Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizinin karanık çekimleri cidden çok fazla, bu da bir süre sonra rahatsız edici. Üstelik arkada da full gerilim/heyecan müziği var. Zamanında izleyici bundan dolayı sevmemiş olabilir diziyi. :D

2 bölümdür beklediğim tavsiye ailelerden sonunda bu bölüm Selin'in başına gelen olaydan sonra geldi. "Kızlar başına bela açacak", "bir şey olmasından korkuyorum" vs. dediler. İlerleyen bölümlerde daha sert tepkiler vereceklerini düşünüyorum. :A

Her karakterin arkasından bir şey çıkacak, tıpı Yargı veya Masumiyet gibi. Açelya, Janset'in gözlerini kaybettiği kazanın sorumlusu Selin demiş Cesur'a. :eek: Bu arada Hande'nin boşboğazlığı. Janset'in yanında "Toprak pisliği" diyor. :A

Sonunda Müge (umarım adını doğru hatırlıyorumdur) partide Olgun Toker'in karakterinin sürekli peşlerinde olduğunu ve kestiğini söyledi kızlara. Ben Janset peşlerine takmıştır diye düşünüyordum ama meğer polislere çalışıyormuş. Şaşırdım doğrusu... Kızların ne yaptığını bilen A, bunu da biliyordur diye düşünüyorum. :A

A'nın polise gönderdiği videoda Açelya'nın üstündeki hırka Toprak'ın evinden çıktı, ama ben katilin Toprak olduğunu düşünmüyorum. Hiç tahmin etmediğim biri çıkacak gibi. :A Herkes Toprak'ı ararken Toprak, Selin'in arabasından çıktı. :eek:

İlk iki bölüme göre heyecanı/gerilimi düşük, romantik sahneleri bol bölüm izledik. Özellikle Hande ve Barış sahneleri çok iyiydi, uyumları da güzel. Umarım sevgili olurlar. :bhr: Eren ve Aslı'nın da sinemaya gidip yağmur altında dans etmeside çok güzeldi. :bhr:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O gece sahilde olan Toprak'mış. :eek: Toprak da öldürmek üzereyken bırakmış, büyük ihtimalle o gece videoyu çeken öldürdü Açelya'yı. (b) Selin'in Toprak'ın dediklerine inanıp ona yardım etmesi çok iyiydi. :bhr: Aralarında yavaş yavaş bir şeyler olmaya başlıyor. :A

A'nın Toprak ile Selin'in yanına kadar gelip cama A yazıp gitmesi.:eek: Toprak'ın anlattıklarından sonra otel meselesi ortaya çıktı. Selin peşinden gitti, bir şeyler buldu ama bulduğu şeyler yanlış kişiye götürecek sanırım. Yüzükten dolayı Ilgaz olduğunu zannediyor, ama o gece Açelya'nın yanındaki Güven'miş. :eek:

Selin'in ailesine Aslı'larda kalıyorum deyip Toprak ile olması, Aslı'nın da Selin'lerdeyim deyip Eren'le olması. :A Eren, A'dan gelen mesaj sonrası Aslı'ya gerçekleri dedi ama Aslı'ya inanmadı. :(

Ebru'nun da amacını çözemedim. Hem Cesur abisine platonik, hem de arabada öpünce tepki veriyor. :A Sinirle gidip birde güzelim portreyi parçaladı. :(

Hande ve Barış cidden çok iyi ilerliyor. Umarım böyle devam ederler. Gerçek hayatta da sevgili olmuşlar Ozan ile Melisa ama dizinin diğer çifti Büşra ve Burak ile sonları aynı olmuş. :(

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
O gece sahilde olan Toprak'mış. :eek: Toprak da öldürmek üzereyken bırakmış, büyük ihtimalle o gece videoyu çeken öldürdü Açelya'yı. (b) Selin'in Toprak'ın dediklerine inanıp ona yardım etmesi çok iyiydi. :bhr: Aralarında yavaş yavaş bir şeyler olmaya başlıyor. :A

A'nın Toprak ile Selin'in yanına kadar gelip cama A yazıp gitmesi.:eek: Toprak'ın anlattıklarından sonra otel meselesi ortaya çıktı. Selin peşinden gitti, bir şeyler buldu ama bulduğu şeyler yanlış kişiye götürecek sanırım. Yüzükten dolayı Ilgaz olduğunu zannediyor, ama o gece Açelya'nın yanındaki Güven'miş. :eek:

Selin'in ailesine Aslı'larda kalıyorum deyip Toprak ile olması, Aslı'nın da Selin'lerdeyim deyip Eren'le olması. :A Eren, A'dan gelen mesaj sonrası Aslı'ya gerçekleri dedi ama Aslı'ya inanmadı. :(

Ebru'nun da amacını çözemedim. Hem Cesur abisine platonik, hem de arabada öpünce tepki veriyor. :A Sinirle gidip birde güzelim portreyi parçaladı. :(

Hande ve Barış cidden çok iyi ilerliyor. Umarım böyle devam ederler. Gerçek hayatta da sevgili olmuşlar Ozan ile Melisa ama dizinin diğer çifti Büşra ve Burak ile sonları aynı olmuş. :(
Daha neler neler olacaaaakkkkkkk..

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk bölümden sonra en sevdiğim bölüm 5. bölüm oldu diyebilirim. :A
Selin'in annesinin avukat olduğunu ve Toprak'ın davasına bakacağını öğrenince şaşırdım. Sürpriz oldu bu. Eren'in bahsettiği delillerin gerçek olduğunu düşünmüyordum, ama onun sayesinde Toprak içeriden çıktı. Uzatmamalarına sevindim. Bu arada Eren A'ya bu kadar yaklaşmışken yakayaaması yada A'nın kim olduğunu görememesi sinir bozucu. Bu olayı da bir an önce halletseler. :A

Aslı ilk başta Eren'in dediklerine inanmak istemedi ama kendi gözleriyle görünce de yıkıldı. :( Her şeyi öğrendikten sonra Eren ile birlikte sahneleri çok güzeldi. Ayrıca babası ile yüzleşmesi de beklediğim gibi değildi, 2 ay sonraya geçmelerinden dolayı umarım bu olay umarım kapatılmamıştır.

Hande ile Barış'ı izlemek cidden çok güzel, keşke sahneleri daha fazla olsa. Barış'ın eşyaları satmayacağını, kendi alacağını düşünmüştüm ama sadece babasının hediyesi olan elbiseyi kendi almış, ne kadar güzel bir davanış. :bhr:

Geçen bölüm Güven'in kim olduğunu öğrendik ve kızlara zarar gelmez dedim ama bir şeyler çıkmaya devam ediyor daha. Ilgaz ile Güven pisliği ortakmış, hatta Ilgaz'da ki yüzükte Güven'in.. :eek: Açelya'nın Cesur'a önceden dediği doğru o zaman, Güven ile sevgili Ilgaz'da Güven'in arkadaşı. Bir de bu sevimsiz ikilinin bahsettiği kayıt ne acaba?

Eren'in yaptıklarından sonra A'nın böyle boş boş kalmayacağı belliydi, ama Aslı'ya bir şey yapacağını hiç düşünmüyorum. Böyle telefon çekmeyen ve karanlık bir yere kapatıp Janset'e yaptıklarını mı yapacak? (b)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizinin tek sorunu romantik sahneler ile gerilim/heyecan sahnelerini dengede tutamamaları bence. Bir bölüm çok fazla romantik sahne oluyor, diğer bölüm full gerilim. Yaz sezonunda bu dengesizlik tutmaması için büyük bir etken.
Hande ve Barış ne güzel birlikte takılıyordu, annesi niye kalkıp geldi ki. :A Ama annesi gelince banyodaki harketleri çok iyiydi. :A Hande'nin Müge'ye Seçkin'e karşı Barış'ı savunması da güldürdü ama haklıydı, Seçkin Barış'ın tırnağı bile olamaz. :A

Bir an Toprak fark etmedi evden dışarı çıktı zannettim. Ama çıkmamış ve dayısı Bakan olan Güven gereksizine dersini verdi. :bhr: Sözde polis eve girip karıştırıyor ve hafıza kartını almaya çalışıyor. Toprak'ın polise gidip anlatması da çok iyi oldu... Geçen bölüm bahsettikleri kayıt bu hafıza kartının içindekiler olması gerek. Resmen millete şantaj yapıyorlar ve içinde Bahadır'ın da videosu var. :eek:

Açelya'nın eline o videolar nasıl geçti anlamadım ama Bahadır para karşılığında sustmuş. Selin'in babası ile Açelya'nın annesinin görüntüsü de var Cesur'un dediklerinden anladığım kadarıyla. (b) İşler iyice karışık bir hal aldı.

1 saat 40 küsur dakika Aslı'yı bulmak ile uğraştı Eren. Tüm ipuçlarını bir araya getirdi vs. Hande ile Selin de yardım etti ve sonunda bulduda ama sonucu kötü oldu. Suçlu durumuna düştü. :eek: Aslı kendine geldiğinde bir şekilde aklanır da sonrasında ne olacak merak ediyorum. :bilmem: Ayrıca orada Güven pisliğinin ne işi var, yoksa A o mu? (b)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güven gereksizi Eren'in kurtulması için işe yaradı, ama kayıtlar için de (Toprak'tan kartı istiyor) Selin'i suçladı. Bu arada A'nın kız olmasına baya bir şaşırdım, ben başka birini bekliyordum sürpriz oldu o yüzden. :eek:

Sağlam bir yalan cidden işe yarıyor. :A Aslı, Hande, Selin ve Eren'in planı işe yaradı. Çok güzel yalanlar saydılar, ve işe de yaradı, serbest bırakıldı. Ayrıca karakola Toprak'ın gelip Selin'e sarılması. :bhr:

Kendi yaptıklarına bakmayıp, sürekli gelip Eren'i tehdit etmesi sıktı Bahadır'ın. Şu işlediği haltlar ortaya çıksa da biraz rahatlasak. :A

Bu dizinin çekimleri nasıl yapılıyor Allah aşkına? Bu mesaj ile yem atma işini konuştuklarında yanlarında Ebru vardı ama o sahneden hemen sonra Ilgaz'a mesaj gelmişti. Selin ile Toprak, Ilgaz'ı yakaladığında verdikleri flashbackte ise sadece ikisi var. Çok saçma. :A Güven pisliğinin de artık yediği haltlar ortaya çıksa ne güzel olacak, sıktı çünkü.

Barış'ın Handeye yaptığı şakası onun için cidden korkutucu. O kadar yaşadığı şeyden sonra böyle bir sahne yazılmasına gerek yoktu bence. Partide de bağıra bağıra Seçkin'e "Onu seçtim" demesi de çok iyiydi. :bhr: Çok güzel oldu bu ikili. :Z

Masumlar Apartanı Hasibe olayı burada da yaşanıyor resmen. :A Açelya önce Selin'in rüyasına girdi, şimdi de Ebru'nun. Katilin kim olduğunu söyledi sanırım, ama doğru mu acaba? (b)

Asuman'ın bankadan para çaldığı ortaya çıkar diye düşünüyordum ama daha kötüsü oldu, çaldığı para evden kayboldu. Hande de doğal olarak paranın yerini kendi ile bilen Barış'tan şüphelendi. :bilmem: Ama gizemli kişimiz A bu işe de burnunu soktu ve Selin'in ses kaydını göndertti Hande'ye. :( Janset olayının fazla uzamayacağı belliydi ama Toprak'ın böyle öğrenmesi üzdü.

Aslı ile Eren'in ilişkisi de artık diğer bölüm ortaya çıkar gibi, Müge pisliği çektiği fotoğrafları atar birilerine. :T:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ses kaydını dinledikten sonra Toprak'ın Selin'e "nolur yalan de, beni inandır" deyişi... :T Cidden bu kızlardan hiç birinin mutlu olmasını istemiyor A sanırım. Ses kaydını dinledikten sonrada silmesi ve polise gitmeyecek olması kızlar için bir tık iyi oldu sanki. Okulda Selin'in diğer öğrencilere karşı Toprak'ı savunması... :bhr:

Eren'in Açelya ile alakası ne? Neden onun mezarına gidip "seni koruyamadım" diyor... Şu adamın sırrı artık çözülse mi? (b) Ayrıca, Açelya ölmedi mi yoksa hayal mi, başka birisi mi? :A

Eren ile Aslı'yı ha Müge öğrenmiş, ha mikrofon ile tüm okula söylemişsin... Değişen bir şey yok. :A Geçen bölüm öğrendikten sonra tüm okula yayar demişim, ama Hande en azından çektiği fotoğrafları sildirtti. :A İsim söylemeden de bahsediyor ve Eren ile Aslı'ya imalı şeyler dedi bakalım sonu ne olacak...

Bu her türlü haltı yiyen, herkesin kuyruğua basan Açelya'ya özel nuımaradan mesaj atan acaba A'mı, yoksa başka birisi mi? (b) Eğer A ise kızlara da Açelya yüzüne bulaştı.

Şimdi Cesur ile Selin&Melisa kardeş mi yoksa değil mi? Anlamadım gitti. Vildan ne anlattı acaba orada? Aşırı derecede merak ettim. :D

Bu dizinin sonları neden bu kadar heyecanlı ve tek olayla bitiremiyorlar? Geçen bölüm Barış'ın yaptığı oyun gerçek oldu, ama Barış'ın aradıktan ve mesaj attıktan sonra Hande'nin evinde ne işi var anlamadım? A'nın oyunu mu yoksa, Seçkin veya başka biri mi yaptı? (b) Ambulans çağırmaya gittiğinde de Barış ortadan kayboldu. :eek:

Janset'in başından beri kör kalmadığını düşünüyordum ve yanılmadım da. Çünkü böyle bir rol için Merve Çağıran fazla biri. :A Tabi o zamanlar popüler değildi ama olsun. Selin'den intikam almak için onu kazan dairesine çağırdı ve kapattı. Ama onu da son anda Eren ile Toprak kurtardı. Şimdi A, Janset mi? (b) Bu arada Barış'ın Janset'in telefonundaki dosyayı değiştirip jenerik müziğini koyması iyiydi. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beste Kökdemir'in adı jenerikte yazıyor, ölen bir karakterin adı sadece flashback sahneleri için jenerikte yer almaz diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle Açelya ölmedi ve kızlar ve Janset'i tehdit eden (görmeye başladığını kimseye söylememesi için) A'da. Ama geçen bölümde Barış'a tehdit mesajları alıyorum demişti Açelya, o nasıl oldu bilmiyorum. (b)

"Dilan Çiçek Deniz neden bu kadar saf, platonik bir karakteri kabul etti?" sorusunu her bölüm sormadan edemiyorum. O kadar zamandır hafıza kartının Cesur'da olduğunu biliyor olmasına rağmen söylemedi, şimdi söylüyor...

What... Eren ile Açelya kardeşmiş? :eek: Bende bunun amacı ne diyordum kaç bölümdür. Bu bölüm gereksiz Güven ile arkadaşlığı çıktı ortaya, sonra hastane ziyareti ve en son da evdeki dosyalar. Tabi o dosyalar gerçekten var mıydı yoksa A mı koydu bilmiyorum...

Güven meselesi de artık çözülsün. İyi mi, kötü mü? Ne halt olduğu artık ortaya çıkmalı. Yoksa her yerden kızların yanına çıkması, akıllarını karıştırması sinir bozucu bir hal almaya başladı. A meselesini bu da biliyormuş ayrıca? (b)

Aynı evin içinde 5 kişi aynı şeyi arıyor, ama birbirinden haberleri yok... Bu arada bu kadar önemli bir şeyi fotoğraf çerçevesinin arkasına koymak ne kadar mantıklı, hele bunu yapan da avukat. Neyse ki Ilgaz pisliğinden aldılar şu kartı da...

Geçen bölüm Aslı'yı aramak ile geçmişti, bu bölümde Barış ile geçti. A'ya dair yine bir şey öğrenemedik... Neyse ki geçte olsa su deposunda bulundu, ölmeyeceği için sorun yok. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Finale yaklaşırken gerçekler ortaya çıkmaya başlıyor ve heyecan artıyor...
Kızlar ve gereksiz Güven'in ağız birliği ile komiseri Barış olayında iyi kandırdılar. :A Umarım sonradan bu iş başlarına bela olmaz. :bilmem:

Barış'ın hafıza kaybının ben ilk başta gereksiz Güven'i kandırmak için olduğunu düşünüyordum ama sonrasında da devam edince gerçek olduğunu düşünüyordum yine yanıldım... :A Selin'in attığı yeme inandı hatta kızları korumak için yalan söylediğini de itiraf etti. Açelya-Güven arasındaki mevzuyu da en azından hem Barış, hem Selin öğrenmiş oldu, gereksiz Güven'e karşı daha dikkatli olurlar diye düşünüyorum artık.

Her karakterin altından bir hikaye çıkacak diye düşünüyürdum Masumiyet'te olduğu gibi. Videoda Açelya'nın yanına gelen ama yüzünü göremediğimiz kişinin takım kaptanı olduğu ortaya çıkmıştı. Toprak'ın izin aldığı dönem Seçkin'in kaptan olduğu ortaya çıktı. Tahmin ettiğim gibi katil veya A, Seçkin değil sadece A için çalışan biri olduğu çıktı ortaya.

Eren hasta ise nasıl öğretmen oldu, üstelik psikoloji öğretmeni? Geçen bölüm demiştim, Açelya'nın öldüğünü düşünmüyorum diye eğer ölseydi Beste Kökdemir'in adı jenerikte yazmazdı. :A A, Açelya olduğuna göre kızlardan ne istiyor niye onlar ile uğraşıyor bunu da diğer bölüm öğreniriz inşallah. :A Son sahnede Eren'i kim vurdu acaba? (b)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
11. bölümü de bitirdim, kalan iki bölümü de hafta içi art arda izler tamamlarım. Final yapacağı için senaryo başka bir yere mi evrilmiş anlamadım ama ilk bölümlerden farklı bir bölüm yazılmış gibi..
Bölüm boyunca Eren'in öldüğüne inanmak istemeiyorum... Eğer cidden kızlara musallat olan A, Eren olsaydı Toprak'ın delilleri olayında karavandan inerken bayıltan kimdi? A'nın Eren olduğuna ölmediğine inanmadığım gibi inanmıyorum... Zaten cenaze sonrasında da hepsine yeniden mesaj geldi. Bakalım final öncesi son bölümde neler olacak.

Yaptıklarını öğrendikten sonra her ne kadar sevmesem ve gereksiz diye hitap etsem de Güven gereksizinin Açelya ile olan sahnelerinde üzülmedim değil. Gerçekten sevmiş gibi duruyor Açelya'yı. Ayrıca çiçek meselesinden sonra Açelya'nın Güven'i ihbar etmesi güzeldi, sevindim. :Z

Vecip ile Asuman arasında bir şeyler olacak gibi ama olmayacak gibi de. :A Hande'nin anlattıklarından sonra Asuman'ın hemen gitmesi ne kadar doğru oldu bilemiyorum. Bu arada Barış'ın hafızasının yerine geldiğini öğrendiği sahne çok iyiydi. :A

Bütün bölüm boyunca A'ya çalıştığı için Seçkin'in de adı geçer, sorguya alınır diye bekledim ama boşuna beklemişim. Umarım diğer bölümlerde bir şey vardır onunla ilgili. Zaten bu bölüm Açelya'nın ortaya çıktığı gibi her şeyin karışmasını izledik...

Sylvester

Favori Üye
Reaksiyon puanı
66
Puanı
39
Bu dizi gerek olayların akıcılığıyla, gerekse müzikleriyle iyi bir diziydi. Finalini de kısmen açık kapı bırakmadan uzun uzun açıklayarak tamamladılar diyebiliriz. Aslında biraz daha uzun sürebilirdi bence, 13 bölüm bu tarz diziler için biraz kısa çünkü konu uzatılmaya müsait. Sanırım 3-4 reyting civarında oranlar alıyordu. Yaz sezonunda yayınlanmasaydı belki biraz daha yüksek reytinglerle ilerleyebilirdi.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizi gerek olayların akıcılığıyla, gerekse müzikleriyle iyi bir diziydi. Finalini de kısmen açık kapı bırakmadan uzun uzun açıklayarak tamamladılar diyebiliriz. Aslında biraz daha uzun sürebilirdi bence, 13 bölüm bu tarz diziler için biraz kısa çünkü konu uzatılmaya müsait. Sanırım 3-4 reyting civarında oranlar alıyordu. Yaz sezonunda yayınlanmasaydı belki biraz daha yüksek reytinglerle ilerleyebilirdi.
Son 2 bölümüm kaldı, ama izlediğim kadarıyla çok iyi dizi ve yukarıda daha önceki mesajlarında yazdığım gibi yaz dizisi değil de normal sezonda başlasa şansı çok daha yüksek olabilirdi.

Maliyeti yüksek olduğundan 5. bölümde alınmış final kararı. Son bölümlerde Total'de 1 AB'de 0 reytinge kadar düşmüş.

• Beğendim
Reactions: Sylvester

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
11. bölümü de bitirdim, kalan iki bölümü de hafta içi art arda izler tamamlarım. Final yapacağı için senaryo başka bir yere mi evrilmiş anlamadım ama ilk bölümlerden farklı bir bölüm yazılmış gibi..
Bölüm boyunca Eren'in öldüğüne inanmak istemeiyorum... Eğer cidden kızlara musallat olan A, Eren olsaydı Toprak'ın delilleri olayında karavandan inerken bayıltan kimdi? A'nın Eren olduğuna ölmediğine inanmadığım gibi inanmıyorum... Zaten cenaze sonrasında da hepsine yeniden mesaj geldi. Bakalım final öncesi son bölümde neler olacak.

Yaptıklarını öğrendikten sonra her ne kadar sevmesem ve gereksiz diye hitap etsem de Güven gereksizinin Açelya ile olan sahnelerinde üzülmedim değil. Gerçekten sevmiş gibi duruyor Açelya'yı. Ayrıca çiçek meselesinden sonra Açelya'nın Güven'i ihbar etmesi güzeldi, sevindim. :Z

Vecip ile Asuman arasında bir şeyler olacak gibi ama olmayacak gibi de. :A Hande'nin anlattıklarından sonra Asuman'ın hemen gitmesi ne kadar doğru oldu bilemiyorum. Bu arada Barış'ın hafızasının yerine geldiğini öğrendiği sahne çok iyiydi. :A

Bütün bölüm boyunca A'ya çalıştığı için Seçkin'in de adı geçer, sorguya alınır diye bekledim ama boşuna beklemişim. Umarım diğer bölümlerde bir şey vardır onunla ilgili. Zaten bu bölüm Açelya'nın ortaya çıktığı gibi her şeyin karışmasını izledik...
12. bölüm çok iyiydi beee 🚬🚬

Sylvester

Favori Üye
Reaksiyon puanı
66
Puanı
39
Son 2 bölümüm kaldı, ama izlediğim kadarıyla çok iyi dizi ve yukarıda daha önceki mesajlarında yazdığım gibi yaz dizisi değil de normal sezonda başlasa şansı çok daha yüksek olabilirdi.

Maliyeti yüksek olduğundan 5. bölümde alınmış final kararı. Son bölümlerde Total'de 1 AB'de 0 reytinge kadar düşmüş.
Az kalmış, hemen bitiyor bölümler zaten.

En azından iyi bir final ile sonlandırdılar. 0 reytinge kadar düştüğünü bilmiyordum.

• Beğendim