Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Anladım ben anlayacağımı... :A Sizin 2 hafta sonra bu durumu kaldıramayacak kadar kötü bir halet-i ruhiye içerisinde olduğunuzu net bir şekilde gördüm... :A

Bizim ekranlarda da tam tersi bir durum söz konusu, toprak ağası 20 olamadığı için hem kendisini hem de sevenlerini üzüyor... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Benim ekranım > @Sherlock ekranı + @MasacRE ekranı... Bunu hepimiz biliyoruz... :A

Nadal-TupluPc.jpg

Şu ekranda izliyorsun, o yüzden yanılıyorsun... :A Bizim günümüz teknolojisinin dahi ötesindeki, özel üretim ekranlarımız her zaman ama her zaman en doğru sonucu veriyor. :A @MasacRE

Bu arada demek artık bize nicklerimizle hitap ediyorsun, iyi ki bir Nadal'ına laf attık...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 92910

Şu ekranda izliyorsun, o yüzden yanılıyorsun... :A Bizim günümüz teknolojisinin dahi ötesindeki, özel üretim ekranlarımız her zaman ama her zaman en doğru sonucu veriyor. :A @MasacRE

Bu arada demek artık bize nicklerimizle hitap ediyorsun, iyi ki bir Nadal'ına laf attık...
Yıllar önceki ekranımı atarak duygulandırdın beni be adaşım... :A Ama yeni ekranım çok daha güncel ve çok daha günümüzden... Biliyorsun ben kendimi her zaman update eder, günü yaşamaya göre ayarlarım... :A

Hadi günü geçtim FUTURE ENES diye boşa koymadık ismimizi, hep daha ilerisine. Her daim daha ilerisine... Oçanişece bize böyle öğretti adaşım, bunu öğrendiğini düşünmüştüm...

Nadal'a laf atarsan böyle olacağını tahmin etmen gerekiyordu... :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yıllar önceki ekranımı atarak duygulandırdın beni be adaşım... :A Ama yeni ekranım çok daha güncel ve çok daha günümüzden... Biliyorsun ben kendimi her zaman update eder, günü yaşamaya göre ayarlarım... :A

Hadi günü geçtim FUTURE ENES diye boşa koymadık ismimizi, hep daha ilerisine. Her daim daha ilerisine... Oçanişece bize böyle öğretti adaşım, bunu öğrendiğini düşünmüştüm...

Nadal'a laf atarsan böyle olacağını tahmin etmen gerekiyordu... :A

Haklısın adaşım, haklısın... Bizler uzun yıllardır Oçanişece kültürüne göre yaşarız ve onun bizlere öğrettiği değerleri benimseriz... Üstteki mesajımı yazarken bir anlık gaflete düşmüşüm ve bunu unutmuşum, umarım bu yaptığım hatanın bedeli ağır olmaz...

Ah Oçanişece ah... Elbet bir gün, elbet bir gün herkes senin insanlık adına ne kadar önemli bir şey olduğunu anlayacak ve yaşamını bu doğrultuda şekillendirecek... Zaten insanlık bu şekillendirme işlemini kendisi yapmaz ise, sen onları buna mecbur kılacaksın... Ve işte bu, bu hiç ama hiç kimsenin istemeyeceği bir şey... Çünkü eğer bu yaşanırsa, bir daha asla hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...

Neticede Oçanişece, Oçanişece içindir...

• Harika
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Haklısın adaşım, haklısın... Bizler uzun yıllardır Oçanişece kültürüne göre yaşarız ve onun bizlere öğrettiği değerleri benimseriz... Üstteki mesajımı yazarken bir anlık gaflete düşmüşüm ve bunu unutmuşum, umarım bu yaptığım hatanın bedeli ağır olmaz...

Ah Oçanişece ah... Elbet bir gün, elbet bir gün herkes senin insanlık adına ne kadar önemli bir şey olduğunu anlayacak ve yaşamını bu doğrultuda şekillendirecek... Zaten insanlık bu şekillendirme işlemini kendisi yapmaz ise, sen onları buna mecbur kılacaksın... Ve işte bu, bu hiç ama hiç kimsenin istemeyeceği bir şey... Çünkü eğer bu yaşanırsa, bir daha asla hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...

Neticede Oçanişece, Oçanişece içindir...
Aah adaşım ah bu kutlu kültürün ne anlama geldiğini yeni nesil bilmez... Hatta sadece yeni nesil değil kimse bilmez... Tarihin tozlu sayfalarında 1000 yıllar önce kaybolmuş Oçanişece'nin o muazzamlığı... Yoldaşlık ve kardeşliğin temelinin nerelerden geldiğini herkese anlatacağız... Oçanişece'nin verdiği dürüstlüğü hiç bir zaman kaybetmeyeceğiz. Bu kutlu kültürün Sabarizm'e nasıl ön ayak olduğunu herkes bilecek adaşım... Anlatacağız, insanlar anlayana kadar anlatacağız... Anlamazlarsa dediğin gibi hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aah adaşım ah bu kutlu kültürün ne anlama geldiğini yeni nesil bilmez... Hatta sadece yeni nesil değil kimse bilmez... Tarihin tozlu sayfalarında 1000 yıllar önce kaybolmuş Oçanişece'nin o muazzamlığı... Yoldaşlık ve kardeşliğin temelinin nerelerden geldiğini herkese anlatacağız... Oçanişece'nin verdiği dürüstlüğü hiç bir zaman kaybetmeyeceğiz. Bu kutlu kültürün Sabarizm'e nasıl ön ayak olduğunu herkes bilecek adaşım... Anlatacağız, insanlar anlayana kadar anlatacağız... Anlamazlarsa dediğin gibi hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...

Anlatacağız adaşım, anlatacağız... Çok yakın OÇANİŞECE hakkında her şeyi anlatacağımız, insanlara rehberlik edeceğimiz ve bu yüce kültürü elimizden geldiğince tercüme edeceğimiz bir konu ile insanların karşısında olacağız zaten... O gün geldiğinde, o konu açıldığında ve ilk bilgi verildiğinde... O gün... O gün... Hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak... OÇANİŞECE herkesin yol göstericisi olacak...

• Harika
Reactions: MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Anlatacağız adaşım, anlatacağız... Çok yakın OÇANİŞECE hakkında her şeyi anlatacağımız, insanlara rehberlik edeceğimiz ve bu yüce kültürü elimizden geldiğince tercüme edeceğimiz bir konu ile insanların karşısında olacağız zaten... O gün geldiğinde, o konu açıldığında ve ilk bilgi verildiğinde... O gün... O gün... Hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak... OÇANİŞECE herkesin yol göstericisi olacak...
Nadal'ın maçını takip ediyor musun ? :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şimdiye kadar izledim ama burada bırakacağım, gece NBA final serisinin 4. maçı var. 2 saat kadar uyumayı planlıyorum ona kadar. :A

Thiem - Schwartzman maçına baktım ama ara vererek de olsa, 5 saat üstüydü...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nadal ilk sette baya zorlandı ama ben uyuduktan sonraki 2 sette işi daha kısa tutmuş 3-0 yenmiş genç rakibini. :A Roma'da kaybettiğimiz Cüce kardeşimiz Thiem'le 5 saat kapıştı. O yorgunlukla Nadal Roma'nın intikamını alıp finale doğru yol alacaktır... :A

• Harika
Reactions: 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Herkes tek tek beni şaşırtmaya devam ediyor.
Canınız sağolsun...
Yapma, deme böyle... Turnuva başlarken millete yazmışım ama seninle yaptığımız o muhabbet hiç aklıma bile gelmedi yaptığımız o muhabbet... Herkes dediğin başka kimler şaşırttı ki...

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu ne arkadaş bu nedir. Karşında Djokovic var. Top 100 dışında bir oyuncu değil bu... 6-0 5-1 nedir...