Diğer Teen Wolf 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
11.bölüm izledim gerçekten beklediğimize deydi ayy izlemediysen hemen izle sende @turkuaz harika bir bölümdü çok tempolu ve aksiyonlu :love1::love1::love1:
aaa lydianın kafası neydi öyle delik açmışlar çok iğrenç :eek:
şu olayları çıkaran çocuk ismini unutuyorum hep lydiayı on sahnede almaya geldi ama ateşe dönüşen şu polis adamda geldi ayy çok heyecanlı bitti son sahne:Z
bölüde özellikle bilim kurgu havası hiç dağılmadı hep tedirgin izledim:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
11.bölüm izledim gerçekten beklediğimize deydi ayy izlemediysen hemen izle sende @turkuaz harika bir bölümdü çok tempolu ve aksiyonlu :love1::love1::love1:
aaa lydianın kafası neydi öyle delik açmışlar çok iğrenç :eek:
şu olayları çıkaran çocuk ismini unutuyorum hep lydiayı on sahnede almaya geldi ama ateşe dönüşen şu polis adamda geldi ayy çok heyecanlı bitti son sahne:Z
bölüde özellikle bilim kurgu havası hiç dağılmadı hep tedirgin izledim:F
Başlangıç olarak oldukça iyi bir bölümdü
iyi bir bölüm izlemiş olduk..lydia kafası fena olmuştu lydia zaten şu ana kadar daha düzgün bir toparlayamadı kendini..daima ilginç tuhaf durumlarda sahne alıyor..bu dizinin bir özelliği dikkat ettiysen aksiyonu yükseldiği anda ortaya çıkıyor..dizi biraz gerilim-korku-aksiyon karışımı olunca ortaya harika bir heyecan çıkıyor..
Bu arada dizinin son Sahnesi'de oldukça iyiydi.umarım bundan sonraki bölümlerde de bu tarz ve bunun üzerinde daha iyi bölümler olur.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Başlangıç olarak oldukça iyi bir bölümdü
iyi bir bölüm izlemiş olduk..lydia kafası fena olmuştu lydia zaten şu ana kadar daha düzgün bir toparlayamadı kendini..daima ilginç tuhaf durumlarda sahne alıyor..bu dizinin bir özelliği dikkat ettiysen aksiyonu yükseldiği anda ortaya çıkıyor..dizi biraz gerilim-korku-aksiyon karışımı olunca ortaya harika bir heyecan çıkıyor..
Bu arada dizinin son Sahnesi'de oldukça iyiydi.umarım bundan sonraki bölümlerde de bu tarz ve bunun üzerinde daha iyi bölümler olur.
ayy şu doktor adamlar falan baya sıkıcıydı aslında bu sezon derek ve peterde yoktu ama aradan sonra bence güzel bir bölümle döndük ama derek olmasada peter biryerlerdençıkar umarım favorimdi o adam benim :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
ayy şu doktor adamlar falan baya sıkıcıydı aslında bu sezon derek ve peterde yoktu ama aradan sonra bence güzel bir bölümle döndük ama derek olmasada peter biryerlerdençıkar umarım favorimdi o adam benim :F:F:F
Aslında peter fena değil ortaya çıksın.çünkü o ortaya çıkınca diziye hareketlilik geliyor..ama şunu söyleyeyim şu ağır çekimde hareket eden tuhaf görünümlü adamları sevemiyorum..bari fazla çıkmasınlar ortaya çoğu zaman onlar ortaya çıkıyor..bunun yerine biraz kurt adam olayları olsa daha iyi olur..örneğin başka kurt adamları filan ortaya çıksa..sürpriz alfa ortaya çıkıp dizinin aksiyonunu arttırsa çok daha iyi olur..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında peter fena değil ortaya çıksın.çünkü o ortaya çıkınca diziye hareketlilik geliyor..ama şunu söyleyeyim şu ağır çekimde hareket eden tuhaf görünümlü adamları sevemiyorum..bari fazla çıkmasınlar ortaya çoğu zaman onlar ortaya çıkıyor..bunun yerine biraz kurt adam olayları olsa daha iyi olur..örneğin başka kurt adamları filan ortaya çıksa..sürpriz alfa ortaya çıkıp dizinin aksiyonunu arttırsa çok daha iyi olur..
bilim doktorları diye onları demeye çalışmıştım bende çok sıkıcılar bencede :F
ayy malesef peter dışında kurt adam düşman olmadı bu dizide peterden sonra hep farklı farklı yaratıklar geldi mumya adam geldi falan sadece 1.sezonunu ben kurt dizisine uygun görüyorum teen wolfun peter komedi yönünüde çekiyordu dizinin derek zaten olmucak artık ama bu sezon en azından 1 bölüm olma ihtimali var sezon finalide olsa gelir umarım
:love1::love1::love1:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
bilim doktorları diye onları demeye çalışmıştım bende çok sıkıcılar bencede :F
ayy malesef peter dışında kurt adam düşman olmadı bu dizide peterden sonra hep farklı farklı yaratıklar geldi mumya adam geldi falan sadece 1.sezonunu ben kurt dizisine uygun görüyorum teen wolfun peter komedi yönünüde çekiyordu dizinin derek zaten olmucak artık ama bu sezon en azından 1 bölüm olma ihtimali var sezon finalide olsa gelir umarım
:love1::love1::love1:
Bilim doktorları deyince başta anlamamıştım.işte birçok bölümü bilim doktorlarına yapmaya çalışıyorlar..ta öbür sezonlardan beri şu bilim doktorları bulunuyor..artık birazda başka durumlar ortaya çıksa çok daha iyi olurdu..bu arada Jackson dizideyken çok iyi bölümler oynuyordu..ayrıca allison dizideyken dizi baya iyiydi..allison keşke dizide kalıp kurt olsaydı o zaman dizi farklı bir boyut alabilirdi..
Bu diziye artık başka türde kurtlar olmalı..derek dizide olmayacak ama onun yerine başka çeşit kurtlar olsa iyi olurdu aslında..böyle bir diziye yapımcı olsam çok farklı fikir işlerdim dizi için.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12.bölüm ayy sonunda beklediğimiz gibi bir düşman geldi @turkuaz :F:F:F
aaa bölüm karışıktı biraz ama ayy sonunda dev bir kurt gibi bir canavar çıktı ortaya hep kurt adam düşman olsun diyorduk dev bir kurt çıktı ortaya aklıma peter geldi 1.sezonda oda böyle bir kurt canavara dönüşüyordu :F:F:F
ayy bu baya heyecan katacak diziye :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
12.bölüm ayy sonunda beklediğimiz gibi bir düşman geldi @turkuaz :F:F:F
aaa bölüm karışıktı biraz ama ayy sonunda dev bir kurt gibi bir canavar çıktı ortaya hep kurt adam düşman olsun diyorduk dev bir kurt çıktı ortaya aklıma peter geldi 1.sezonda oda böyle bir kurt canavara dönüşüyordu :F:F:F
ayy bu baya heyecan katacak diziye :Z:Z:Z
12.bölümü ilk fırsatta izleyeceğim:) umarım yeni gelen düşman diziye renk katacaktır:) izleyip detaylı yorumu daha sonra yazarım:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
yok artık hakikaten çok iyi bir bölümdü...
"bu bölüm çok çok iyidi..doğrusu bu kadar iyi bir bölüm beklemiyordum..bu bölümde ortaya çıkan canavar nasıl birşey olacak bakalım..dehşet doktorları tarafından hazırlanan bu canavar daha doğrusu daha önceden olan bir canavar belliki baya bir iş açacaktır...lydia müthiş oynuyor ya..ayrıca bakalım scott ile stilese yardımcı olabilecekmi..bu bölümde özellikle gerilim korku üzerine baya bir yoğunlaşmışlar..aslında bu dizi gerilim korkuyu biraz daha ön planda tuttumu dizi başka bir iyi oluyor..özellikle çalınan jenerik müziği ile dizinin korku sahneleri müthiş keyifli oluyor..son sahnede baya bir iyiydi..yer altından çıkanlar..bakalım kira nasıl koruyacak kendini..umarım bundan sonraki birçok bölüm bu tarzda heyecanlı keyifli bol gerilim korku aksiyonun olduğu bölümler olur..
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yok artık hakikaten çok iyi bir bölümdü...
"bu bölüm çok çok iyidi..doğrusu bu kadar iyi bir bölüm beklemiyordum..bu bölümde ortaya çıkan canavar nasıl birşey olacak bakalım..dehşet doktorları tarafından hazırlanan bu canavar daha doğrusu daha önceden olan bir canavar belliki baya bir iş açacaktır...lydia müthiş oynuyor ya..ayrıca bakalım scott ile stilese yardımcı olabilecekmi..bu bölümde özellikle gerilim korku üzerine baya bir yoğunlaşmışlar..aslında bu dizi gerilim korkuyu biraz daha ön planda tuttumu dizi başka bir iyi oluyor..özellikle çalınan jenerik müziği ile dizinin korku sahneleri müthiş keyifli oluyor..son sahnede baya bir iyiydi..yer altından çıkanlar..bakalım kira nasıl koruyacak kendini..umarım bundan sonraki birçok bölüm bu tarzda heyecanlı keyifli bol gerilim korku aksiyonun olduğu bölümler olur..
@Çiğdem-
bencede aa daha geçen gün konumuştuk kurt olan bir düşman gelmesi için bu yeni canavarda dev bir kurt bence sesimizi duydular sanırım ayy bakalım o kurta dönüşen kişi kim olucak :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
bencede aa daha geçen gün konumuştuk kurt olan bir düşman gelmesi için bu yeni canavarda dev bir kurt bence sesimizi duydular sanırım ayy bakalım o kurta dönüşen kişi kim olucak :F:F:F
Çok doğru önceki bölümde bunu demiştik daha..yeni birinin diziye katılması konusunu bu bölümde öyle oldu.dediğin gibi bakalım dönüşen kişi kim olacak Buda öbür bölümlerde belli olacak..bu arada ne kadar doğrudur bilmiyorum ama dizinin sosyal medya hesabında yeni sezonda derekin diziye delta olarak döneceği söyleniyor..ayrıca allisonunda diziye dönüş yapacağı söyleniyor.ancak bu söylentimidir yada doğruluk payı bulunuyormu bilinmez..bakalım artık öyle bir durum kesin olduğunda dizi sayfalarında haberi çıkacaktır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok doğru önceki bölümde bunu demiştik daha..yeni birinin diziye katılması konusunu bu bölümde öyle oldu.dediğin gibi bakalım dönüşen kişi kim olacak Buda öbür bölümlerde belli olacak..bu arada ne kadar doğrudur bilmiyorum ama dizinin sosyal medya hesabında yeni sezonda derekin diziye delta olarak döneceği söyleniyor..ayrıca allisonunda diziye dönüş yapacağı söyleniyor.ancak bu söylentimidir yada doğruluk payı bulunuyormu bilinmez..bakalım artık öyle bir durum kesin olduğunda dizi sayfalarında haberi çıkacaktır...
benim bildiğim derek kesin olarak ayrılmış diziden film projelerinde yer almak istiyormuş ama teen wolfa 1-2 bölümlüğüne ara sıra gelicekmiş odur bence ara sıra gelmesi dısında tamamen dönmesini beklemiyorum ben açıkcası :-):-):-)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
benim bildiğim derek kesin olarak ayrılmış diziden film projelerinde yer almak istiyormuş ama teen wolfa 1-2 bölümlüğüne ara sıra gelicekmiş odur bence ara sıra gelmesi dısında tamamen dönmesini beklemiyorum ben açıkcası :-):-):-)
Doğru bende öyle duymuştum ara sıra olacakmış dizide..büyük ihtimal söylenti bunlar demekki

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
13. bölüm yine harika bölümü ayy aradan sonra baya toparladılarayrıca eskilerden birisinin geri dönüceği müjdeside veriliyor onada izleyip kendin gör @turkuaz :Z
ayyy kira dövüşü harikaydı bence o topraktan çıkanlarla :F
ve sonunda kira ile scoot kavuştular ayy amerikanlar çok rahat gerçekten annesinin yanında sevişecekelr utanmasalar biz birisinin elini tutsak annemiz bacaklarımızı kırar ayol hahaha :F:F:F

şu canavarın kurt oluğu kesinleşti ayy ama hala kimin canlandırdığını göremedik büyük ihtimall yeni bir oyuncu olucak :-):-):-)

ayy kör alfa geri dönüyor Deucalion 3.sezonda oynamıştı sanırım bu adamın karizmasına bayılıyordum ben dizi baya hava yakalayacak @turkuaz :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
13.bölümü izledim..bu bölümde çok çok iyiydi..
"kiranın dövüş sahneleri hakikatende iyiydi..ayrıca bakalım şu canavar kim olacak..canavarın kurt olması zaten daha iyi olacaktır..bölüm baya iyiydi..tüm sahneleri baya aksiyonluydu..Deucalion un diziye dönmesi diziyi daha iyi yapacaktır..bakalım nasıl olacak
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14..bölüm ayy bu aradan sonrakı her bölüm çok gerlilimli ve şu kurt adam çok ama çok büyük heyecan kattı diziy @turkuazz :Z:Z:Z
gevaudan canavarı deniyormuş o kurt adama ve cehnnem tazısı varmış cehennem tazısı şu polis memuru çıktı ama gevaudan cavanarının kim olduğunu öğreemedik ayy büyük ihtialle yeni bir oyuncu katılıcak diziye :Z:Z:Z

lydai sahneleride güzeldi yine bol gelirimli aksiyonlu bir bölümdü ayy bu arada deucalion da döndü bu adamında ayrıbir karizması var ama scotun gözlerini istiyor birazda yaşlanmış adam şu 2 yılda :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S05B14

Bu sezon pek sarmıyor beni. Gittikçe yordu, yoruldu dizi. 6.sezonda bitsin bence.

Lydia olmadiği içinde sarmadı belki dizi:( ama bu bölüm Lydia daha çok aktif olunca biraz geycan geldi diziye

Ayrıca @Çiğdem-
Cehennem köpeği var dizide... Crowley nerde? Heee? :F supernaturale transfer olsun yada Crowley bunları ziyaret etsin:A çok sönük geçiyor bölümlerler benim için