Tenis - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Wta dediğimiz bayanlar oluyor... :A Aynı turnuvanın bayanlar ve erkekler versiyonu aynı anda yapılıyor ondan dedim. Yani Araplar bayanların turnuvasını yayınlayıp Djokovic ve Nadal'ın olduğu erkekler yayınlarını yayınlamayacak... :A
Harf hatası oldu,düzeltmeyi atlamışım. :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Asıl soldaki adamı izlemek bir şans... :A

Ekli dosyayı görüntüle 92083
Bırak bu işleri be kardeşim bıraaakk. 40 yaşında dedenin günden güne kendini bitirmesini izlemek mi bir şans... :A
O Ne demek öyle Soldaki Allah'ın bir lütfu da sağdaki Allah'ın cezası mı? :A Yoldaşımı bişi çarpmış, sağlıklı düşünemiyor. @MEnes
Yok yok bu adaşım hep böyle zaten yıllardır... Yeni bir durum değil yani. :A

Bırak bu işleri be kardeşim bıraaakk. 40 yaşında dedenin günden güne kendini bitirmesini izlemek mi bir şans... :A
O Ne demek öyle Soldaki Allah'ın bir lütfu da sağdaki Allah'ın cezası mı? :A Yoldaşımı bişi çarpmış, sağlıklı düşünemiyor. @MEnes

40 yaşında dede dediğin ekselansları en son senin toprak ağasını yok etmişti, hatırlatmak isterim. :A

Ya sen neredesin be adam, beni cephede yalnız bırakıyorsun... @MasacRE

40 yaşında dede dediğin ekselansları en son senin toprak ağasını yok etmişti, hatırlatmak isterim. :A

Ya sen neredesin be adam, beni cephede yalnız bırakıyorsun... @MasacRE
Şuanda da ortalıkta yok kabuğunda takılıyor... :A Daha da kendine gelemez, anca evinden izler Nadal'ın Grand Slam sayılarında onu geçmesini... :A

Wta'in kadınlar sıralaması olduğunu biliyordum.Neden beni ezikliyorsun.Cins misin sen? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Yarın büyük gün. Fransa Açık başlıyor ve Toprağın Kralı geri dönüyor... :A @Sherlock @12.Adam @MasacRE @Bully
IMG_1131.jpg

:Z :A😍

• Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE
Yarın büyük gün. Fransa Açık başlıyor ve Toprağın Kralı geri dönüyor... :A @Sherlock @12.Adam @MasacRE @Bully
Toprağın kralı derken bundan bahsetmiyorsundur umarım yoldaşım... @Sherlock

Ekli dosyayı görüntüle 92897

Ben de tam bundan bahsedecektim, hatta alttaki görseli atacaktım adaşım olacak şahsa Utku beyciğim. :A Sanki krallığı, ağalığı kalmış gibi iddialı iddialı konuşmaya başlamış yine. :A

Nadal.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
Toprağın kralı derken bundan bahsetmiyorsundur umarım yoldaşım... @Sherlock

Ekli dosyayı görüntüle 92897
Ben de tam bundan bahsedecektim, hatta alttaki görseli atacaktım adaşım olacak şahsa Utku beyciğim. :A Sanki krallığı, ağalığı kalmış gibi iddialı iddialı konuşmaya başlamış yine. :A

Ekli dosyayı görüntüle 92898
Sakin olun ve 2 hafta sonra 20 20 17 olacak olmasının üzüntüsünü şimdiden yaşayın... :A

Sakin olun ve 2 hafta sonra 20 20 17 olacak olmasının üzüntüsünü şimdiden yaşayın... :A

Hayallerle yaşayanı...

Devamını söylemeye terbiyem el vermedi, Utku beyciğim de tam bir İzmir beyefendisi olduğu için onun terbiyesi hiç el vermez ama anlamışsındır sen zaten... :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
Hayallerle yaşayanı...

Devamını söylemeye terbiyem el vermedi, Utku beyciğim de tam bir İzmir beyefendisi olduğu için onun terbiyesi hiç el vermez ama anlamışsındır sen zaten... :A @MasacRE
Anladım ben anlayacağımı... :A Sizin 2 hafta sonra bu durumu kaldıramayacak kadar kötü bir halet-i ruhiye içerisinde olduğunuzu net bir şekilde gördüm... :A