere geri dön diyorsun oysa aynı yere döneceğime biraz daha dişimi sıkar karşı yöne geçerim daha iyi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
iyi bugün ıvır zıvırları izle yarın kaliteli missing e geçiş yaparsın :) zaten fazlamız yok ikimizde 5 bölüm izledik sanırım :) 6. bölüme geçmek cesaret işi :)

dizi gittikçe açılıyor @beyazsoy :) iş işten geçmeden başlamanı tavsiye ederim :)

bir boğazın sularına atladık yoluda yarıladık:) diğer tarafla geldiğim yer arasındaki mesafe aynı :) sen şimdi geldiğin yere geri dön diyorsun oysa aynı yere döneceğime biraz daha dişimi sıkar karşı yöne geçerim daha iyi :)
@Harunnn60 ile @beyazsoy 'da ittifak kurdular illa vaz geçirecekler :F Örnek sağlam olmuş :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Boğazın ortasında ya bir tekne varsa (beyazsoy ve ben) ve seni tam bu çaresizliğin ortasında kurtarsa :X