Tablette Samsung mu? Apple mı?

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Ben de Du Battary diye ugulama var orda Tampon Şarj özelliği var batarya ömrünü filan uzatıyor diyor.Bi de onu dene?

Neden kötü diyorlar ki(b) Tab-S çıkmasaydı ilk tercihim Tablet sony olurdu :X
Bu uygulamayı bende denerim. :D
Esasında çok bildiklerinden alma dememişlerdir. Telefon, tablet ne dersen de adamlar hemen 2 seçeneğe seni yönlendiriyor. Özelliklerini tam olarak anlatamadıklarından aradaki farkı ben bir türlü anlayamıyorum haliyle. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu arada hangi oyunları oynuyorsunuz @RevaN @Prncss... @xdragxx

Bu uygulamayı bende denerim. :D
Esasında çok bildiklerinden alma dememişlerdir. Telefon, tablet ne dersen de adamlar hemen 2 seçeneğe seni yönlendiriyor. Özelliklerini tam olarak anlatamadıklarından aradaki farkı ben bir türlü anlayamıyorum haliyle. :D
Ipad'e yönlendirme sebepleri pahalı olduklarından. Ne kadar kazanç sağlarsan o kadar yüksek prim alırsın :X Büyük mağazalar için diyorum :X

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Favorim şu sıralar Hay Day. :D Buğday ekip ekmek yapıyorum, vişne toplayıp vişneli turta yapıyorum. :D :D
Yine son 2 - 3 günden beri Sesli Müzik Bulmaca diye bir oyun oynuyorum şarkı veya şarkıcıyı tahmin ediyorsun.
Smurfs oynuyordum ama oyuna sinir olup bıraktım. Şirin çileklerimi silmiş uyuz oldum resmen. :mad:
Flow Free oynuyorum bazende. Onun haricinde çok indirip beğenmiyorum ve siliyorum.

Ipad'e yönlendirme sebepleri pahalı olduklarından. Ne kadar kazanç sağlarsan o kadar yüksek prim alırsın :X Büyük mağazalar için diyorum :X
Hemen al bunu al al al psikolojisinde adamlar köşeye sıkıştırıp ürünü anlatıyor. :D :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Score,Asphalt 8,Run Forrest ve Subway Surf eğlenceli oyun önerin var mı Forumdash? :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben de Kritika oynuyorum. Kimse oynamıyor mu?? Öneririm. Ama zaman harcatıyor. @xdragxx @RevaN @Prncss..

Hey Day'e ve Clash çok karşima cıkıyorlar ama atı alan üsküdarı geçmiştir diye hiç bulaşmıyorum :X

Kelimelik 'da favorim. Sucrable'ın türkçe hali :X Haa bi de Sims maceram oldu ama onu oynucama çiftlik oyunu oynarım dedim sildim :X

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yok fazla konuşmuş olmadın bende diyordum zaten Revan nerde diye. :D Seninde daha öncesinde Apple kullandığını biliyorum şimdi Samsung'ta kullanıyormuşsun kıyaslaman kolay olur ikisini. :)

Şarj konusunda kesinlikle katılıyorum Samsung çok şarj yiyor uygulamalar açıksa. Hafızasını arttırma yönünden de Samsung iyi. Kararsızlıklar içinde gidip saçma sapan birşey almaktan korkuyorum. :D :D
32 GB'lık bir iPad sana yetecektir ben 32 GB kullanıyorum içi uygulama dolu, üstüne üstlük HD 10 tane dizi var içinde yine de yetiyor bana.

Hafıza SD kartla yükseltiliyorsa zaten telefonun en büyük donma nedeni budur. Kartlar da ayrı yüklüyor cihazı.

Valla ben ikisini de kıyasladım iPhone candır. İnan bana o Samsung'un iPhone'dan üstün özelliklerinin hiçbirini kullanmıyorum. Hepsi deaktif. NFC, Akıılı duraklatma, akıllı bekleme, yok efendim Bluetooth. Zaten telefonu aldığımdan beri (1 seneyi geçti artık) Bluetooth`u 2 kere kullandım ikisinde de ben almadım, gönderdim yani bana lazım birşey değildi. Zaten artık Whatsapp varken Bluetooth da tarih olacak. :)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Apple pahalı olmasına rağmen Samsung'tan, daha işlektir.

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Score,Asphalt 8,Run Forrest ve Subway Surf eğlenceli oyun önerin var mı Forumdash? :)
Hay Day oyna bide. :D

Android ve işlemci, ram, sistem ve diğer Özellikler bakımından Samsung'u tercih etmek daha mantıklı.
Yaklaşık 2 saattir bakıyorum Samsunglar daha ağır basmaya başladı. Yarın tek tek sorup iyice öğrenmek lazım neyin ne olduğunu. Ona göre alacağım akşam. :)

Ben de Kritika oynuyorum. Kimse oynamıyor mu?? Öneririm. Ama zaman harcatıyor. @xdragxx @RevaN @Prncss..

Hey Day'e ve Clash çok karşima cıkıyorlar ama atı alan üsküdarı geçmiştir diye hiç bulaşmıyorum :X

Kelimelik 'da favorim. Sucrable'ın türkçe hali :X Haa bi de Sims maceram oldu ama onu oynucama çiftlik oyunu oynarım dedim sildim :X
Kritika hiç oynamadım indiririm birazdan. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hay Day oyna bide. :D

Yaklaşık 2 saattir bakıyorum Samsunglar daha ağır basmaya başladı. Yarın tek tek sorup iyice öğrenmek lazım neyin ne olduğunu. Ona göre alacağım akşam. :)

Kritika hiç oynamadım indiririm birazdan. :D
Yok o tür oyunları hiç oynayamıyorum. :( Facebookta'da da vardı buna benzer bir oyun da onu da hiç oynamamıştım. :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
32 GB'lık bir iPad sana yetecektir ben 32 GB kullanıyorum içi uygulama dolu, üstüne üstlük HD 10 tane dizi var içinde yine de yetiyor bana.

Hafıza SD kartla yükseltiliyorsa zaten telefonun en büyük donma nedeni budur. Kartlar da ayrı yüklüyor cihazı.

Valla ben ikisini de kıyasladım iPhone candır. İnan bana o Samsung'un iPhone'dan üstün özelliklerinin hiçbirini kullanmıyorum. Hepsi deaktif. NFC, Akıılı duraklatma, akıllı bekleme, yok efendim Bluetooth. Zaten telefonu aldığımdan beri (1 seneyi geçti artık) Bluetooth`u 2 kere kullandım ikisinde de ben almadım, gönderdim yani bana lazım birşey değildi. Zaten artık Whatsapp varken Bluetooth da tarih olacak. :)
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...letler-,103452,471115,1054885.html?langId=-14
Buna baktım mesela 16 GB :( Özellikler fena değil gibi.

Apple pahalı olmasına rağmen Samsung'tan, daha işlektir.
Arada çok fark yok kimi Samsung ve Apple arasında ama yine de özelliklerinde çok fark oluyor. Bilemiyorum...

Yok o tür oyunları hiç oynayamıyorum. :( Facebookta'da da vardı buna benzer bir oyun da onu da hiç oynamamıştım. :D
Çok bildirim getiriyor telefona. HD yazan 5 - 6 tane şey çıkıyor üstte sinir ediyor beni. :D Süt toplamaya hazır, teknen geldi vs. aaaaa :(

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/APPLE-iPad-Air-16-GB-Wi-Fi-Gümüş-Rengi-Tablet-MD788TU-A-Tabletler-,103452,471115,1054885.html?langId=-14

Arada çok fark yok kimi Samsung ve Apple arasında ama yine de özelliklerinde çok fark oluyor. Bilemiyorum...

Çok bildirim getiriyor telefona. HD yazan 5 - 6 tane şey çıkıyor üstte sinir ediyor beni. :D Süt toplamaya hazır, teknen geldi vs. aaaaa :(
Yok ben whatsapptan gelen mesajlara deliriyorum ona hiç dayanamam. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/APPLE-iPad-Air-16-GB-Wi-Fi-Gümüş-Rengi-Tablet-MD788TU-A-Tabletler-,103452,471115,1054885.html?langId=-14

16 GB da yeter bence. Harika. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Whatsapptan gelince sevindirik oluyorum ama buna ben bile uyuz oluyorum artık. :D
Tam video açıyorum izliyorum tak diye whatsapptan mesaj. :( Video yalan oluyor. :(

Son olarak Apple pişmanlıktır Apple'a o kadar fiyat vereceğine tablet+başka bişey alınır. :D

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Siz siz olun ucuz diye Samsungun sacma tabletini almayin, zarar edip tableti satip daha pahali olan Apple Tabeti almaniz uzun sürmeyecektir (tecrübeyle sabittir) :D

300 Euroya Samsun tableti alip yarim sene sonra 100 Euroya satip 450 euroya Ipad 4 aldim.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tam video açıyorum izliyorum tak diye whatsapptan mesaj. :( Video yalan oluyor. :(

Son olarak Apple pişmanlıktır Apple'a o kadar fiyat vereceğine tablet+başka bişey alınır. :D
Hiç de öyle değil. 5 tane Android cihazım olup donacağına 1 tane iOS'un olsun ama donmasın. :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
16 GB da yeter bence. Harika. :D
Telefonumda 16 yetmiyor ama. :D

O sana attığım linkteki tabletten 5 tane alınır. :D :D

Siz siz olun ucuz diye Samsungun sacma tabletini almayin, zarar edip tableti satip daha pahali olan Apple Tabeti almaniz uzun sürmeyecektir (tecrübeyle sabittir) :D

300 Euroya Samsun tableti alip yarim sene sonra 100 Euroya satip 450 euroya Ipad 4 aldim.
Benim Apple telefon alıp satmam gibi bir durum olmuş bu. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hiç de öyle değil. 5 tane Android cihazım olup donacağına 1 tane iOS'un olsun ama donmasın. :D
Yok öyle bişey arkadaşlar Revan abartıyor. :D Android kullanıyorum donma falan yok bunlar palavra. :D

Sen şunun cevabını ver @RevaN ıcloud saldırısı Iphone sahibi olanların özel hayatı tehlikede. :D