TV Survivor

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Var mısın Yok musun da Hakan'a gıcık olurdum ama burda karşısındaki tipleri görünce Hakancı oldum :D Ama kazanma ihtimali çok düşük bence. Eninde sonunda bir oyunu kaybedecek.
Rating isteniyorsa Hakan tüm oyunları kazanıp İhsan ile birlikte finale gider.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Kimsenin gerçek karakterinin ortaya çıkmadığı yarışma.Belki rol?

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
O paraya oraya gelip rol yapacak bir yığın adam bulurum ama bunlar rol değil :)

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Bunların rol olduğunu anlamanın sayısız yolu var.Ben size en sağlam örneği vereyim:

Kızların neden bacak kılları uzamıyor?Adaya geleli kaç hafta oldu erkekler saç sakal ama bayanlara Veet soğuk ağda bandı verilmiş sanki,hepsi dümdüz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kızlara bilerek ağda bantları falan veriyorlar ki güzel gözüksünler diye. Acaba kıllı bacaklı kızlar olsaydı bu reytingleri alabilirler miydi :D

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
En dikkat çeken konu aslında bunlar :D Bazı şeylere izin veriyorlardır o kadar değil :D

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Azıcık dikkatli bir izleyici bunun rol olduğunu anlar.Bu rol değilse Var Mısın Yok Musun yarışması roldü.Acun reis artık dizi işlerine bulaşmış belli ki.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Acun'u birazcık tanıyan, takip eden biri bunun rol olmadığını anlar.
Acun'u tanıdığım için bu rol diyorum zaten.Türk milletinin huyudur bu tarz duygu sömürülerine aldanmak.Var mısın yok musun'da "sinerji" geyikleri yapılmıştı,burada ise herkes ağlayıp zırlıyor,Hakan acıların çocuğuyum diye bağırıyor,Oğuzhan "benim yaşım bilmem kaç" diyerek yaşlılara saygı özelliğini hatırlatıyor,Aydın manavım halktan geldim ayaklarında...Hiç mi gözlemlemez bir insan bunu?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Acun'u tanıdığım için bu rol diyorum zaten.Türk milletinin huyudur bu tarz duygu sömürülerine aldanmak.Var mısın yok musun'da "sinerji" geyikleri yapılmıştı,burada ise herkes ağlayıp zırlıyor,Hakan acıların çocuğuyum diye bağırıyor,Oğuzhan "benim yaşım bilmem kaç" diyerek yaşlılara saygı özelliğini hatırlatıyor,Aydın manavım halktan geldim ayaklarında...Hiç mi gözlemlemez bir insan bunu?
Duygu sömürüsü yaparlar yapmasına da bundan da rol yaptıkları sonucu çıkmaz. Bence gayet doğal davranış bunlar...

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Bana ters gelen var mısın yok musunda can ciğerlerdi şimdi bir kaşık su da birbirlerini boğacaklar.İnsanların yüzlerini görmüş oluyoruz