Netflix The Haunting of Hill House 1.Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3. ve 4. Bölümü izledim.
3.bölüm anlaşılmaz geldi ama 4.bolumde her şey yerine oturdu. 4.bolum gerilimliydi, korku kısmı ön plandaydı. Nell vakasından bakalım neler çıkacak? Luke da (garibim) Nell morgda yatıyor diye üşüyordu herhalde :/

1×5
Güzel bir bölümdü. Ani korku sahneleri (öd koparan cinsten) vardı :A

Spoiler

Küçük Nelly önceki bölümlerde yatağında bir kadına bağırıyordu. Meğerse kendi büyüklüğündeki haliymiş o korktuğu, bu bölümde öğrenmiş olduk. @destere

ilk yarıyı geçmişsin diziyi bitireceğine olan inancım iki misli arttı :) biraz daha gayretle önümüzdeki yaza kadar halledeceksin gibi :) ama diziyi beğenmiş olman harika zaten bizden kimseye kötü dizi tavsiyesi gelmez bu bitince elite dizisine başla :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ne güzel beğenmişsin işte niye bir daha dizi istemiyorsun :A
@Maskeli Fedai bir solukta bitirdi öyle bir diziye kaptırmışki kendini yorum yapmaya bile fırsat bulamadı:) ama lafa gelince hep bir işi naza çekme olayı var insanlarımızda hanı istemez yan cebime koy durumları :) bir daha bu karpuz kafaya dizi falan önermeyelim :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
serhatt kertenkelelerine inat, hiçbir yere gitmiyorum her zaman burdayım:)
hogathamı terketmek bana yakışmaz :)
ask-i-memnu-devam-etseydi-neler-olurdu-_131021060269252871.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@serhatt @Harunnn60 da sever seni aslında gitsen en çok onlar üzülür davul zurna çalmalarınada aldanmamak lazım :A :A :A

bilmezmiyim hiç? ben forumu terkedeyim onlar sevinçten totolarıyla daldan fındık toplamaya başlarlar :)

gitse kına yakacam o derece çok seviyom :A

Cenaze bile düzenledik ayoll :A Bu devirde kim yapar böyle :A @destere

aha bak şimdiden üzüntüden baskülleriyle trampet çalmaya başlamışlar bile :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bilmezmiyim hiç? ben forumu terkedeyim onlar sevinçten totolarıyla daldan fındık toplamaya başlarlar :)

aha bak şimdiden üzüntüden baskülleriyle trampet çalmaya başlamışlar bile :)
(ben forumu terkedeyim onlar sevinçten totolarıyla daldan fındık toplamaya başlarlar :))

Bu yaz yine gitde @Harunnn60 @serhatt bizim köye getirelim bahçede işimize yararlar ozaman :A :A :A @xemrexxx