Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
7.jpg

Tenis ile ilgili tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Maçı 2-1 olduktan sonra bıraktım ama Zverev o oyunla bir şekilde alır diyordum. Sabah kalkıp skoruna baktım comeback yapmış çılgın Thiem... Gerçekten hak etmişti bu Slam'i. Tebrikler Thiem kardeşimize. Ne de olsa Toprağın Prensi o yüzden sevindim... :D
Thiem adına ben de çok sevindim. Nadal, Djokovic ve Federer’in yokluğunu iyi değerlendirdi, umarım ilk şampiyonluğu ona itici güç olur da yenilerini de kazanmaya başlar :D

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Maçı 2-1 olduktan sonra bıraktım ama Zverev o oyunla bir şekilde alır diyordum. Sabah kalkıp skoruna baktım comeback yapmış çılgın Thiem... Gerçekten hak etmişti bu Slam'i. Tebrikler Thiem kardeşimize. Ne de olsa Toprağın Prensi o yüzden sevindim... :D
Thiem adına ben de çok sevindim. Nadal, Djokovic ve Federer’in yokluğunu iyi değerlendirdi, umarım ilk şampiyonluğu ona itici güç olur da yenilerini de kazanmaya başlar :D

Bulmuşlar yine bir toprak ağası... @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aylardır toprak görmedim, delleniyorum... Acil üzerime toprak atın...

Ne zaman başlıyor kardeşim şu Roland Garros...
Az kaldı az, haftaya bugün Rolland Garros'a başlıyoruz...

Ondan önce ise bu hafta hem Djokovic hem Nadal'ın oynadığı Roma Masters'ımız var ön girizgah olarak... O turnuva da çok kaliteli olacak hissediyorum. Finalde yine Nadal Djokovic görsek fena mı olurdu be...

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Bully and 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aylardır toprak görmedim, delleniyorum... Acil üzerime toprak atın...

Ne zaman başlıyor kardeşim şu Roland Garros...

Az kaldı merak etme. :A Üstelik sizin toprak ağası, korona korkusundan Amerika Açık’a katılmamıştı. Buraya koşa koşa gidecekmiş, toprakta korona yok herhalde. :A İzlersiniz doya doya. :A @MEnes @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Az kaldı merak etme. :A Üstelik sizin toprak ağası, korona korkusundan Amerika Açık’a katılmamıştı. Buraya koşa koşa gidecekmiş, toprakta korona yok herhalde. :A İzlersiniz doya doya. :A @MEnes @MasacRE
Artislik yapma be adam, yeter artık... :A Nadal'ı izleyeceğimiz her dakika bizim için bir şans iken sen böyle boş yaparak nereye varmak istemektesin... :A