-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Bu yazın en iyi dizisi olmuş tebrikler emeği geçenlere. Büşra Develi'yi çok beğendim, oyunculuğu bu yaşında bu kadar iyiyse büyük umut vadediyor ilerisi için. Bölümün ilk kısımları çok yapay dursa da ilerledikçe bu sorunu aşmışlar.

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Sen neden inanmak istemiyorsun ?

Hee çal dememis ama calan adam orda adami beklemis ayy belki para verir beni hapse gondermez diye düşünmüş :F :F :F

Demis iste sırf aslıya yakın olmak için planlamış ;)

Sonrada isi bitince cantayi kızın evine götürdü yani tanıştıklarindan ve iliskilerini ilerlettikten sonra :A
Dediğimi anlamadın neyse :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
Survivor harici tv izlemiyordum bugünde sıkılıp televizyona bakayım dedim ve denk geldim güzelmiş dizi bozmaz böyle devam ederse izleyebilirim. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tatlı Küçük Yalancılar Türkiye gündeminde 1.sırada Dünya gündeminde ise 4. sırada hemde 160 dakikadır.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu dizi biterşe oyunculardan biter. Madem tanınmadık oyuncu seçiceksin güzelinden seçte orjinalini izlemeyen kişileri diziye çek . Bunu da mı ben öğretiyim :D

Tırsmaya başladım :S

Son düzenleme:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Baştaki heyecandan sonra sanki durağanlaştı bende beğenmeyip kapadım :) geri açayımmı sizce

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziyi çok beğendim ben. Heyecanı ve temposu hiç düşmedi. Görüntüler ve kurgu gerçekten çok güzeldi. Oyunculukları da çok beğendim. Başrol kızların çoğu beğenilmemiş ama bence hem oyunculuk açısından hem de güzellik açısından iyi oyuncular vardı. Bensu Soral, Büşra Develi ve Beste Kökdemir'in performansını çok beğendim.

Kırgın Çiçekler'le aynı gün olduğu için ikisinden birini netten izleyecem ama bakalım. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Diziyi çok beğendim ben. Heyecanı ve temposu hiç düşmedi. Görüntüler ve kurgu gerçekten çok güzeldi. Oyunculukları da çok beğendim. Başrol kızların çoğu beğenilmemiş ama bence hem oyunculuk açısından hem de güzellik açısından iyi oyuncular vardı. Bensu Soral, Büşra Develi ve Beste Kökdemir'in performansını çok beğendim.

Kırgın Çiçekler'le aynı gün olduğu için ikisinden birini netten izleyecem ama bakalım. :D

Orjinalinde ki kızlara göre mi kıyasladın ?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
ben orjinalini hiç izlemedim ama hep izlemek istiyordum sırf oyüzden türkçe uyarlamasına baktım ben dizinin kurgusunu çok beğendim
gerilimi falanda çok iyiydi senaryoyu çok beğendim belki orjinalını izlemediğim için bana iyi gelmiştir belki bilmiyorum ama 1.bölüm çok başarılıydı bence :-):-):-)

tek eksik oyuncu seçimleri ama tanıtım bile çıkmadan oyuncu seçimlerinin kötü olduğundan bahsetmiştik dizinin orjinalını izlemedim ama @xemrexxx sayesinde yabancı dizideki oyuncuları biliyorum:F
hanna seçimi rezalet kızın hannayla uzaktan yakından alakası yok ve aşırı şekilde çirkin hanna karakterine nasıl bu tercih yapılmıs anlamadım orasını ben :-):-):-)
ay serum getirin 4-5 tane sabaha kadar anca ayılırım ay bu ne batırmışlar skandal rezalet :( ay fena oluyorum çiğdem yapsa diziyi anca bu ka batırırdıayıol bu kızlar liseli gibi üniversiteye gidiyorlar sözde ay bu ne hannoşumla spoşuma nolmuş :( tahmin ettiğim gibi selin inek olacağı i,çin güzel yapmamışlar ebru orjinalinde lezbi,yendi, burada lezbiyen olmayacağı belliydi ama batırmışlar çevirirkene :( hele jasonın yerine setikleri cesur isimli arkadaş en büyük rezalet handeyle birlikte :( orjinalinde 3.sezonda 75.bölüm gibi yani ezranın sırları açığa çıkıyordu burada 1.bölümden ortaya çıkmaya başladı senaryo çöker ilk sezon sonuna son 40-45 dk yi izledim ama calebı göremedim inşallah yoktur :A
ay neyse aslının ana-babası ne öyle orası da ayrı bir rezalet
ebru lez olmadığı için orjinalindeki maya da olmayacak en sempatik karakterdi dizideki yazık oldu :( sonracına mona nerede hiç gözükmedi ilk bölümde alışverişte hırsızlığı mona ile hanna (hande) yapıyordu burada handeyle ebru yapmış mona yoksa bu dizi olmaz bir kere :bağır: :bağır: aslında daha ağr yazacaktım eleştiriyi ama ceza alırım şimdilik bu ka yeterli :( @MelankoliK @cookies @Ahmad

Noldu?Emily'i oynayan ilk bölümden bi kızdan alt dudak mı istedi[emoji23] [emoji23]
eleştirimi yaptım okursun :D