Telefon Alacak Olsaydınız Hangi Markayı Tercih Ederdiniz?

Hangi markayı tercih edersiniz

• iPhone

Oy: 11 47.8%
  • Samsung

Oy: 5 21.7%
  • Oppo

Oy: 1 4.3%
  • Realme

Oy: 0 0.0%
  • Xiaomi

Oy: 7 30.4%
  • Diğer (Belirtiniz)

Oy: 1 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    23

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Ios 'un hoşuna gitmeyen özellikleri neler? (b)
Fazla kapalı bir sistem olması, aslında onu özel ve düzgün çalışır yapan da bu.

Bir fotoğraf veya müzik atmak için bile iTunes kullanmak zorundaydık yıllar önce, hala böyle sanırım. Onun dışında yenilik diye getirdikleri widget gibi şeyleri Android senelerdir kullanıyor, resim içinde resim keza öyle. Uzun yazılım güncellemesi dışında beni pek çeken bir özelliği yok.

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Reeder markasıda çıktı bende iPhone XR irlandadan aldım
Xr güzel telefon iyi yapmıssın alarak iPhone candır başka markalara gerek yok bence bir de sen yurt disindasin ne gerek var cin mali telefon almaya en iyisini yapmıssın @Dosi ornek al :A
------

1 yıllık LG G3 macerası dışında 9 senedir Samsung kullanıyorum, Apple kullanmak isterdim ama IOS pek hoşuma gitmiyor.

Marka takıntım yok ama Samsung'un arayüzüne alıştığımdan vazgeçemiyorum. HarmonyOS gelişirse bir Huawei denemek isterdim.
Samsung'un arayuzu benim de cok hosuna gidiyor LG markası da çook güzel çok dayanıklı artık telefon üretmiyor sanırım

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Xr güzel telefon iyi yapmıssın alarak iPhone candır başka markalara gerek yok bence bir de sen yurt disindasin ne gerek var cin mali telefon almaya en iyisini yapmıssın @Dosi ornek al :A
Halimden memnunum :A
Belki ilerde ama iPhone hevesim hiç yok :A okuldna falan bedava verirlerse belki :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Fazla kapalı bir sistem olması, aslında onu özel ve düzgün çalışır yapan da bu.

Bir fotoğraf veya müzik atmak için bile iTunes kullanmak zorundaydık yıllar önce, hala böyle sanırım. Onun dışında yenilik diye getirdikleri widget gibi şeyleri Android senelerdir kullanıyor, resim içinde resim keza öyle. Uzun yazılım güncellemesi dışında beni pek çeken bir özelliği yok.
Güvenlik önlemi gibi düşün mantıklı aslında tabi Android kullandığımız için daha kolay geliyor
------

Gülseren Hanım bunu sevdi:A @Cervantes
Ben kendimi onlara kurban edemem @Cervantes @12.Adam
------

Halimden memnunum :A
Belki ilerde ama iPhone hevesim hiç yok :A okuldna falan bedava verirlerse belki :A
Sende bedavacısın demek uzayda hayrına dağıtıyo millet iPhone :A
------

Senelerce Android kullandıktan sonra IOS’a geçtim, geçiş o geçiş. Bence IOS’a alışıldıktan sonra tekrar Android kullanmak pek mümkün olmuyor.
Şarjı nasıl gidiyor

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@EmreCan Memnunum telefondan..
eminim daha keşfetmem gereken yığınla özelliği vardır.
Pili ve ekran çözünürlüğü,kamera falan anlayabildiğim özellikleri benim için gayet yeterli durumda.
------

iPhone dan başka telefon kullanılmaz :A
39 yaşındayım 1 kere bile kullanmadım.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
@EmreCan Ben telefondan markalarından anlamıyorum pek @xemrexxx teyzesi olarak yaşlandığım için :A
5 yıldır dayımın getirdiği Lg k8 markalı telefonu kullanıyorum yavaş yavaş beni bırak demeye başladı önceleri donuyordu format atmıştım iyiydi aa şimdi kendi kendine kapanıp açılıyor annemde bugün tehdit etti bozulursa aldırmam bak diye :Akızkardeşim İphone kullanıyor memnun değiştirecek yine iphone alacam diyo abimin eşi yengemde uzun süre Samsung kullandı bozulunca Xaomi Redmi al o iyi demişler aldı ama onada geçen güncelleme gelmiş yengem yapmış kapanmış telefon yengem fabrika ayarlarına geri getirmiş annemlerde Samsung A4 kullanıyor anneminki iyide babamın telde bazen sorun oluyor hangisi iyiyse onu isterdim bende resmi iyi çeksin hafızası çok birde hızlı olsun yeter bana ya :A

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
İnsanın hatalarından ders çıkarması güzel.

@EmreCan Ben telefondan markalarından anlamıyorum pek @xemrexxx teyzesi olarak yaşlandığım için :A
5 yıldır dayımın getirdiği Lg k8 markalı telefonu kullanıyorum yavaş yavaş beni bırak demeye başladı önceleri donuyordu format atmıştım iyiydi aa şimdi kendi kendine kapanıp açılıyor annemde bugün tehdit etti bozulursa aldırmam bak diye :Akızkardeşim İphone kullanıyor memnun değiştirecek yine iphone alacam diyo abimin eşi yengemde uzun süre Samsung kullandı bozulunca Xaomi Redmi al o iyi demişler aldı ama onada geçen güncelleme gelmiş yengem yapmış kapanmış telefon yengem fabrika ayarlarına geri getirmiş annemlerde Samsung A4 kullanıyor anneminki iyide babamın telde bazen sorun oluyor hangisi iyiyse onu isterdim bende resmi iyi çeksin hafızası çok birde hızlı olsun yeter bana ya :A
Abla Samsung Oppo Realme markasına bak Xiaomi de olabilir ama en son Xiaomi seç bence :A
------

Pili ve ekran çözünürlüğü,kamera falan anlayabildiğim özellikleri benim için gayet yeterli durumda.
------

Erinç abi sana iyi tel gelmiş ondan böyledir ben bunu kabul etmiyorum Xiaomi markasından gıcık kapıyorum artık :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Abla Samsung Oppo Realme markasına bak Xiaomi de olabilir ama en son Xiaomi seç bence :A
------

Erinç abi sana iyi tel gelmiş ondan böyledir ben bunu kabul etmiyorum Xiaomi markasından gıcık kapıyorum artık :A

Zaten bizim telefon satan bir akrabamız var şuan en iyi telefon Xiaomi demiş bakalım telefon iyice bozulsunda :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
------

@xdragxx Aykutcum çok bilgi vermişti sağolasun zamanında.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
------

1 kere kullansan bir daha bırakamazsın :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Yeni telefon almayı düşünüyorum iyi oldu. Herkes iPhone al diye çok baskı yapıyor bana, bilmiyorum aslında. Kararsızım henüz. Büyük telefon sevmediğimden ekran boyutu küçük olan telefon bulmakta zorlanıyorum açıkçası. :(