Tablette Samsung mu? Apple mı?

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Telefonumda 16 yetmiyor ama. :D

O sana attığım linkteki tabletten 5 tane alınır. :D :D

Benim Apple telefon alıp satmam gibi bir durum olmuş bu. :D
Genelde üniversitede kullaniyorum yain okul icin gerekli fakat o müthis hizi yüzünden delirmemek elde degildi, cok bile dayandim :D

Apple telefonlarinda tecrübem yok fakat yakin gelecekte olacak insallah umarim seninkine dönmez :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Genelde üniversitede kullaniyorum yain okul icin gerekli fakat o müthis hizi yüzünden delirmemek elde degildi, cok bile dayandim :D

Apple telefonlarinda tecrübem yok fakat yakin gelecekte olacak insallah umarim seninkine dönmez :D
Eğer devamlı oyun oynuyor veya internetten yazı okuyorsan Ayfon kullanma derim gerçi 6 daha büyük belki tercih edilebilir ama Samsung ekranı büyük olduğundan daha iyi benim tecrübemde bu. :D

Tableti yarın gidip o piti piti yapıp alırsam şaşırmayın. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sen çok kararsız kalmışsın bu kararsızlıkta gidip Poly pad almada. :F

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Eğer devamlı oyun oynuyor veya internetten yazı okuyorsan Ayfon kullanma derim gerçi 6 daha büyük belki tercih edilebilir ama Samsung ekranı büyük olduğundan daha iyi benim tecrübemde bu. :D

Tableti yarın gidip o piti piti yapıp alırsam şaşırmayın. :D
Telefonda ayda yilda bir oyun oynarim oynamam bile, haber veya kitap okurkende hic sorun olmuyor :)

Samsungun telefonuna bisey diyemem 2 yildir gayet memnun bir sekilde kullandim ve son 2-3 ayda sürekli teknik arizalar meydana gelmeye basladi. Fakat Tablet konusunda Samsung pismanliktir herkes bir gün Appleci olacak :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Sen çok kararsız kalmışsın bu kararsızlıkta gidip Poly pad almada. :F
Kararsızlık kötü bir durum. :D Modele karar verir renge karar veremem daha. Sonra renge karar veririm mağazada kalmadı derler. Nerede varmış? der üşenmem o mağazaya giderim. Daha dur ohooo. :D :D

Telefonda ayda yilda bir oyun oynarim oynamam bile, haber veya kitap okurkende hic sorun olmuyor :)

Samsungun telefonuna bisey diyemem 2 yildir gayet memnun bir sekilde kullandim ve son 2-3 ayda sürekli teknik arizalar meydana gelmeye basladi. Fakat Tablet konusunda Samsung pismanliktir herkes bir gün Appleci olacak :D
Elmadan şaşma diyorsun. :D
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...letler-,103452,471115,1054885.html?langId=-14

Bunu beğendim galibası rengine vuruldum daha doğrusu ama altınlı yapaydılar iyiydi. :D

Ama şimdi mesela bakıyorum boyutları aynı görüntü aynı hafıza kapasitesi aynı ama fiyatı değişik. Altındaki yorumları okuyorum herkes bu 1 numara diyor. Kafayı kırmış bu insanlar herkese göre aldığı 1 numara mı canım?! :eek::eek:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kararsızlık kötü bir durum. :D Modele karar verir renge karar veremem daha. Sonra renge karar veririm mağazada kalmadı derler. Nerede varmış? der üşenmem o mağazaya giderim. Daha dur ohooo. :D :D
En kötü o piti piti yaparsın her şey bitti rengi mi kaldı. :D Muhtemelen beyaz alırsın zaten başka rengi var mı ki yahu, siyah beyaz işte. :X

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
En kötü o piti piti yaparsın her şey bitti rengi mi kaldı. :D Muhtemelen beyaz alırsın zaten başka rengi var mı ki yahu, siyah beyaz işte. :X
Uzay grisi, siyah, beyaz. :D
Telefonum beyaz birkaç yeri vuruk kırık ezik ama belli etmiyor avantajlı bir renk. Ama kirli gibi duruyor. :D
Gri arabada da çizik göstermez ama uzay grisi diyince bilemedim. :D
Siyah düşünmüyor olabilirim ama asil duruyor. :D
Bak kararsızlık bu işte. :D :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Uzay grisi, siyah, beyaz. :D
Telefonum beyaz birkaç yeri vuruk kırık ezik ama belli etmiyor avantajlı bir renk. Ama kirli gibi duruyor. :D
Gri arabada da çizik göstermez ama uzay grisi diyince bilemedim. :D
Siyah düşünmüyor olabilirim ama asil duruyor. :D
Bak kararsızlık bu işte. :D :D
Mübarek tablet almıyor koca arıyor. :F

Beyaz al beyaz renkli kılıf alırsın işte değiştirsin kafana estikçe. :D

Uzay grisi ile normal grinin farkı ne bu arada. :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Mübarek tablet almıyor koca arıyor. :F

Beyaz al beyaz renkli kılıf alırsın işte değiştirsin kafana estikçe. :D

Uzay grisi ile normal grinin farkı ne bu arada. :D
Böyle bir daha bir koyu böyle bir daha parlak daha janjanlı daha kımıl kımıl. :D
Aldığım tablet beni taşıyabilmeli !!!! :J

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hay Day oyna bide. :D

Yaklaşık 2 saattir bakıyorum Samsunglar daha ağır basmaya başladı. Yarın tek tek sorup iyice öğrenmek lazım neyin ne olduğunu. Ona göre alacağım akşam. :)

Kritika hiç oynamadım indiririm birazdan. :D
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-Tab-SM-T800NTSATUR-10.5-İnç-3-Gb-16-Gb-Android-4.4-Kit-Kat-Tablet-PC-Siyah-Tabletler-,103452,471115,1437757.html?langId=-14

Ben de benim tableti önereyim :A bu da kılıfları :A Sen modaya düşkünsündür diye hatırlıyorum Oje ile uyumlu tişört giydiğine göre :F
Tablet Kılıfı http://bit.ly/10iXetE

Oyunu indir indir kalp yollarız birbirimize :F

Bu arada @RevaN android L güncellemesi gelince senin telefon daha iyi olur :X Ben de tablete bekliyorum :X

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-Tab-SM-T800NTSATUR-10.5-İnç-3-Gb-16-Gb-Android-4.4-Kit-Kat-Tablet-PC-Siyah-Tabletler-,103452,471115,1437757.html?langId=-14

Ben de benim tableti önereyim :A bu da kılıfları :A Sen modaya düşkünsündür diye hatırlıyorum Oje ile uyumlu tişört giydiğine göre :F
Tablet Kılıfı http://bit.ly/10iXetE

Oyunu indir indir kalp yollarız birbirimize :F

Bu arada @RevaN android L güncellemesi gelince senin telefon daha iyi olur :X Ben de tablete bekliyorum :X
Aaa evet ojeleri hala seviyorum ama kılıf daha minnoş renkli olabilir ben onu arar bulurum. :D
Tablette güzele benziyor yarın bir soracağım bakalım ne diyecekler. :)
Oyunu indircem şarjda telefonum çıkartır çıkartmaz oynarım sonra kalpler smileyleyler yollarım. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa evet ojeleri hala seviyorum ama kılıf daha minnoş renkli olabilir ben onu arar bulurum. :D
Tablette güzele benziyor yarın bir soracağım bakalım ne diyecekler. :)
Oyunu indircem şarjda telefonum çıkartır çıkartmaz oynarım sonra kalpler smileyleyler yollarım. :D
Hemen alma tableti bi güncelleme olayı kesinleşssin :X Gerçi şuan piyasadaki en yeni tablet:X

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Forumdash'ın attığı tabletin özellikleriyle @66'daki tabletin özelliklerine baktım da Forumdash'ın attığı linkteki tablet süper @Prncss.. :) Tabi sen bilirsin ama aynı fiyat ve kalite farkı ortada.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash'ın attığı tabletin özellikleriyle @66'daki tabletin özelliklerine baktım da Forumdash'ın attığı linkteki tablet süper @Prncss.. :) Tabi sen bilirsin ama aynı fiyat ve kalite farkı ortada.
Attığım linkte 8 inç olanı da var. 200TL daha ucuz ama özellikleri 1000TL olanla aynı:X

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Eveet dün bütün gün piyasa araştırması yapıp bilgili satıcı arkadaşlar ile görüşüp fikirlerini aldım. Ne istediğimi anlattım ve bana kesin al dedikleri Samsung oldu. Model olarakta http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...letler-,103452,471115,1437741.html?langId=-14
bu modeli tavsiye ettiler. Anlattıkları cidden Samsung almanın daha akıllıca olduğunu doğruluyor. :)
Bugün gidip alacağım bakalım kullanınca memnun kalacak mıyım. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eveet dün bütün gün piyasa araştırması yapıp bilgili satıcı arkadaşlar ile görüşüp fikirlerini aldım. Ne istediğimi anlattım ve bana kesin al dedikleri Samsung oldu. Model olarakta http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-Tab-SM-T800NZWATUR-10.5-İnç-3-Gb-16-Gb-Android-4.4-Kit-Kat-Tablet-PC-Beyaz-Tabletler-,103452,471115,1437741.html?langId=-14
bu modeli tavsiye ettiler. Anlattıkları cidden Samsung almanın daha akıllıca olduğunu doğruluyor. :)
Bugün gidip alacağım bakalım kullanınca memnun kalacak mıyım. :)
Şimdiden hayırlı olsun o zaman:X BEnim tabletten alıyorsun. Oyunlarda kesintisiz 4-5 saat seni götürecektir. Günlük ihtiyacını da zaten giderir. Oyunlarda ısınma da yazpmıyor 35 drc'leri ben ancak görüyorum :) Android L güncellemesi de gelir inş:X

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Üniye girince ben de bir tablet alırım büyük ihtimal de Samsung alırım. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Üniye girince ben de bir tablet alırım büyük ihtimal de Samsung alırım. :)
Kaç senen var bilemedim ama üni için 2'si bir arada formatları daha iyi gider gibi. Hem Klavyeli hem tablet şeklinde. Bu modelin Klavyeside var ama TR'ye aksesuar olarak gelmedi. Bi üst modellerinde gelir.

@Prncss.. Sen de bak :X