Starz The Missing Mini-Dizi Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Forumdash la birlikte diziyi büyük bir heyecanla takip ediyoruz arada bir diziye kızıp küfredebiliriz ama en berbat haliyle bile olsa kalitesiyle bizim yerli dizileri üçe katlar ikiyle çarpar çöpe atar :))
Ben yerli ve yabancı dizileri seviyorum :))) sadece senin sıkıla sıkıla izlemene şaşırdım
Bir yorumunda genel hayatında yaptığın bir işten sıkılırsam bırakırım diyorum
Burada ters bir orantı var bence :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben yerli ve yabancı dizileri seviyorum :))) sadece senin sıkıla sıkıla izlemene şaşırdım
Bir yorumunda genel hayatında yaptığın bir işten sıkılırsam bırakırım diyorum
Burada ters bir orantı var bence :D
evet sıkılırsam çabuk bırakırım ama burda konuda hala bir gizem var kim yapmış kim götürmüş kim kaybetmiş şeklinde o yüzden gidişat sıkıcı olsada konudaki gizem izle izle diyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yahu dizi sıkıcı derken büyük çoğunluğu oyunculara fazla ısınamadiğimizdan dolayı. @destere de ben de bir diziyi izliyorsak illa bi karakteri kaparız. Ama burda yok öyle bi karakter. Dizinin gizem unusuru gayet güzel ama oyuncularda iş yok. @beyazsoy diziyi izle bakalım çözebilecekmisin :F True Detective'de bi haltını göremedik :F geldin burda laf çatıyon :X

@Harunnn60 destere'ye seçici ol demişssin de dizi, eleştirmenlerden 85 IMDB'de 8.4 puan almiş :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yahu dizi sıkıcı derken büyük çoğunluğu oyunculara fazla ısınamadiğimizdan dolayı. @destere de ben de bir diziyi izliyorsak illa bi karakteri kaparız. Ama burda yok öyle bi karakter. Dizinin gizem unusuru gayet güzel ama oyuncularda iş yok. @beyazsoy diziyi izle bakalım çözebilecekmisin :F True Detective'de bi haltını göremedik :F geldin burda laf çatıyon :X

@Harunnn60 destere'ye seçici ol demişssin de dizi, eleştirmenlerden 85 IMDB'de 8.4 puan almiş :F
Ture dedektive bir halt yoktuki cozeyim))) ilk bolum katil ortaydi ilk bolum bulunan ip ucunu ciddiye almayıp 8 bolum sağa sola giden detectiften hayır mi gelir ya)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

aynen karakterler soğuk yoksa konu çok iyi ...
mesela şu diziye bir tawney veya amantha eklense, aynı konuyla dizi harika olur muhteşem olur :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ture dedektive bir halt yoktuki cozeyim))) ilk bolum katil ortaydi ilk bolum bulunan ip ucunu ciddiye almayıp 8 bolum sağa sola giden detectiften hayır mi gelir ya)))

ilk bölümde herşey ortadamıydı:X bu dizi de aynı onun gibi kim niye kaçırdı çoçugu belli değil.Hadi bununda ilk bölümünü ie:X herşey ortada olmasada bişeyler ortadadır:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ilk bölümde herşey ortadamıydı:X bu dizi de aynı onun gibi kim niye kaçırdı çoçugu belli değil.Hadi bununda ilk bölümünü ie:X herşey ortada olmasada bişeyler ortadadır:X
Yok sizin dizilere tobeliyim)))
Sen demissin @destere güzel kıza takılır sen de bir karaktere takilirsin dandik dandik diziler izlersiniz)))

@Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bu dizi için demedim genel konuştum
Bulduğu her diziyi izliyor Örn : Z nation :F
Sen demissin @destere güzel kıza takılır sen de bir karaktere takilirsin dandik dandik diziler izlersiniz)))

@Harunnn60
Aynen beyazsoy
Biz beyazsoy ile Seçici takılıyoruz her diziyi beğenmiyoruz :D @destere

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

@Harunnn60
Hemen sıvışmacılık :X

İyi de bu dizide ne güzel kız var ne de aha işte oyunculuk budur yada bu karakter süper dediğim kimsecikler yok :X

Bu dizi için demedim genel konuştum
Bulduğu her diziyi izliyor Örn : Z nation :F

Aynen beyazsoy
Biz beyazsoy ile Seçici takılıyoruz her diziyi beğenmiyoruz :D @destere
ee sizde Kiraz mevsimi izliyorsunuz :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hemen sıvışmacılık :X

İyi de bu dizide ne güzel kız var ne de aha işte oyunculuk budur yada bu karakter süper dediğim kimsecikler yok :X

ee sizde Kiraz mevsimi izliyorsunuz :F
Bu polisiye, suçlu kim kim ,kaçırılma konular dizi konusu olamaz. Bunlar sinema konusu.. finalde milleti sasirtip gol atılacak konular. Senarist bir hikayenin önce sonunu yazar sonra geriye doğru bu suçluyu gizler. İlk ve son bolum disindaki Diğer bolumler alakasız işlere konulari izletecek sonra ilk bölümde üzerine gitmediği bir şeyi yeni farketmiş gibi final olacak . ben tokum bunlara)))))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Karadayı daha fazla sürüyor
Kiraz mevsimi bu kadar sürmüyor hem kiraz mevsimi fazla totiş değil )))
Şimdi başkalarının ağzıyla konuşup boş lakırtı yapmayalaım :) Ben KM'de izledim [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'da hangisinin totiş oldugu bariz belli.

Dünkü reytinglere bakmayı unuttun dicem ama reyting sayfası senin yorumunla doluydu.
Süre konusuna gelirsek dünkü bölüm süresi
dYm2O4p.png

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu polisiye, suçlu kim kim ,kaçırılma konular dizi konusu olamaz. Bunlar sinema konusu.. finalde milleti sasirtip gol atılacak konular. Senarist bir hikayenin önce sonunu yazar sonra geriye doğru bu suçluyu gizler. İlk ve son bolum disindaki Diğer bolumler alakasız işlere konulari izletecek sonra ilk bölümde üzerine gitmediği bir şeyi yeni farketmiş gibi final olacak . ben tokum bunlara)))))
Aynen
Beyazsoy house of cards devam edicek misin ? :)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tamam o zaman ilk bölümü izle kim niye kaçırmış çocugu bizede ben de geri kalan bölümleri izlemim:( Valla bana da yazık hacı :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Nasıl sürmüyor??? 40dk'lık mı oldu artık???
yerli dizilerin tvbu da tekrarını izleyeceksin :) çok zevkli oluyor başından bir 5 dakika birde sonunda bir beş dakika izle yeterli zaten 3 saatlik diziyi hızlandırılmış tura alıp izlemek çok keyifli hem kaçırdığın konu olmuyor hemde zamandan kazanıyorsun :)