Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Benim izlemediğim dizilerde olmadığı sürece ne hali varsa görsün, ama Poyraz'a bile girdi uğursuz. :A
Gördüm gördüm hatta baya sevindim. :A Poyraz'ın ilk sezonunu izledim de baya eksiğim var. Bizimkiler 2 sezondur izliyor birkaç haftadır ben de izliyorum baya iyi gidiyor. Özellikle dün akşamki bölüm müthişti. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gördüm gördüm hatta baya sevindim. :A Poyraz'ın ilk sezonunu izledim de baya eksiğim var. Bizimkiler 2 sezondur izliyor birkaç haftadır ben de izliyorum baya iyi gidiyor. Özellikle dün akşamki bölüm müthişti. :D
Bir şekilde tamamla derim, başka bir de bir şey demem. Ben TKY'yi bitirdim, sen de Poyraz'ı hatim et. Zaten ikisi de az çok aynı matematikle işleyen diziler. :X

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir şekilde tamamla derim, başka bir de bir şey demem. Ben TKY'yi bitirdim, sen de Poyraz'ı hatim et. Zaten ikisi de az çok aynı matematikle işleyen diziler. :X
Tartışmasız Poyraz iki sezondur kaliteli senaryosuyla müthiş gidiyor. Yazın tekrarlarını izlemiştim ama devamı gelmedi. Kısa sürede tamamlamayı düşünüyorum. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Genel olarak beğendim yani daha kötülerini de gördük. :A Ama asla Büşra, Melisa veya Bensu gibi olamaz en iyi onlar dedim ya. :D
Finali izlemeye başlamadan önce Akasya'nın sinir krizi geçirdiği sahneyi çok büyütmüştüm, ama neyse ki fazla uzun sürmedi. Gerçi yine sinirlerim bozuldu, orası ayrı. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Finali izlemeye başlamadan önce Akasya'nın sinir krizi geçirdiği sahneyi çok büyütmüştüm, ama neyse ki fazla uzun sürmedi. Gerçi yine sinirlerim bozuldu, orası ayrı. :A
Ya o sahne niye sana o kadar kötü geldi onu anlamadım. :A Bence çok iyi bir sinir kriziydi. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk bölümünü izledim az önce, alışılagelmişin dışında bir yaz dizisi olmuş. Çekimler (karanlık çekimler) ve geçiş sahneleri (flashbacklere geçiş çok kötü) dışında her şey güzel olmuş gibi.
Aslı'nın eşyalarını Eren neden çaldırttı ve sonra gelip bıraktı anlamadım. :A A, Eren'e de musallat oldu, bakalım yeni bölümde neler olacak.

Kızlar da A ile tanışmak için her şeyin başladığı yere gitti, videoyu izlediler ve bitti. Olgun Toker'in karakterini de anlamadım neden takip ediyor? (b)

Açelya da az değilmiş, Janset'in gözlerini kaybetmesine neden olmuş. Ayrıca katilini de tanıyor gibi görünüyor, kızların izlediği videoya göre.

Toprak ve Cesur'u da bu bölüm 2-3 dakika anca gördük. Umarım ilerleyen bölümlerde sahneleri daha fazla olur. Tabi Deniz Can ve Ozan'ın da. :bhr:

Acemi Cadı'nın Toygar'ı burada da sinir bozucu bir karakter. :A Sevmedim.
Bu arada, Sertab Erener jeneriğini güzel söylemiş. :A @slhttnmtl

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İlk bölümünü izledim az önce, alışılagelmişin dışında bir yaz dizisi olmuş. Çekimler (karanlık çekimler) ve geçiş sahneleri (flashbacklere geçiş çok kötü) dışında her şey güzel olmuş gibi.
Aslı'nın eşyalarını Eren neden çaldırttı ve sonra gelip bıraktı anlamadım. :A A, Eren'e de musallat oldu, bakalım yeni bölümde neler olacak.

Kızlar da A ile tanışmak için her şeyin başladığı yere gitti, videoyu izlediler ve bitti. Olgun Toker'in karakterini de anlamadım neden takip ediyor? (b)

Açelya da az değilmiş, Janset'in gözlerini kaybetmesine neden olmuş. Ayrıca katilini de tanıyor gibi görünüyor, kızların izlediği videoya göre.

Toprak ve Cesur'u da bu bölüm 2-3 dakika anca gördük. Umarım ilerleyen bölümlerde sahneleri daha fazla olur. Tabi Deniz Can ve Ozan'ın da. :bhr:

Acemi Cadı'nın Toygar'ı burada da sinir bozucu bir karakter. :A Sevmedim.
Bu arada, Sertab Erener jeneriğini güzel söylemiş. :A @slhttnmtl
Çok doğru karar vermişsin başlayarak ilerleyen bölümler daha efsane :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy