FF takas

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kimse uplatmamış vay be :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Eski halinden eser yok hiç yoktan eskiden en kötü ihtimal hatrımızı sorardı :eek:
aga ne diyim bilmiyorum ya inan ki eve yeni geldik senle konuşmam için rahat 1-2 saat olması lazım senin yerin bende apayrıdır bilirsin kısa kesemiyoruz :D 1 haftalığına eve geldim pek giremiyorum hele bi döneyimde uzun uzun konuşacaz :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
aga ne diyim bilmiyorum ya inan ki eve yeni geldik senle konuşmam için rahat 1-2 saat olması lazım senin yerin bende apayrıdır bilirsin kısa kesemiyoruz :D 1 haftalığına eve geldim pek giremiyorum hele bi döneyimde uzun uzun konuşacaz :D
Bende yeni geldim bilgisarayın başında bende pek oturamıyorum vakit olmadığından ama en azından 1 saat oturacak vaktim olabilir istesem ve olduda bazı günlerde:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bende yeni geldim bilgisarayın başında bende pek oturamıyorum vakit olmadığından ama en azından 1 saat oturacak vaktim olabilir istesem ve olduda bazı günlerde:)
aga sen orda nasıl giremiyosun anlamıyorum internet merkezi olması lazım yurtta kalıyon yurttada bedava internet olması lazım

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Artık eskisi gibi bayramın 1.günü kutlamıyor .. 3.günü kutluyor oda bu konuda mesaj yazmasam kutlamıcak bile

:D:D:D takılıyorum hacı sana

aga sen orda nasıl giremiyosun anlamıyorum internet merkezi olması lazım yurtta kalıyon yurttada bedava internet olması lazım
şifreler yeni geldi yani memlekete gideceğim hafta :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Artık eskisi gibi bayramın 1.günü kutlamıyor .. 3.günü kutluyor oda bu konuda mesaj yazmasam kutlamıcak bile

:D:D:D takılıyorum hacı sana

şifreler yeni geldi yani memlekete gideceğim hafta :)
o zaman girersin artık :D aga bayram boşuna mı 4 gün gün kutladım işin sonuna bak sen :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hacı bu sözlüğe mesaj yazmassam aklına bile gelmicek :D.Girerizde haftada bir kez iki kez filan olur :)
aga sen alış bi görücem o zaman her gün gireceksin sınav zamanları belki pek giremezsin o da en fazla 2 haftalık bi dönem :D vallahi aklımdaydı aga geniş bi zamanı bekliyodum saat 1 olmuş zaten tam konuşmaya başlayacaz ben çıkıyorum diyecem olmayacak :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
aga sen alış bi görücem o zaman her gün gireceksin sınav zamanları belki pek giremezsin o da en fazla 2 haftalık bi dönem :D vallahi aklımdaydı aga geniş bi zamanı bekliyodum saat 1 olmuş zaten tam konuşmaya başlayacaz ben çıkıyorum diyecem olmayacak :)
Müsait olduğun her zaman bekleriz:) Kapımız açık :D