12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Wta dediğimiz bayanlar oluyor... :A Aynı turnuvanın bayanlar ve erkekler versiyonu aynı anda yapılıyor ondan dedim. Yani Araplar bayanların turnuvasını yayınlayıp Djokovic ve Nadal'ın olduğu erkekler yayınlarını yayınlamayacak... :A
Harf hatası oldu,düzeltmeyi atlamışım. :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Asıl soldaki adamı izlemek bir şans... :A

Ekli dosyayı görüntüle 92083
Bırak bu işleri be kardeşim bıraaakk. 40 yaşında dedenin günden güne kendini bitirmesini izlemek mi bir şans... :A
O Ne demek öyle Soldaki Allah'ın bir lütfu da sağdaki Allah'ın cezası mı? :A Yoldaşımı bişi çarpmış, sağlıklı düşünemiyor. @MEnes
Yok yok bu adaşım hep böyle zaten yıllardır... Yeni bir durum değil yani. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bırak bu işleri be kardeşim bıraaakk. 40 yaşında dedenin günden güne kendini bitirmesini izlemek mi bir şans... :A
O Ne demek öyle Soldaki Allah'ın bir lütfu da sağdaki Allah'ın cezası mı? :A Yoldaşımı bişi çarpmış, sağlıklı düşünemiyor. @MEnes

40 yaşında dede dediğin ekselansları en son senin toprak ağasını yok etmişti, hatırlatmak isterim. :A

Ya sen neredesin be adam, beni cephede yalnız bırakıyorsun... @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
40 yaşında dede dediğin ekselansları en son senin toprak ağasını yok etmişti, hatırlatmak isterim. :A

Ya sen neredesin be adam, beni cephede yalnız bırakıyorsun... @MasacRE
Şuanda da ortalıkta yok kabuğunda takılıyor... :A Daha da kendine gelemez, anca evinden izler Nadal'ın Grand Slam sayılarında onu geçmesini... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Wta'in kadınlar sıralaması olduğunu biliyordum.Neden beni ezikliyorsun.Cins misin sen? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Yarın büyük gün. Fransa Açık başlıyor ve Toprağın Kralı geri dönüyor... :A @Sherlock @12.Adam @MasacRE @Bully
IMG_1131.jpg

:Z :A😍

• Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yarın büyük gün. Fransa Açık başlıyor ve Toprağın Kralı geri dönüyor... :A @Sherlock @12.Adam @MasacRE @Bully
Toprağın kralı derken bundan bahsetmiyorsundur umarım yoldaşım... @Sherlock

Ekli dosyayı görüntüle 92897

Ben de tam bundan bahsedecektim, hatta alttaki görseli atacaktım adaşım olacak şahsa Utku beyciğim. :A Sanki krallığı, ağalığı kalmış gibi iddialı iddialı konuşmaya başlamış yine. :A

Nadal.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Toprağın kralı derken bundan bahsetmiyorsundur umarım yoldaşım... @Sherlock

Ekli dosyayı görüntüle 92897
Ben de tam bundan bahsedecektim, hatta alttaki görseli atacaktım adaşım olacak şahsa Utku beyciğim. :A Sanki krallığı, ağalığı kalmış gibi iddialı iddialı konuşmaya başlamış yine. :A

Ekli dosyayı görüntüle 92898
Sakin olun ve 2 hafta sonra 20 20 17 olacak olmasının üzüntüsünü şimdiden yaşayın... :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sakin olun ve 2 hafta sonra 20 20 17 olacak olmasının üzüntüsünü şimdiden yaşayın... :A

Hayallerle yaşayanı...

Devamını söylemeye terbiyem el vermedi, Utku beyciğim de tam bir İzmir beyefendisi olduğu için onun terbiyesi hiç el vermez ama anlamışsındır sen zaten... :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hayallerle yaşayanı...

Devamını söylemeye terbiyem el vermedi, Utku beyciğim de tam bir İzmir beyefendisi olduğu için onun terbiyesi hiç el vermez ama anlamışsındır sen zaten... :A @MasacRE
Anladım ben anlayacağımı... :A Sizin 2 hafta sonra bu durumu kaldıramayacak kadar kötü bir halet-i ruhiye içerisinde olduğunuzu net bir şekilde gördüm... :A