Diğer Teen Wolf 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S05B14

Bu sezon pek sarmıyor beni. Gittikçe yordu, yoruldu dizi. 6.sezonda bitsin bence.

Lydia olmadiği içinde sarmadı belki dizi:( ama bu bölüm Lydia daha çok aktif olunca biraz geycan geldi diziye

Ayrıca @Çiğdem-
Cehennem köpeği var dizide... Crowley nerde? Heee? :F supernaturale transfer olsun yada Crowley bunları ziyaret etsin:A çok sönük geçiyor bölümlerler benim için
hahahah aa bence aradan sonrakı bölümler gayet iyi özellikle şu kurt adam canavarı büyük heyecan katmadımı sence diziye böyle birşey gerekiyordu bence bakalım yeni bir oyuncumu gelicek diziye onu canlandıran kişi kim olucak :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hahahah aa bence aradan sonrakı bölümler gayet iyi özellikle şu kurt adam canavarı büyük heyecan katmadımı sence diziye böyle birşey gerekiyordu bence bakalım yeni bir oyuncumu gelicek diziye onu canlandıran kişi kim olucak :F:F:F
O büyük canavarla biz çok dalga geçiyoruz yaa izlerken:F ne biçim efekle yapmişlar:F
Hele bu sezonda kurt adam olmayışlarını da konuşuyoruz. Konuşurken senle bi ara konuşmuştuk kurt adam olmuyorlar diye o sohbetimiz geliyor aklıma. Diziye hiç bir efekt katmamişlar. Bence çok kötü canavar:F 90larda değiliz sonuçta.

Mtv kanalı sanki teen wolftan kazandiği paraları shannara'ya yatırmış gibi. Ordaki efektleri gördün mü? Ne kadar güzel.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O büyük canavarla biz çok dalga geçiyoruz yaa izlerken:F ne biçim efekle yapmişlar:F
Hele bu sezonda kurt adam olmayışlarını da konuşuyoruz. Konuşurken senle bi ara konuşmuştuk kurt adam olmuyorlar diye o sohbetimiz geliyor aklıma. Diziye hiç bir efekt katmamişlar. Bence çok kötü canavar:F 90larda değiliz sonuçta.

Mtv kanalı sanki teen wolftan kazandiği paraları shannara'ya yatırmış gibi. Ordaki efektleri gördün mü? Ne kadar güzel.
ayy bu izinin malesef en büyük sorunu bu 1.sezonda peterin dönüştüğü güya kurt adam ayol kurttan başka herşeye benziyordu goril ve ayı karışımı gibi birşeydi hahah:F

scotların dönüşümleride bence komikti ama son sezolarda artık dönüşmüyorlar bile dişleri sivri oluyor tırnakları çıkıyor okadar yüzü ilk sezonalrdakı kurt adam yüzüne dönüşmüyor bile
o konuda bu dizi 1.sezondan beridir malesef zayıf peterin dönüştüğü adam ayıya benziyordu bu sezonki kurt adam ise godzillaya benziyor hahah:F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
14.bölüm yine iyi bir bölüm oldu..
["bu bölümde baya iyiydi..dizide tempo üst düzeydeydi bakalım canavar kim olacak..asıl merak edilen durum da bu aslında.lydia sahneleri hakikaten iyiydi..camların kırılması filan baya aksiyonlu oldu..bu canavar geldiğinde dizi de aksiyon daha üst düzeye ulaşacaktır...bundan sonraki bölümlerinde böyle olacağını umuyorum..
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
15.bölüm bu sezonun en iyi bölümlerindendi kuşkusuz @Forumdash @turkuaz
:Z:Z:Z
ayy nefes kesen bir bölümdü cehennem tazısı lydanın olduğu yere gelmişti daha önceden oradan devam ettiler scootu ilk defa bukadar güçlü gördüm tam alfa gibiydi ilk defa kükredi sonunda çocuk hahah:F:F:F

ayy bakalım gelecek hafta ne olucak lyda kurtarabiliceklermi ama scoot sonunda şu eziklikten kurtuldu tam bir lider gibiydi :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayy nefes kesen bir bölümdü cehennem tazısı lydanın olduğu yere gelmişti daha önceden oradan devam ettiler scootu ilk defa bukadar güçlü gördüm tam alfa gibiydi ilk defa kükredi sonunda çocuk hahah:F:F:F

ayy bakalım gelecek hafta ne olucak lyda kurtarabiliceklermi ama scoot sonunda şu eziklikten kurtuldu tam bir lider gibiydi :F:F:F
Ezik hala bence:F yarasını gösterdiler bide:A
Hepsinin göz renginin değiştiği sahne çok iyiydi. Bi orada heycanlandım:hearteyes::hearteyes:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

15.bölüm yine heyecanlı aksiyonlu bir bölüm oldu..
="bu bölümde çok iyi bir bölüm oldu..yeni sezon bölümleri iyi olmaya başladı..lydia yı kurtarma sahneleri baya heyecanlı oldu..tüm gözlerin renk değiştirdiği ışıklı sahneyi bende çok beğendim..ayrıca bölüm sonunda scottun kükremesi iyiydi..hele şükür biraz kendini gösterdi derdirten bir sahneydi..ayrıca malia ile kiranın lydiayı kurtarmak için yaptıkları çabalar da çok iyi sahnelerdi..bölümde aksyion heyecan hareketlilik çok iyi düzeydeydi.
@Çiğdem- @Forumdash

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
16.bölüm yine iyi bir bölüm oldu..
"bu bölümde çok iyiydi..yeni sezonun şu ana kadarki bölümlerinin tamamının iyi olduğu kansıındayım...bu bölümde sonunda lydiayı kurtarmayı başardılar..ama baya bir zor oldu bu kurtarma..dizininin son sahnesi de baya bir harikaydı..bu bölümde de aksiyon gerilim heyecan bir aradaydı...
@Çiğdem- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
16.bölüm evet gerilim hiç bitmedi gerçekten @Forumdash yine beğenmez ama :F
@turkuaz :-):-):-)
lyda kurutldu sonunda ayyy yine haftaya olan bölüme kalıcak sanmıştım cehennem tazısı çok iyi iş başardı bu bölüm:F:F:F

artık canavarın kim olduğunu öğrenmeye çok yaklaştılar cehennem tazısı sayesinde öürenicekelr scootların yanında olursa cehennem tazısı o kurt canavara karşı onlara yardımcı olabiklir :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S05B16

İyi bölümdü @Çiğdem- aam bu sezon geçekten hiç sarmadı beni. Lydia ne zaman parti düzenleyecek?:F

parish midir nedir cehennem köpeği lydia'yı güzel kurtardı ama lydia gitti scott beni kurtardı dedi. Melia'ya nolcak:T bana kaldı:A

Leydia'nın kafasındaki deliği ökse otuyla mı kapattılar:F

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
17.bölüm aa izleyebildim sonunda yarın yeni bölüm çıkmadan çok iyi bölümdü alisonu canlandıran kızda haftaya 1 bölümlüğüne farklı birkarakterde gelicekmiş galiba diziye @Forumdash @turkuazz :Z:Z:Z
aaaa şu polis olan adam parish ölmüş meğerse ayoll cehennem tazısı onun vucudunu ele geçirince :eek::eek::eek:
kurt canavarla olan kavgasıda güzeldi ama o bile durduramadı ve hala kim olduğnuu öğrenemedik ayoll ayrıca şu kiradanda birşeyler çıkacak bence kzıın sağı soğu belli olmuyor ayoll :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
17.bölüm aa izleyebildim sonunda yarın yeni bölüm çıkmadan çok iyi bölümdü alisonu canlandıran kızda haftaya 1 bölümlüğüne farklı birkarakterde gelicekmiş galiba diziye @Forumdash @turkuazz :Z:Z:Z
aaaa şu polis olan adam parish ölmüş meğerse ayoll cehennem tazısı onun vucudunu ele geçirince :eek::eek::eek:
kurt canavarla olan kavgasıda güzeldi ama o bile durduramadı ve hala kim olduğnuu öğrenemedik ayoll ayrıca şu kiradanda birşeyler çıkacak bence kzıın sağı soğu belli olmuyor ayoll :F:F:F
17.bölüm yine iyi bir bölüm oldu...
bu bölümde iyi bir bölümdü..kurt canavar ile cehennem tazısı kavgaları çok iyidi..ama canavarın kim olduğu bir türlü ortaya çıkmadı..kira konusunda haklısın biraz farklı bir değişime uğruyor sanırım..iyi bir bölüm oldu..
Bu arada Allisonun diziye geri döneceğini iki hafta önce bir dizi sitesinde okumuştum..sanırım bu haber doğru çıkmış..bu bölümdede bir sahnesini göstermişti..ama sadece bir bölüm değilde tamamiyle dönseydi çok daha iyi olurdu...[\SPOILER]
@Çiğdem-

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Alison inş bir bölümle kalır @Çiğdem- @turkuazz nesini seviyorsunuz:'(
Allison zaten bir bölüm oynayacak sanırım..yapma Allah aşkına bu dizide Allisonlu bölümler çok iyidi bence..dizi Allisondan sonra düştü aslında....bu dizide derek ile Allison ayrılmasıyla dizi bir türlü istenildiği düzeyde olmadı..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Allison zaten bir bölüm oynayacak sanırım..yapma Allah aşkına bu dizide Allisonlu bölümler çok iyidi bence..dizi Allisondan sonra düştü aslında....bu dizide derek ile Allison ayrılmasıyla dizi bir türlü istenildiği düzeyde olmadı..
Alisonın oldugu bölümler iyiydi ama "alison" iyi değildi:X ben en çok 2.sezonu seviyorum çokmfarklı bir sezondu. Sonra 3 olabilir. 4 ve 5 iyice saçmalamaya yada kurt hikayesinden farklı yöne gitti. Doğru istenilen tutturulamıyor eski tat yok ama Alison'a maal edemem o güzel bölümleri:X

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Alisonın oldugu bölümler iyiydi ama "alison" iyi değildi:X ben en çok 2.sezonu seviyorum çokmfarklı bir sezondu. Sonra 3 olabilir. 4 ve 5 iyice saçmalamaya yada kurt hikayesinden farklı yöne gitti. Doğru istenilen tutturulamıyor eski tat yok ama Alison'a maal edemem o güzel bölümleri:X
2 ve 3. Sezon çok çok iyiydi bencede.buna katılıyorum.tabiki Allisona bu bölümlerin tamamını mal edemeyiz..ama Allison iyi bir oyuncuydu..dolayısıyla başarılı olduğunu düşünüyorum..seninde dediğin gibi 4 ve 5. Sezonda bir önceki sezonlara göre iyi olmadı..
Ama işin doğrusu birazda Allison diziden çıktıktan sonra böyle olduğunu düşünüyorum..tabikide o bölümleri Sadece Allisona mal etmek yanlış olur..ama şu anki bölümlerde Allison olsaydı belkide biraz olsun daha farklı olabilirdi..İşin doğrusu Allison biraz daha iyiydi oyunculuğu..ben şu anda tamamen dizide olmasını isterdim bu çok iyi olurdu.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2 ve 3. Sezon çok çok iyiydi bencede.buna katılıyorum.tabiki Allisona bu bölümlerin tamamını mal edemeyiz..ama Allison iyi bir oyuncuydu..dolayısıyla başarılı olduğunu düşünüyorum..seninde dediğin gibi 4 ve 5. Sezonda bir önceki sezonlara göre iyi olmadı..
Ama işin doğrusu birazda Allison diziden çıktıktan sonra böyle olduğunu düşünüyorum..tabikide o bölümleri Sadece Allisona mal etmek yanlış olur..ama şu anki bölümlerde Allison olsaydı belkide biraz olsun daha farklı olabilirdi..İşin doğrusu Allison biraz daha iyiydi oyunculuğu..ben şu anda tamamen dizide olmasını isterdim bu çok iyi olurdu.
Bakalım gelsin ne kadar özlemişiz:X jackson da gelicek mi bir bilgi var mı? Hem sana sorayım hem de @Çiğdem-'e

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bakalım gelsin ne kadar özlemişiz:X jackson da gelicek mi bir bilgi var mı? Hem sana sorayım hem de @Çiğdem-'e
Jackson hakkında bilgi görmedim..Allisonun geleceğini iki hafta önceden dizinin fanı olan bir sitede okumuştum..ayrıca yeni sezonda derekte olacakmış..derekin kimi yorumcular tamamiyle olacak diyor kimiside bazı bölümlerde olacağı söyleniyor..hatta yeni sezonda delta olarak diziye döneceği söyleniyor..kesin olarak yeni sezonda olacakmış.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Jackson hakkında bilgi görmedim..Allisonun geleceğini iki hafta önceden dizinin fanı olan bir sitede okumuştum..ayrıca yeni sezonda derekte olacakmış..derekin kimi yorumcular tamamiyle olacak diyor kimiside bazı bölümlerde olacağı söyleniyor..hatta yeni sezonda delta olarak diziye döneceği söyleniyor..kesin olarak yeni sezonda olacakmış.
Derek''i de sevmezdim:F kas yıgını işte alıyorlar diziye:(

Bilgi için saolasın. Fan sayfalarında dolaşamıyorum şunaralar.