Diğer Teen Wolf 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bakalım gelsin ne kadar özlemişiz:X jackson da gelicek mi bir bilgi var mı? Hem sana sorayım hem de @Çiğdem-'e
o çocuk çin bir arrow tarafı dönecek diyor bir teen wolf tarafı dönecek diyor 2 taraftada fanlar dönmesini istiyor ayy bakalım hangi dizi alabilicek çocuğu 2 dizi fanlarıda 4 gözle dönmesini bekliyor :F:F:F

aaa alisonu bende çok sevmem haber vermek amaçlı söyledim sadece neyseki 1 bölümlüğüne sadece :F:F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
o çocuk çin bir arrow tarafı dönecek diyor bir teen wolf tarafı dönecek diyor 2 taraftada fanlar dönmesini istiyor ayy bakalım hangi dizi alabilicek çocuğu 2 dizi fanlarıda 4 gözle dönmesini bekliyor :F:F:F

aaa alisonu bende çok sevmem haber vermek amaçlı söyledim sadece neyseki 1 bölümlüğüne sadece :F:F:F:F
belliki sen ile @Forumdash Allisonu sevmiyorsunuz ama işin doğrusu Allisonun dızıye tamamıyla kalıcı olarak gelmesını çok isterdim..konuk oyuncu olarak dahi olsa bu bölümde Allisonun olması benim için farklı bir bölüm olacak..
bakalım nasıl bir bölüm olacak..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
birçok dizi oyuncusunun başka dizisi yoktur olabilir..bu normal aslında..:)
Yan karakter olsa anlarım da başroldu(b) yan karaktere dizi teklifleri yağarken bunlar neden boşlar? Derek mesela dun akşam dediğin olursa dönüp dolaşip yine kurkçu dukkanına dönecek. Vampire Diaries den Elena onun da dizisi yok onu sevmezdik:X @Çiğdem- dimi:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yan karakter olsa anlarım da başroldu(b) yan karaktere dizi teklifleri yağarken bunlar neden boşlar? Derek mesela dun akşam dediğin olursa dönüp dolaşip yine kurkçu dukkanına dönecek. Vampire Diaries den Elena onun da dizisi yok onu sevmezdik:X @Çiğdem- dimi:F
aaa derek film projeleriyle ilgilenmek için ayrılmıştı diziden artık dizilerde yer almak istemediğini söylemişti ama elenanın dizi bulamaması garip gerçekten aa ben diziden çıktı diye bayram ettim ama vampir günlükleri reytingte sürünmeye başladı 0.9 ortalama alan dizi 0.4 e düştü birden bire:F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
18.bölüm yine güzel heyecanlı bir bölümdü ve sonunda canavarın kimliği ortaya çıktı ve süpriz tabi onu spoide bahsedicem @Forumdash @turkuazz :A:A:A
kurt canavarı scotları çok güzel benzetti ayol nasıl durdurucaklar onu:eek:

mason kurt canavar çıktı ayol aa keşke yeni oyuncu olsaydı bakalım haftaya ne olucak masonun hikayesini nasıl anlatıcaklar :-):-):-)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
18.bölüm yine güzel heyecanlı bir bölümdü ve sonunda canavarın kimliği ortaya çıktı ve süpriz tabi onu spoide bahsedicem @Forumdash @turkuazz :A:A:A
kurt canavarı scotları çok güzel benzetti ayol nasıl durdurucaklar onu:eek:

mason kurt canavar çıktı ayol aa keşke yeni oyuncu olsaydı bakalım haftaya ne olucak masonun hikayesini nasıl anlatıcaklar :-):-):-)
18.bölüm hakikaten de iyi bir bölümdü
bu bölümde sonunda canavar kim olduğu belli oldu..bende yeni bir oyuncu bekliyordum aslında..Allison diziye konuk oyuncu olarak katıldı..beklenildiği gibi başka bir kimlikte marrie jainne olarak oynadı..Allison u dizide epeydir görmemiştik konuk oyuncu olarakta olsa Allisonu görmek iyiydi..ama anlaşıldıki Allison dizide bir daha olmayacak:( ..
Önümüzdeki hafta daha iyi bir bölüm olacaktır:) [\SPOILER]
@Çiğdem-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa şimdi ben şuju merak ettim @Çiğdem- @turkuazz
o gay cocuk canavarsa nasıl gay olmuş? Neden zenci olmuş? Yuzyıllardır yaşadiği için farklı şeyler mi denemek istemiş:F

Keşke dediğiniz gibi başkası olsaydı yada daha bi canar olur bundan denilecek tip olsaydı:F Allah'ın eziğini koydular önumuze:/

Bu arada @Çiğdem- tvdye ara vermişim 3 bölüm kaldiğim yerden devam edeyim dedim Elanı için sevindim gördüklerimden ama dizi hiç sarmadı: F umarım biter sezon onay almaz:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaa şimdi ben şuju merak ettim @Çiğdem- @turkuazz
o gay cocuk canavarsa nasıl gay olmuş? Neden zenci olmuş? Yuzyıllardır yaşadiği için farklı şeyler mi denemek istemiş:F

Keşke dediğiniz gibi başkası olsaydı yada daha bi canar olur bundan denilecek tip olsaydı:F Allah'ın eziğini koydular önumuze:/

Bu arada @Çiğdem- tvdye ara vermişim 3 bölüm kaldiğim yerden devam edeyim dedim Elanı için sevindim gördüklerimden ama dizi hiç sarmadı: F umarım biter sezon onay almaz:X
19.bölüm haftaya sezon finali diyenler var 20 bölümmüydü bu yıl(b)
@Forumdash @turkuazz canavarla alakalı yeni önemli detaylar var :F:F:F
şu mason denilen çocuk değilmiş canavar o dönüşüyor ama geçen bölüm ölen siyah saçloı bir çocuk vardı asıl canavar oymuş ayol canavar insana dönüşünce o siyah saçlı çocuk çıktı oda masonun bedenindemi ama farklı birisinin çıkması iyi oldu @Forumdash :F

aaa bu dehşet doktorlarıda sıktı ayolll hiç ilgi çekici değil:ppp::ppp::ppp:

kör alfanın çok başka bir karizması var gerçekten diziye renk katıyor ama bu nasıl kör ayoll[ theo bir çocuğu öldürürken ışık parladı ve kör alfa ışıktan gözleri kamaıp kafasını çevirdi hanı kördü bu belki çekim hatası olabilir :F:F:F/SPOILER]

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
19.bölüm haftaya sezon finali diyenler var 20 bölümmüydü bu yıl(b)
@Forumdash @turkuazz canavarla alakalı yeni önemli detaylar var :F:F:F
şu mason denilen çocuk değilmiş canavar o dönüşüyor ama geçen bölüm ölen siyah saçloı bir çocuk vardı asıl canavar oymuş ayol canavar insana dönüşünce o siyah saçlı çocuk çıktı oda masonun bedenindemi ama farklı birisinin çıkması iyi oldu @Forumdash :F

aaa bu dehşet doktorlarıda sıktı ayolll hiç ilgi çekici değil:ppp::ppp::ppp:

kör alfanın çok başka bir karizması var gerçekten diziye renk katıyor ama bu nasıl kör ayoll[ theo bir çocuğu öldürürken ışık parladı ve kör alfa ışıktan gözleri kamaıp kafasını çevirdi hanı kördü bu belki çekim hatası olabilir :F:F:F/SPOILER]
S05B19
Bölüm iyiydi.
mason inş çıkıştır:X ilk sezondan beridir çok gereksizdi ve bu sezonda aşırı rolü vardı. Neyse yeni adam doğru düzgün heycan kadar.

O kör adamın hissetme duygusu gelişmiş. 3.sezondamıydı neydi nasıl kör oldugunu anlattiği bölümde söylemişti ben öyle hatırlıyorum.

Şu maske hikayesine de bir bölüme uzatabilirlerdi yani. Naziler filan güzel olurdu. Bölümde en çok onlar ilgimi çekti:X

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
19.bölüm iyi bir bölüm oldu..
bu bölüm çok iyidi..heyecanın yüksek düzeyde olduğu bir bölüm oldu...canavarın farklı birisi olması biraz izleyiciyide şaşırtmış oldu..beklenmedik bir durum oldu..bölüm baştan sona baya iyiydi..heyecanı yüksekti..kiranın dizinin sonlarındaki sahneside iyiydi..20.bölüm büyük ihtimalle sezon finali olacak..
@Çiğdem- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
20.bölüm sezon finali ahhh süperdi bu sezon zaten genel olarak çok güzeldi geçen sezonki bence kötü sezonu telafi ettiler @Forumdash sen hala tam tatmin olmasanda bu sezonu beğendim ben gelirim hiç eksik olmadı özellikle peter ve dereksiz bir sezonu bukadar güzel idare etmek büyük başarı @turkuazz :Z:Z:Z
ahhh kurt canavarı ve cehennem tazısı kavgaları yine güzeldi lydianın kurt canavarına ismiyle seslenmesi çok komikti erkek sesi gibi hahaha:F
şu yeni adamda çok iyiydi bence ama hemen öldü ayol mason kurtuldu ama @Forumdash :A:A:A

aa kör alfayla scootun işbirliği süpriz oldu tehoya iyi oyun oynadılar ama vuruldu inş ölmez kör alfa renk katıyor eskielrden birisi sonuçta :-):-):-)

teheoyu kız kardeşi halletti ohh kurtulduk şundanda güzel oldu :Z
dehşet doktorlarındanda kurtulduk galiba değilmi kurt canavarı öldürdü galiba liderlerini @Forumdash @turkuaz seneye onlarda olmaz inş :Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S05B20 (sezon finali)
Harik a bölümdü sezonu iyi bağladılar Allah'tan :X kız @Çiğdem- geçen sende gömuyordun bu sezonu noldu:F @turkuazz

Bölüm nasıl bölümdü yaa:F Dallas gibi o onun sortondan vuruyor o o un kuyusunu kazıp işbirliği yapıyor:F Scott yine ezikti ve tine ezikti:F ne dövüşebildi ne de ke di hayatını kurtardı.:F Alison'ın anısı olmasaydı ne güzel kurtulmuştuk:A şu ezik kurtçuklara bayılıyorum yaaa çok tatlılar:bhr: Lydia lütfen bir dahakine isimli bağırma o ses neydi öylreyaa:F Mason kurtulmasaydı keşke ve tırsak gayden de kurtulmuş olurduk:T: Theo da sinsi surat iyi oldu yerin dibine battı:F

Uzun zamandır vermiyordum böyle puan 8/10

6.sezon umarım yazın başlar. Yeni konuyla doktorlar sezonu fena sikmişti:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S05B20 (sezon finali)
Harik a bölümdü sezonu iyi bağladılar Allah'tan :X kız @Çiğdem- geçen sende gömuyordun bu sezonu noldu:F @turkuazz

Bölüm nasıl bölümdü yaa:F Dallas gibi o onun sortondan vuruyor o o un kuyusunu kazıp işbirliği yapıyor:F Scott yine ezikti ve tine ezikti:F ne dövüşebildi ne de ke di hayatını kurtardı.:F Alison'ın anısı olmasaydı ne güzel kurtulmuştuk:A şu ezik kurtçuklara bayılıyorum yaaa çok tatlılar:bhr: Lydia lütfen bir dahakine isimli bağırma o ses neydi öylreyaa:F Mason kurtulmasaydı keşke ve tırsak gayden de kurtulmuş olurduk:T: Theo da sinsi surat iyi oldu yerin dibine battı:F

Uzun zamandır vermiyordum böyle puan 8/10

6.sezon umarım yazın başlar. Yeni konuyla doktorlar sezonu fena sikmişti:X
aaa beğendin sende sonunda ama sezon bitti :F:F:F
ayy yok yok bu sezon iyiydi gerçekten ben dehşet doktorları dışında eleştiri yapmadım diziye onlardanda kurtulduk inş :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aaa beğendin sende sonunda ama sezon bitti :F:F:F
ayy yok yok bu sezon iyiydi gerçekten ben dehşet doktorları dışında eleştiri yapmadım diziye onlardanda kurtulduk inş :F:F:F
Ee zaten sezon doktorlar üzerinden gitti:X o zaman ben de eleştirmedim diziyi:F doktorlar 2 sezondur sıkıcıydı ya:/ 2.sezonu mumla arıyorum resmen. Ama şu ezik kurtçuklar haricinde sezondaki rol dağılımlarını kötüydü. Hele şu zencinin öne cıkma cabası:T: Theo da sinsiliğiyle zirve yapmaştı iyiydi:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ee zaten sezon doktorlar üzerinden gitti:X o zaman ben de eleştirmedim diziyi:F doktorlar 2 sezondur sıkıcıydı ya:/ 2.sezonu mumla arıyorum resmen. Ama şu ezik kurtçuklar haricinde sezondaki rol dağılımlarını kötüydü. Hele şu zencinin öne cıkma cabası:T: Theo da sinsiliğiyle zirve yapmaştı iyiydi:F
ahh 1.sezonu çok beğeniyorum bende teen wolf tarihinin bence en güzel bölümü 1.sezonda
peter kurt canavarı olup dereki yaralıyordu ve scotları spor salonundamı ne kovalıyordu o bölümdeki gelirim hiçbir bölümde yok bence :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
20.bölüm sezon finali harika oldu..
müthiş bir bölümdü baştan sona çok iyi bir bölüm oldu aksiyon bitmedi.canavar olan oyuncu harika oynadı..scott yine dayak yedi bol bol..malia sahneleri de harikaydı..ama özellikle canavar ile cehennem tazısı sahneleri müthiş oldu..theo şansını sonuna kadar zorladı..lydia ile Scott'a baya zarar verdi..dizi sonuna doğru kiranın sürpriz sahnesi bölüme damga vurdu harikaydı,müthiş bir sahneydi...ayrıca bölüm sonuna doğru Allison hakkında konuşulması çok iyiydi..ah Allison olsaydı çok daha iyi olacaktı.
Bölüm bu sezonun en iyi bölümü oldu:)
@Çiğdem- @Forumdash

Son düzenleme: