İngiliz The Fall - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S02B01 izledim
Diziyi aralık ayında izlerim demiştim ama gununde takip edeyim:X

Bi anda aradan çıkardiğim bir dizi oldugu için özet kısmında biraz bişeyleri hatırlamaya çaliştim ama özet kısmı beni tatmin etmeyine diziye ne oldu ne bitti diyerekten daha bi pür dikkat izledim :X

Paul'un en güzel sahnesi yada o sahneyi en güzel kılan şey kesinlikle sarişindi :X Hep sarişin kal senkız:bhr:

Ama Paul meslegini kullandı ve psikolojide buna ne deinr bilemedim ama o an "bana benziyor" dimi diyerek sohbete başlayıp kızın samimiyetini / güvenini kazanması çok iyi sahnelerdi.
Paul karısını nasıl sevmiş almiş o sarişini görünce hala kafa yoruyorum :T: Kızına bıraktiği bebekler ve mektup sahnesi de iyiydi. Kızının mektupları babasının zulahanesine saklaması da iyiydi.Kız uyku sersemine oralardan şüphleniyordu sanırım ilk sezon(b)

Bakıcı kız yaşina başına bakmadan hala afetlk taslıyor, yakışıyorda:X Adamın dudağını ısırdı ilerki bölümlerde sorun acar mı?

Stella hala taş gibi kadınsın:X WC'deki soyunmaların yok mu:bhr: Kadın bi gecelik gönül eğlendirdi o da başina iş açtı :confused:

Haa unutmadan Paul'u gazeteci cocuk gördü acaba ordan bi iş cıkar mı?

Sezon açılışı olarak iyiydi. Yine ağırlıgını kullanıyor dizi. 8/10
yalnız o trende karşılaştığı sonradan sarışın olan boobs gidici gibi :) paul onun gerçek rengini öğrendi artık peşini bırakmaz :) zaten vatandaş artık pekde özenli davranmıyor önüne gelene girişmeye başladı :)
dadı kattie küçük ama ateş topu :) gitti sapığa ağız attı ?
iki ufak kızda çok sevimliydi zaten olivia baştan beri favorim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2 . Bölüm

yine harika bir bölüm.
neler oldu neler... @Forumdash @sürgünüm

paul artık hiçbişeyden çekinmeden dalış yapyor

rose u evinden aldı götürdü terkedilmiş binaya hapsetti
ordan döndü annie adlı daha önce öldürmeye çalışıpta başaramadığı kadını hastanede ziyaret etti tanır beni diye korkusuda yok adamın , gerçi annie de tanımadı ama yinede bayağı bir cengaverlik yaptı orda paul :) kadına birde kuaför sözü verdi:)

stela harika vücutlu dedektifim:) bir ara rüyasında james le güreşecek sandımda neyseki kısa kesti :)
rose u paul ün kaçırdığını dani adlı saftirik şempanze sayesinde öğrendi stela .. dani çocukla değirmenci peter şarkısını söylerken, çocuktan akşam annesini bir adamın götürdüğünü öğrendi

katie nin olivia yı parka kaçırışı olivia ya kolyeyle ilgili sorular soruşu kızın durduk yere kaşındığıına işaret :)
katie adlı dadoş sanırım ölmek istiyor :) kızın ergenliği başına vurmuş, paul ile fantazi yapmak için herşeyi göze aldı , neyseki paul insaflı çıktı kızı yatırıp bağlamak o halde bişey yapmadan bırakmak için sağlam bir irade lazım :) kız her türlü fantaziye hazırdı halbuki :)

final sahnesinde annie nin kardeşinin ölümüne neden olan makastan paul un parmak izi çıktı ve paul böylece yakayı ele verdi gibi.. bundan sonra kaçması çok zor acaba yakalanacakmı? ,

son sahnede paul rose un telefonunda stela ile konuşurken araba bağajında bir kadın bağırıyordu kadın rose muydu yoksa hastanede ziyaret ettiği annie miydi büyük ihtimal rose du diyorum annie yi hastaneden çıkarması güç olacaktır :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B02 izledm

Bu bölüm daha iyiydi yada diziye olan uzakliğim (hatırlamalar) yerine geldi daha bi heycanla izletti:)

En iyi sahnelerden birisi sanırım Paul'un Rose'u sakladiği yere çekiştirmesiydi? Kızı iki büklüm etti filan :X Bayaa gerçekçi geldi bana:X

En kötü sahne de dadıcıgın bağlanma sahnesi. Kızım adam bi ayak bileğini bağlıyorken diğerini kaçır sok totoşunun altına bişey yap adamı iteklemeye kalkıyor:F Hayır Paul bunu s***se tecavüze ugradı diye adı çıkacak :F Belki de kızın felsefesi "tecavüzden kaçamıyorsun zevkine bakıcaksın???" :F

Stella aman yarabbim sen nasıl asıl bi kadınsın:X Yorumlayacak bişey bulamıyorum sadece kadına bakıyorum yahu :X Yüzme sahneleri yine süperdi.
Bu arada katilin peşine düşen dedktifleri neden hep durdurma cabaları? neden onlara obsesif muamelesi yapılır anlamam:T: Burda klişelik izledik, olmadı, yakışmadı:(

8/10

2x2 . Bölüm

yine harika bir bölüm.
neler oldu neler... @Forumdash @sürgünüm

paul artık hiçbişeyden çekinmeden dalış yapyor

rose u evinden aldı götürdü terkedilmiş binaya hapsetti
ordan döndü annie adlı daha önce öldürmeye çalışıpta başaramadığı kadını hastanede ziyaret etti tanır beni diye korkusuda yok adamın , gerçi annie de tanımadı ama yinede bayağı bir cengaverlik yaptı orda paul :) kadına birde kuaför sözü verdi:)

stela harika vücutlu dedektifim:) bir ara rüyasında james le güreşecek sandımda neyseki kısa kesti :)
rose u paul ün kaçırdığını dani adlı saftirik şempanze sayesinde öğrendi stela .. dani çocukla değirmenci peter şarkısını söylerken, çocuktan akşam annesini bir adamın götürdüğünü öğrendi

katie nin olivia yı parka kaçırışı olivia ya kolyeyle ilgili sorular soruşu kızın durduk yere kaşındığıına işaret :)
katie adlı dadoş sanırım ölmek istiyor :) kızın ergenliği başına vurmuş, paul ile fantazi yapmak için herşeyi göze aldı , neyseki paul insaflı çıktı kızı yatırıp bağlamak o halde bişey yapmadan bırakmak için sağlam bir irade lazım :) kız her türlü fantaziye hazırdı halbuki :)

final sahnesinde annie nin kardeşinin ölümüne neden olan makastan paul un parmak izi çıktı ve paul böylece yakayı ele verdi gibi.. bundan sonra kaçması çok zor acaba yakalanacakmı? ,

son sahnede paul rose un telefonunda stela ile konuşurken araba bağajında bir kadın bağırıyordu kadın rose muydu yoksa hastanede ziyaret ettiği annie miydi büyük ihtimal rose du diyorum annie yi hastaneden çıkarması güç olacaktır :)
Son sahnedeki bagajdaki kadın belkide araba sevişen kadındır?? Onlar varken Rose'u ordan nasıl çıkaracaktı(b) Gerçi adamın öldürmek için bazı kriterleri var dicem ama adam öldürmüşlüğü de var:X Bilemedim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S02B02 izledm

Bu bölüm daha iyiydi yada diziye olan uzakliğim (hatırlamalar) yerine geldi daha bi heycanla izletti:)

En iyi sahnelerden birisi sanırım Paul'un Rose'u sakladiği yere çekiştirmesiydi? Kızı iki büklüm etti filan :X Bayaa gerçekçi geldi bana:X

En kötü sahne de dadıcıgın bağlanma sahnesi. Kızım adam bi ayak bileğini bağlıyorken diğerini kaçır sok totoşunun altına bişey yap adamı iteklemeye kalkıyor:F Hayır Paul bunu s***se tecavüze ugradı diye adı çıkacak :F Belki de kızın felsefesi "tecavüzden kaçamıyorsun zevkine bakıcaksın???" :F

Stella aman yarabbim sen nasıl asıl bi kadınsın:X Yorumlayacak bişey bulamıyorum sadece kadına bakıyorum yahu :X Yüzme sahneleri yine süperdi.
Bu arada katilin peşine düşen dedktifleri neden hep durdurma cabaları? neden onlara obsesif muamelesi yapılır anlamam:T: Burda klişelik izledik, olmadı, yakışmadı:(

8/10

Son sahnedeki bagajdaki kadın belkide araba sevişen kadındır?? Onlar varken Rose'u ordan nasıl çıkaracaktı(b) Gerçi adamın öldürmek için bazı kriterleri var dicem ama adam öldürmüşlüğü de var:X Bilemedim.
dadı niye bağı çözsünkü dadı bilerek zaten heyecan arıyor fantazinin dibine vuracaktı paul sayesinde :) ben dadıyı rus sanıyordum italyanmış meğersem :) paul da saftirik ilkeli takılıyor güya yoo sen 15 indesin sana dokunmam peki kadınları doğrarken nerde o ilkelerin insan boğmak vatandaşa ters gelmiyor 15 indeki azğın kıza dokunmak ilkelerini zorluyormuş :)

dedektiflerin obsesif olması normal bence onca cinayet arasında vatandaşlarda psikoloji altüst oluyor ama birazda senaristin suçluları kısa sürede yakalatmamak için dedektifleri bazı yerlerde mallaştırdığı kanaatindeyim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dadı niye bağı çözsünkü dadı bilerek zaten heyecan arıyor fantazinin dibine vuracaktı paul sayesinde :) ben dadıyı rus sanıyordum italyanmış meğersem :) paul da saftirik ilkeli takılıyor güya yoo sen 15 indesin sana dokunmam peki kadınları doğrarken nerde o ilkelerin insan boğmak vatandaşa ters gelmiyor 15 indeki azğın kıza dokunmak ilkelerini zorluyormuş :)

dedektiflerin obsesif olması normal bence onca cinayet arasında vatandaşlarda psikoloji altüst oluyor ama birazda senaristin suçluları kısa sürede yakalatmamak için dedektifleri bazı yerlerde mallaştırdığı kanaatindeyim :)
Dadı kız rolü bundan sonra azalır gibi? Nede olsa kankasına bekaretini katbettiğini fısıldadı sanırım (b)

Bilmiyorum Stella'ya üstü azar azar atmasaydı iyiydi:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x2

Yine çok güzel bölümdü, meraktan çatlayacağım keşke izlemeye bir bölüm daha olsaydı. :)

Paul artık herşeyi göze almış ilk defa bu bölümde ölümden söz etti. Gözünün de kimde olduğu belli, Stella çetin ceviz bakalım elde edebilecekmi, keşke bir fantazide onunla gerçekleştirse. Belki şöyle yapabilir Rose'yi elinde rehin tutarsa silahsız Stela'yı elde edebilir. :)

Paul herşeyi göze aldı dedik tamamda eşinin başınıda yakacak, kadın yalan ifade vermişti yardım ve yataklıktan içeri girmese bari, üstelik hamile. :X

Ulan dadıyı kapı deliğinden gözetleyen adam polise ihbar etse diye beklediysemde olmadı. Dadıda kevaşenin teki çıktı illa öldürtecek kendisini. :)

Finalde bagajdan gelen ses bana Rose'nin sesi geldi, iki çocuklu kadını Paul öldürmeyecektir, kendisine göre prensipleri var adamın. :) Daha öncede çocuklu kadın öldürmemişti. :X

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2

Yine çok güzel bölümdü, meraktan çatlayacağım keşke izlemeye bir bölüm daha olsaydı. :)

Paul artık herşeyi göze almış ilk defa bu bölümde ölümden söz etti. Gözünün de kimde olduğu belli, Stella çetin ceviz bakalım elde edebilecekmi, keşke bir fantazide onunla gerçekleştirse. Belki şöyle yapabilir Rose'yi elinde rehin tutarsa silahsız Stela'yı elde edebilir. :)

Paul herşeyi göze aldı dedik tamamda eşinin başınıda yakacak, kadın yalan ifade vermişti yardım ve yataklıktan içeri girmese bari, üstelik hamile. :X

Ulan dadıyı kapı deliğinden gözetleyen adam polise ihbar etse diye beklediysemde olmadı. Dadıda kevaşenin teki çıktı illa öldürtecek kendisini. :)

Finalde bagajdan gelen ses bana Rose'nin sesi geldi, iki çocuklu kadını Paul öldürmeyecektir, kendisine göre prensipleri var adamın. :) Daha öncede çocuklu kadın öldürmemişti. :X

9/10
katie nin fantazileri bizim hayal dünyamızıda aştı :) kız çok hızlı çıktı :)
bağajdakinin annie olma ihtimali yokmudur sence ? ufak bir ihtimal ama o kızlada arayı bayağı düzeltti kuaför falan ayarlayacaktı kuaföre götüreceğim diye bağaja sokmuş olabilirmi ?:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
katie nin fantazileri bizim hayal dünyamızıda aştı :) kız çok hızlı çıktı :)
bağajdakinin annie olma ihtimali yokmudur sence ? ufak bir ihtimal ama o kızlada arayı bayağı düzeltti kuaför falan ayarlayacaktı kuaföre götüreceğim diye bağaja sokmuş olabilirmi ?:)
Yarım bıraktığı işi temizlemek için mi? O zaman Rose'yı naptı? Ben öldürdüğünü sanmıyorum, bağajdan gelen ses onundu. Paul çekip götürkenki sesi aklımda kalmış olmalı. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yarım bıraktığı işi temizlemek için mi? O zaman Rose'yı naptı? Ben öldürdüğünü sanmıyorum, bağajdan gelen ses onundu. Paul çekip götürkenki sesi aklımda kalmış olmalı. :)
rose olma ihtimali zaten çok yüksek benim dediğim sadece küçük bir ihtimal ? hatta @Forumdash ın söylediği o kulübenin önünde arabada bir parlakla sevişen kızın bağajda olma ihtimali ufak da olsa var :)
paul un artık yakalanmaktan çok stela yı köşeye sıkıştırmaktan zevk aldığını anlııyoruz pekde yakalanacam diye bir korkusu yok :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
rose olma ihtimali zaten çok yüksek benim dediğim sadece küçük bir ihtimal ? hatta @Forumdash ın söylediği o kulübenin önünde arabada bir parlakla sevişen kızın bağajda olma ihtimali ufak da olsa var :)
paul un artık yakalanmaktan çok stela yı köşeye sıkıştırmaktan zevk aldığını anlııyoruz pekde yakalanacam diye bir korkusu yok :)
Abi bagajda sevişenlerde 24 saat orda sevişmiyorlarya adam gitti daha sonra geldi o arada sevişenler gitmişlerdir. Yoktular orda zaten. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x3. Bölüm

yer yer çok güzeldi yer yer de sıkıcı geldi, sahneler biraz fazla uzun tutulmuştu, diyaloğlar sıktı..
özellikle anlamadığım kimi yerler vardı olayın sebebini vesaire anlayamadım mesela paul katie ye niye sahte email hesabı açtırdı ?
katie neden paul un evine gizlice girdi ?
bu kısımları anlarsanız bir zahmet banada anlatın @Forumdash @sürgünüm ?

paul un katie ye anlattığı hikaye ilginçti kızın bu hikayeye inanması salaklığını gösteriyordu yada çok ateşli olduğunu :)
paul un stelanın kaldığı odaya kadar gizlice girmesi mantığı çok zorlayan sahneydi , o kadarda olmaz dedirtti ?
ayrıca stela nın paul un arabasını uzaktan görüp plakasını alacak kadar şüphelenmesi, ama anında peşine araba takmayı akıl etmeyecek kadar gevşek davranması mantıksız geldi ?

paul stelanın odasındayken jim in gelmesi stelaya derdini anlatması sıkıcı sahnelerdi

sadece jim in stelaya sorduğu soru ve stelanın cevabı güzeldi :)

jim '' neden kadınlar duygusal ve ruhsal anlamda güçlüdür ?'' şeklinde sorması
stela nın:''temel insan formu dişi olduğu için ? erkeklik bir doğum kusurudur'' şeklindeki cevabı güzeldi :)

tamda reed çok güzel kadın diyecektim, bizim sedef avcıya benziyor diyecektim ki kız lez çıktı :) reed in lez olduğunu anlayınca stela kadını yatağa atmak istedi ama kadın yarı yolda vazgeçti ;:) stela için sorun yok erkekde olsa kadında olsa götürecek:)
ayrıca reed le öpüştükleri sahnede red a asılmaya çalışan adam kazık yutmuş gibi ortada kaldı :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B03 izledim

Aynen ben de biraz sıkılarak izledim bölümü :X
İlk sahnelerde toplantı ve Jim'in Stella'ya dert yanması gayet sıkıcı sahnelerdi :T:
Paul'un Stellan'ın odasına girip gel keyfim gel yapması iyiydi :F Stella'da herkesi ayakta götürüyor nasıl bi cazibedir ki kimseciklerde dur dyemiyor:F Ben garson değilim diyen adama hadi gel deseler hemen atlardı olaya :F Neyse ki kadın biraz ahlak düşkünü çıktı:X

Paul ve Katie'nin o görevini ben de anlamadım @destere kızı mı denemek için yaptı naptı bilmiyorum :T:

Stella, Paul'un kendisine bıraktiği şiirsel notu okuyup nedense bi sevinçten ağlaması geldi (b) :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S02B03 izledim

Aynen ben de biraz sıkılarak izledim bölümü :X
İlk sahnelerde toplantı ve Jim'in Stella'ya dert yanması gayet sıkıcı sahnelerdi :T:
Paul'un Stellan'ın odasına girip gel keyfim gel yapması iyiydi :F Stella'da herkesi ayakta götürüyor nasıl bi cazibedir ki kimseciklerde dur dyemiyor:F Ben garson değilim diyen adama hadi gel deseler hemen atlardı olaya :F Neyse ki kadın biraz ahlak düşkünü çıktı:X

Paul ve Katie'nin o görevini ben de anlamadım @destere kızı mı denemek için yaptı naptı bilmiyorum :T:

Stella, Paul'un kendisine bıraktiği şiirsel notu okuyup nedense bi sevinçten ağlaması geldi (b) :X
aslında stela diyordur keşke paul le bir gece oynaşsakta sonra içeri atsam :)) stelanın bayağı dikkatini çekti paul.... paul da stelaya kesik gibi, gidip eşyalarını koklamalar falan :) biri polis biri suçlu olmasa kesin güreş tutacaklar meslekleri engel oluyor :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x3

İki gecedir uyku yüzünden dizi aralarında uyukluyorum, yarım yamalak izledim işte. :)

Uyuklamaya başlamadan önce Paul'un ele geçirmek için delil arıyorlardı. Eşi o gece evde olmadığı için Katie'yi sorguladılar o da polise yalan ifade verdi gece 9.30'dan 3'e kadar beraberdik dedi. Oysa cinayet gecesi Pual eve geç vakitte gelmişti yardım ve yatklıktan işeri girecek hasbam farkında değil. Resmen suça ortaklık ediyor. :)

Katie'nin derdi tabi azgınlığı sonlara doğru webcamde Paul'la görüşürken nevar üstünde diyordu o da çıplak olduğunu söyleyince kanıtla dedi. Kızım bu yaşta görme merakın nedir? Elbet görüceksin birgün acelen ne? :)

Arada uyuklamışım ne oldu bilmiyorum, uyandığımda Stela, Jim'e tokat atıyordu ve final sahneside ilginçti Paul ne zaman eve girdi hiçbir fikrim yok. Hadi bana iyi uykular. :)

8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x4. Bölüm

harika muhteşem bir bölüm daha,, her karesi muhteşemdi ya! birde izlediğim site çok kaliteli görüntüyle yayınlıyor, böyle olunca seyretmek dahada zevkli oluyor..

paul her anıyla her hareketiyle takip ediliyor ama bir türlü yakalamıyorlar bilerek, paul yakalanmadıkça ben sinir oluyorum ama stela nın planı paul ün kendisini rose götürmesini sağlamak o açıdan takipteler devamlı ..
stela paul ün annie yi ziyaret edeceğini öğrenince her türlü tedbiri aldı yakalayacaklar diyordum yakalamadılar takibe devam ettiler , annie de bayağı güzel kadınmış iyileşince dahada güzelleşmişti :) ama saftiriğin teki? kandırılmaya müsait :)
polislerin paul ün evine kamera yerleştirmeleri tam bir komediydi ? adamalr ortalığı rezil etti:) çatıyı çökerttiler :) sonra yine depo patlamış ta güya evi su basmış tarzı bir mizansen oluşturdularda artık paul onu yutarmı bence yutmaz :) tavırlarına bakılırsa yutmadı gibi
olive adlı ufak kız çok sempatik her bölümde söylüyorum paul gibi sapık bir babaya denk düşmesi talihsizlik :)
atie adlı kızın paul e olan düşkünlüğü hastalık boyutunda , kız fena aşık paul deseki git bir kazığa otur kız koşarak oturmaya gidecek :)
katie ile arkadaşı daisy nin paul muhabbetleride ilginçti daisy katie ye sorar '' senin koca taraklı orda mı ? diye :) aralarında paul için koca taraklı diye lakap uydurmuşlar :))
son sahnede paul ün katie ile sohbetinde yaptığı felsefe ilginçti '' işte dünya iyimi kötümü , dünya acılarlamı dolu yoksa mutlulukla mı bu tarz hikayelerin sonunda katie yi daisy e karşı kışkırtması onun herşeyin var senin yok onun popülerliği var sende bişey yok ona bişey olsa yüzüne kezzap dolsa işi ters gitse mutlu olmazmısın şeklindeki sorusu ve bu sözlere katie nin sessiz kalışı yeni av ın daisy olma ihtimalini güçlendirdi :)

red i bir başka seviyorum kadın kusursuz görünüyor :)

@Forumdash @sürgünüm @OzaN

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x4

Güzel bölümdü baştan sonuna kadar hiç sıkılmadan izledim. :)

Bu Avrupalılarda delil toplamak için dünya kadar zahmet ve masrafa giriyorlar, gerçek hayatta da böyle mi acaba? Paul bizi Rose'ye ulaştırsın diye koskoca polis departmanı adamın peşinde. Bizde olsa sorguya çekersin konuşturana kadar döversin ne uğraşıcaksın ya. :)

Annie herşeyi hatırladı onun konuşması delil değil mi? Paul'un evine gizli kamera yerleştirmek için giren polisler tavan arasındaki delilleri bulamamışken üstüne birde tavanı çökerttiler, paçalarından beceriksizlik akıyor. Tavanın ortasına basarsan tabi çöker. (aynısı başıma geldi. :))

@destere Tom Anderson'dan bahsetmemişsin, Stela onu gözüne kestirdi yakında verecektir. Paul, Katie'nin aklını karştırdı Daisy'i ortadan kaldırtmak istiyor galiba. Katie'de cezaevine düşerse komple kurtulmuş olacak. O kızda Paul'la ilgili bir çok bilgiye vakıf ona karşı bir planı var sezdim. :)

8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x4

Güzel bölümdü baştan sonuna kadar hiç sıkılmadan izledim. :)

Bu Avrupalılarda delil toplamak için dünya kadar zahmet ve masrafa giriyorlar, gerçek hayatta da böyle mi acaba? Paul bizi Rose'ye ulaştırsın diye koskoca polis departmanı adamın peşinde. Bizde olsa sorguya çekersin konuşturana kadar döversin ne uğraşıcaksın ya. :)

Annie herşeyi hatırladı onun konuşması delil değil mi? Paul'un evine gizli kamera yerleştirmek için giren polisler tavan arasındaki delilleri bulamamışken üstüne birde tavanı çökerttiler, paçalarından beceriksizlik akıyor. Tavanın ortasına basarsan tabi çöker. (aynısı başıma geldi. :))

@destere Tom Anderson'dan bahsetmemişsin, Stela onu gözüne kestirdi yakında verecektir. Paul, Katie'nin aklını karştırdı Daisy'i ortadan kaldırtmak istiyor galiba. Katie'de cezaevine düşerse komple kurtulmuş olacak. O kızda Paul'la ilgili bir çok bilgiye vakıf ona karşı bir planı var sezdim. :)

8.5/10
tom anderson dan bahsedecektim anlatırken arada gümbürtüye gitmiş :) stela nın maşallahı var artık göz koyduğu erkekleri yatağa yetkisini kullanarak atıyor :9
tom anderson ı birimimde istiyorum derken marhew adlı polis şefinin yüz ifadesi ilginçti :) vatandaşta anlamış kadının niyetini :)

Bu hafta dizileri aksattım 2 bölüm peşpeşe izleyebilirim (b) @sürgünüm @destere
sonunda gelebildin foruma nerelerdesin niye kayboldun :)